4 דגלים אדומים לשקול לפני שאתה מקבל פרם

4 דגלים אדומים לשקול לפני שאתה מקבל פרם

ללא שם: אל תלך ריצה עבור הגבעות עדיין ... ללא שם: פרמס הם בחזרה. שיער ארוך מתולתל פרמס וגלי הגוף הם springin 'למעלה בכל מקום! אני בטוח שאתה חושב שזה כן, זה יהיה נהדר יש גוף יפה תלתלים, אבל כולנו זוכרים את פרמי fryzzy של 1980s. איך אתה יודע אם פרם יעבוד על השיער שלך?

בואו נהיה כנים, למרות perms כבר השתפר מאוד במהלך 5-10 השנים האחרונות, הם הולכים לגרום נזק כלשהו לשיער שלך.

לא כל נזק הוא רע, אבל אני רוצה לדון כמה דגלים אדומים אם אתה חושב על perming השיער שלך.

שיער מודגש

אם השיער שלך הוא יותר מ 30-40% מודגשים, ייתכן שתרצה לחשוב פעמיים לפני perming. למעשה, אם השיער שלך הוא מודגש בכלל, אולי כדאי לך לחשוב פעמיים. הדגש הוא מזיק לשיער שלך, כך מתיר שיער יתר על המידה כי כנראה יש קצת נזק לציפורן של השיער צפויה לגרום frizz זמן גדול. בנוסף, תצטרך לגעת את מדגיש כפי שאתה עושה בדרך כלל, גרימת נזק פוטנציאלי יותר. בעוד frizz ניתן לטפל עם המוצר, זה יכול גם להיות סימן שבירה רצינית. אז, לחשוב פעמיים לפני perming את השיער מודגש. מעצב השיער שלך יכול לעזור לך להחליט אם השיער שלך היה מסומן מדי עבור פרם.

שיער יבש

השיער שלך כבר יבש, שביר או משונן? אם כן, פרם בהחלט יבש את זה יותר. אתה יכול לשקול שיפוץ טיפולים ו / או טיפולים יומיים כדי לקבל את השיער שלך בצורה לחות לפני שוקל פרם.

השורה התחתונה היא, אם השיער שלך הוא frizzy לפני פרם, זה יהיה יבש ו frizzier לאחר perm.

הרבה והרבה שכבות קצרות

כל אלה שכבות קצר נראה נהדר עם סגנון ישר חצוף, אבל איך תלתלים נראה עם כל השכבות האלה? זכור, סלסול שווה נפח, אז אם השכבות שלך להכות סביב האוזניים שלך ואת הלסת, תקבל נפח שם.

אולי זה דבר טוב אם יש לך פנים צרות מאוד, אבל אולי הראש שלך ייראה כמו פטריות עם יותר מדי נפח בחלק זה של הפנים שלך. זה העצה שלי לחכות עד לאחר פרם לחתוך שכבות או לגדל אותם קצת לפני שאתה מקבל פרם. זכור, שיער מתולתל דורש סגנון חיתוך שונה מאשר חיתוך שיער ישר.

שיער צבעוני

אמנם לא מסוכן כמו מתיר שיער מסומן, אם השיער שלך הוא צבעוני, ייתכן שתרצה לתת יותר מחשבה פרם. זה יהיה האינטרס שלך לאפשר שבועיים עד שלושה שבועות לפני ואחרי פרם שלך צבע השיער שלך. כמו כן, יש לזכור כי פרם צפויה להבהיר את הצבע שלך. כפי שאמרתי, על פני שיער צבעוני בטוח יותר מאשר מתיר על השיער מסומן, אבל בכל פעם השיער שלך כבר מטופל בעבר כימית, פרם עלול לגרום נזק לא רצוי.

בשורה התחתונה

אני חושב פרמס הם גדולים, אבל הם לא עבור כולם. חשוב לדון סוג השיער שלך, תחזוקה, סוג של סלסול הרצוי עם מעצב השיער שלך לפני קבלת פרם. היא גם תוכל לעזור לך לקבוע איזה סוג של פתרון פרם, לעטוף פרם, לחתוך יהיה הטוב ביותר עבור התוצאות הרצויות. בבקשה, בשום פנים ואופן, לא לקנות ולנסות פרם הביתה.

אנא.

תחזוקה לאחר פרם הוא גם המפתח לשמירת פריז פרם חינם ושמירה על השיער שלך בריא. בתעשייה יש מלא של מוצרי שיער אשר גובשו עם שיער permed בראש.

אני מאוד ממליץ לך להסתכל לתוך מקבל פרם נהדר. הם יכולים להיות הרבה כיף דרך קלה יש שיער יפה. התמונות פרם במאמר זה לראווה עוטף boomerang פרם על שיער unolighed ו unhighlighted.

No Replies to "4 דגלים אדומים לשקול לפני שאתה מקבל פרם"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 3 = 4