4 צבע שיער מיתוסים

4 צבע שיער מיתוסים

בלונדינית, ברונטית או ג'ינג'ית - יש הרבה מה לחשוב כשמדובר צביעת השיער שלך, לא משנה מה הגוון שבחרת. צביעת השיער שלך בדרך הנכונה יעזור צבע להישאר תוססת במשך זמן רב יותר, חוסך לך טיולים לסלון או זמן בבית החלת אותו.

מיתוס: שטיפת השיער שלי יום לפני שאני צבע זה עוזר להסיר שאריות המוצר, כך צבע רווי צבע השיער שלי באופן שווה

עוּבדָה:"למען האמת, שיער מלוכלך טוב יותר לצבע מתמשך.

זה עוזר צבע אחיזה נותן את הקרקפת מחסום מגן ", אומרת נטשה סאנשיין של סלוני ביו- Ti בסנטה מוניקה וברנטווד, קליפורניה. "ואם אתה חושש שהקולוריסט שלך חושב שהשיער שלך הוא פאנקי, האמת היא שבדרך כלל אתה לא יכול לסחוב מעצבים. ראינו את כל זה ורבים מאיתנו מאמינים בכביסה פחות. אני מכבסת את השיער שלי כל ארבעה ימים למשל. יש כמה נשים שם בחוץ אבל לא יותר מדי כי יכול העליון כי. אז לדלג על לשטוף ולקבל תוצאות צבע טובות יותר עבור זה!

מיתוס: אין שום דבר שאני יכול לעשות כדי לעזור להפוך את צבע השיער שלי ארוך יותר

עוּבדָה: "אסטרטגיה אחת לצבע ארוך יותר היא להתאים את השיער שלך הרבה אחרי צבע", אומר סאנשיין. "יש לנו מגביר צבע כי הם מזגנים עמוק, כמו גם מרחיבי צבע. הם סבירים סופר ב 21 $ פופ ולהשאיר את השיער מבריק, במצב טוב יותר ולהפוך את הצבע האחרון עד שש פעמים יותר כשמדובר שמירה על בהירות ומניעת דהייה.

כן, השורשים שלך יגדל כמו שהם עושים תמיד אבל הצבע שלך יכול להיראות נהדר בין הביקורים. "

אם צבע השיער שלך בסלון, לבקש טיפול מיזוג עמוק. אם צבע השיער שלך בבית, נסה מסכת שיער כמו Pureology Perfect 4 פלטינה לשחזר מסכת שיער.

מיתוס: צביעה השיער שלי מזיק לא משנה איזה מוצר אני בוחר

עוּבדָה: "במהלך תהליך צבע השיער, מי חמצן בנוסחה מגיב עם יונים ממתכת הנמצאים בשיער שלך (שמקורם בעיקר ממי ברז) הגורמים לגרימת נזק לרדיקלים חופשיים", אומרת טקה ג'ילספי, מדריכת יופי של פרוקטר וגמבל.

"אלה רדיקלים חופשיים לתקוף ולפגוע בקראטין של השיער (חלבון השיער) ו- f שכבת (שכבת ההגהה החיצונית של השיער). נזק זה עלול לגרום למשטח השיער לאבד את תכונות סיכה הטבעיות שלו, וכתוצאה מכך לחספס את פני השטח של השיער (פגום לציפורן) ולגרום סיבי שיער "מקל" יחד. התוצאה היא השיער מרגיש יבש, מחוספס ונוקשה. יש אובדן של רכות, חלקות וגמישות ".

כדי להילחם זה כאשר צביעת השיער שלך בבית, לבחור מוצר כמו Clairol אינסטינקטים טבעיים שיש לו נוגדי חמצון להילחם נזק הרדיקלים החופשיים.

מיתוס: כל צבע סלון זהה

עוּבדָה:כשמדובר צביעה השיער שלך בסלון, חשוב לא רק למצוא colorist אתה אוהב, אבל כדי למצוא את המותג של צבע כי הוא הטוב ביותר עבור השיער שלך. את הצבע שלי colorist ניקו של סלון Mizu בניו יורק סיטי הוא Clairol מקצועי Soy4Plex. "4" הוא עבור ארבעה היתרונות שהיא מציעה: מיזוג עמוק, ברק רפלקטיבי, גוונים רב מימדי, ותוצאות לטווח ארוך. אני גם אוהב את זה הוא קבוע ויש לו כיסוי אפור 100% ו מניסיון שלי, הקרקפת שלי הוא פחות מגרד אחרי צבע.

No Replies to "4 צבע שיער מיתוסים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 65 = 75