4 עצות למניעת והיפוך נשירת שיער

הרצון למנוע אובדן שיער הפוך מוחזק על ידי רוב האנשים בשלב כלשהו בחייהם, וזה יכול להיות נקודת לחץ עצום עבור חלק. דילול השיער קשור בדרך כלל בעיקר לגברים, אך מיליוני נשים מדי יום מתמודדות גם עם בעיה זו.

כולנו ראינו את infomercials נורא מבטיח גלולות נס המספקים מנעולים ארוכים או ערבויות כי השתלות שיער הם האפשרות הטובה ביותר שלך. אם הן בטיחות affordability הם חששות, לקרוא על מנת ללמוד אילו טיפולים למעשה לַעֲשׂוֹת עבודה כדי למנוע אובדן שיער הפוך.

אִשָׁה combing Hair

דניס Kartavenko / E + / Getty תמונות

גורם מרכזי במניעת נשירת שיער מתחיל עם הדיאטה שלך. השיער שלנו הוא מוצר דו-גופי של הגוף שלנו והוא מורכב ברובו מחלבונים ורשתות ארוכות של חומצות אמינו וקשרי פפטידים. כדי להאכיל כראוי מבנים אלה, תזונה בריאה, מעוגל היטב נדרש.

הימנעות מזונות בריאים ומעובדים היא בסיס נהדר, אבל הוספת חומרים מזינים נוספים לעודד צמיחה שיער בריא ייתן לך את התוצאות הטובות ביותר. להלן רשימה של מזונות בריאים לשיער וחומרים מזינים.

 • חֶלְבּוֹן: השיער שלנו מורכב של 90% חלבון, ולכן זה חיוני כי אנו משלבים אותו לתוך הדיאטה שלנו. כאשר אנו חושבים חלבון, אתה לא תמיד צריך ללכת על מגוון בעלי חיים. Leafy, תרד ירוק יש שפע של חלבון הצמח כי גם לעשות את הטריק.
 • הוסף ברזל ואבץ: הברזל אחראי על העברת החמצן לזקיקי השיער. זה גם עוזר לגוף להשתמש בחלבון לגדול ולבנות שיער חזק. אבץ מסייע לגוף לתקן את השיער גדל וזה שומר את בלוטות השומן של השיער עובד כראוי. אתה יכול לקחת תוספת אבץ, אבל מקורות טבעיים כגון חמאת בוטנים, זרעי דלעת, חומוס הם אפילו טוב יותר.
 • לא לגזור שומנים בריאים: הוספת שומנים בריאים לתזונה חשובה ביותר לצמיחת השיער. שומן מסייע לגוף להתבולל ויטמינים חיוניים לשיער בריא. דגש על אכילת שומנים לא רוויים כמו אומגה 3.
 • ויטמין סי: ויטמין C משמש את הגוף לבנות קולגן אשר חיוני לייצור תאים שיער חדשים. אם אתה חסר ויטמין C זה יכול לגרום לשיער להיות חלש נוטה שבירה.
 • ביוטין ו- B ויטמינים: מדענים לא ממש בטוח איך זה עובד, אבל לוקח מסוימים ויטמין B ספקים, כמו ביוטין, הוכחו להגדיל את צמיחת השיער. מספר הקסם נראה כ 5000 mcg ויש לקחת מדי יום כדי לראות את התוצאות הטובות ביותר. יש לי לקוחות שראו כמה אינצ 'ים של צמיחה בחודש (לעומת חצי אינץ' בממוצע לחודש) בעת נטילת תוספי ביוטין.
 • סיליקה: סיליקה היא אחד החומרים החיוניים ביותר עבור השיער והעור. הסיליקה מסייעת לשיער לשמור על גמישותו ותיקנה גם פגום של שיער וזקיקים. הדרך הקלה ביותר להציג סיליקה לתוך הדיאטה שלך היא לקחת כף אחת של אדמה diatomaceous, כל יום.
02
של 04

להפסיק דחק

למרבה האירוניה, תחושת הלחץ מפני נשירת שיער היא גם על הדבר הגרוע ביותר למניעת זה. תקופות ממושכות של לחץ גורמות לגוף להיכנס למצב הישרדות. כל האנרגיה של הגוף שלך ואת החומרים המזינים משמשים כדי לשמור על הגוף חיוני פונקציות איבר, אשר משאיר את השיער ללא הגנה ו unedtected.

בחלק מהמקרים הקיצוניים, לקוחות יפתחו כתמים של התקרחות, מה שגורם לשיער ליפול בטלאים גדולים. החדשות הטובות הן, נראה כי לאחר הגוף מרפא מהמתח, מתח הקשור אובדן שיער נוטה להפוך את עצמו לאחר כמה חודשים, אם כי זה לא תמיד המקרה.

03
של 04

להגביל עודף סטיילינג וכימי או טיפולים חום

אִשָׁה using curling iron

אנרגיה /

הלבנה מופרזת, יישור כימי, ו perms יכול להוביל לשיער פגום שבר. כל הזמן באמצעות שטוח מגהצים, מסתלסל מגהצים חזק מושך את השיער שלך בחזרה יכול להוביל את אותו גורל.

זה מאוד חשוב לחנך את הלקוחות שלך על הגנה על השיער שלהם אם הם עושים כל הדברים האלה. אם השיער מתחיל להיות שביר מטיפולים כימיים או סטיילינג מוגזם, להציע טיפול חלבון או מוצר ללקוח שלך.

04
של 04

שימוש טיפולים קליניים צמיחת שיער

ישנם מוצרים רבים בשוק שיכולים לעזור עם צמיחת שיער ואובדן. מוצרים אלה הם דברים רציניים צריך תמיד לשמש מכוונת. אם אתה עושה, כמה מהם באמת עובד.

 • פרופסיה: פרופסיה הוכח לתת תוצאות 3 עד 12 חודשים לאחר שימוש מתמשך, החדשות הרעות, זה רק לגברים. פרופסיה ותופעות הלוואי שלה יש לבדוק בקפידה לפני תחילת זה משטר אובדן שיער. כמה תופעות לוואי המפורטות די מפחיד, אבל יש לי הרבה לקוחות המשתמשים Propecia, והם לגמרי מאוהב עם התוצאות.
 • רוג 'ין: Rogaine הוא אופציה נהדרת עבור גברים ונשים כאחד. המרכיב הפעיל נקרא Minoxidil והוא הוכיח כדי לעורר את צמיחת השיער ואת קרחת איטית. Minoxidil הוכח לעבוד הכי טוב אצל אנשים מתחת לגיל 40 אשר נשירת שיער היא האחרונה. Rogaine הוא פשוט וקל ליישם מגיע קצף כי הוא שפשף את הקרקפת מדי יום.

No Replies to "4 עצות למניעת והיפוך נשירת שיער"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  37 + = 46