4 סודות שיער מושלם לשטוף | insightyv.com

4 סודות שיער מושלם לשטוף

4 סודות שיער מושלם לשטוף

אני בטוח שאתה מזהה “קצף, לשטוף, לחזור” כמו הכיוון הידוע לשמצה ואת נרחב misunderstood על הגב של בקבוק שמפו. לעתים קרובות תהיתי מדוע הכיוונים הם כל כך חמקמק, והוא יכול רק לדמיין את מי שלא ישבו בכיתה על שמפו הנכון חייב להיות מבולבל עוד יותר. מה המשמעות של “קצף, לשטוף, לחזור” מתכוון? האם זה באמת כל כך קשה כדי shampoo השיער שלך? אתה עשוי להיות מופתע לגלות שאתה עושה את כל זה לא בסדר במשך שנים.

כדי לקצץ או לא לקצף

הרעיון של הצעד הראשון הוא לא לשטוף את השיער שלך, אלא כדי לנקות את הקרקפת ולהסיר את חלב (שמן) ואת המוצר שנצבר מאז שמפו האחרון שלך. Emulsify כמות רבעית של שמפו בידיים שלך על ידי שפשוף המוצר בין כפות הידיים. החל את השמפו על הקרקפת שלך באמצעות קצות האצבעות שלך ולעבוד את השמפו במרץ לתוך הקרקפת למשך כ -30 שניות. הקפד לעבוד את השמפו לתוך הקרקפת כולה. במיוחד את הגב. הרבה אנשים שוטפים את ראשיהם אבל מזניחים את הגב. זה יכול להיות נורא gunky בחזרה שם אם לפספס את זה כמה פעמים. אם השיער שלך הוא ארוך מאוד, נסה להתכופף ולהטות את הראש הפוך על מנת להקל על הגישה האחורי (ייתכן שיהיה עליך קצת יותר שמפו כאשר אתה עושה את זה).

חשוב לדעת כי השמפו סביר להניח לא לייצר הרבה קצף במהלך הצעד הראשון. סוג של שמפו אתה משתמש יקבע את כמות הקצף לך להשיג.

מותגים שמפו מקצועי ושמפו חינם גופרית יהיה לקצץ פחות מותגים המותגים, כמו מותגים חנות התרופות בדרך כלל יותר “בועה ביצוע” סוכנים ליצור קצף. אנחנו אוהבים קצף. קצף = נקי במוחנו, נכון? נסה להתמקד פחות על קצף ועוד על באמת עובד על המוצר על הקרקפת.

גלה מדוע היום שמפו הם סולפט חינם לייצר פחות קצף.

לשטוף את זה, לשטוף את זה טוב!

למרות שטיפת השיער שלך נראה פשוט למדי, העובדה היא שרוב האנשים לא לשטוף כראוי, עוזב את השיער עם חלב לא רצוי, המוצר לבנות למעלה, שמאלה מעל שמאלה. כלל אצבע טוב הוא לשטוף במשך כ 30 שניות (נסה לשיר את ABC של פעמיים), עובד קצות האצבעות שלך דרך השיער שלך בזמן שטיפה. אני

אתה יכול לחזור על זה?

עכשיו הגיע הזמן לשפץ מחדש ולשטוף את שארית השיער. Emulsify כמות מינימלית של שמפו ביד שלך. הסכום שאתה צריך תלוי באורך וצפיפות השיער שלך ואת המותג של שמפו כי אתה משתמש. שמפו מקצועי מרוכז יותר ומאפשרים לך להשתמש פחות. שמפו חנות תרופות, אשר מושקות יותר למטה, ידרוש מוצר יותר.

עבודה שמפו לתוך השיער שלך מ הקרקפת אל הקצוות למשך 30 שניות לפחות. תוכלו להבחין כי שמפו צריך להקציף למעלה ממה שהוא עשה בשלב הראשון (עם זאת, כמה מוצרים מקצועיים מרוכזים כל כך סולפט חינם, כי הם אף פעם לא ליצור קצף משמעותי).

שוטפים היטב את השמפו לפחות 30 שניות. אם יש לך שיער ארוך או ארוך מאוד, ייתכן שיהיה צורך לשטוף יותר.

זה מאוד חשוב כי אין שמפו נשאר השיער שלך. כאשר שמפו אינו שטוף כראוי מן השיער שלך, זה כמו מגנט עפר שמן על הקרקפת שלך. לא טוב.

חזור שוב, שוב?

אם השיער שלך הוא מאוד שמנוני או אם יש לך הרבה מוצר לבנות, ייתכן שיהיה צורך לחזור על צעד חוזר. אני מעסה את השיער שלי כל שלושה עד ארבעה ימים, אז אני בדרך כלל חוזר פעמיים, או כמה פעמים זה לוקח עד השיער שלי הקרקפת מרגיש נקי. אם לשטוף את השיער מדי יום, סביר להניח רק צריך לחזור רק פעם אחת, או אולי בכלל לא. מעקב עם מזגן המתאים לסוג השיער שלך.

No Replies to "4 סודות שיער מושלם לשטוף"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 29 = 31