3 דרכים לגדול תחתון לגברים | insightyv.com

3 דרכים לגדול תחתון לגברים

3 דרכים לגדול תחתון לגברים

הרבה בחורים לקחו זוג קוצץ או הסתערו על המספריים או הסטייליסטים שלהם והחליטו לגלח את הצדדים ואת הגב של הראש שלהם, משאירים את הדף ארוך unblended. הקיצוץ היה מגמה חמה לרגע, אבל כאשר הצדדים מגולח התחיל לזחול גבוה יותר ויותר בראש, הסגנון התחיל להיות קצת מגוחך. המגמה היא בדרך החוצה, וזה משאיר הרבה בחורים נאבקים עם איך להתמודד עם צומח התחתונים שלהם.

 איך לגדול מתוך לערער בעוד עדיין מסתכל נהדר יכול להיות מסובך.  

לפי האסטרטגיה הגוברת, תבחר, זה הזמן להתנסות עם כמה נראה וסגנונות שונים. זה גם תזכורת לשקול מה יקרה אם לקפוץ על מגמה קיצונית, אבל אחר כך להחליט מאוחר יותר לעבור סגנון אחר.  

הבעיה עם צמצום של לערער, ​​במיוחד אם יש לך שיער סמיך, היא כי אתה הולך להיות זה הרכס של השיער סביב החלק העליון של הראש (ואת הכתר) כי פשוט לא לשכב כראוי. התמודדות עם שיער זה הוא האתגר. ישנן מספר דרכים להתמודד עם זה.

באז הכל באותו אורך

הדרך הטובה ביותר לצמוח של קיצוץ היא לעתים קרובות פשוט להתחיל מאפס. יש את הספר שלך באז הכל עד אורך אחד, עם נקישה נקי בצדדים ובחזרה, ולהתחיל טרי. זה יאפשר לך לגדל את השיער שלך באופן שווה ולשמור אותך מסודר בין התספורות.

אם אתה רוצה לחסוך קצת כסף, אתה יכול אפילו לתת לעצמך buzzcut בבית. רק כדי להיות בטוח לקבל trims קבוע כל כמה שבועות לאחר buzzcut לשמור אותו מסודר.

המעבר לליגה הקיסוס

אסטרטגיה נוספת היא לתת את השיער לגדול במשך כמה שבועות ולאחר מכן לבחור קצר תספורת אייווי ליג בסגנון.

סגנון זה הוא חתך גבוה גבוה בצדדים ובחלק האחורי של הראש זמזום על הכתר, וזה בהדרגה מקבל יותר בחזית. סגנון הליגה הקיסרית מתקן את הבעיות של צומח של תחתית – הצדדים מביך ליד הדף ואת השיער על הכתר דבק מעלה ושליטה. זוהי אפשרות סגנון טוב אם אתה לא רוצה ללכת עם buzzcut קצר אבל לא אכפת לי לקחת את החלק העליון למטה קצר מאוד. בהתאם לעובי השיער שלך דפוסי הצמיחה, ליגת הקיסוס יעזוב אותך קצת שיער לשחק עם עדיין לחסל את שלב גדילה מביך החוצה של הקיצוץ.

לגדל אותו לאט 

עושה ישר לגדול החוצה הוא הקשה ביותר ולוקח את הסבלנות ביותר. מה שאתה עושה בשיטה זו היא שמירה על סגנון תחתון אבל נותנים את הגב ואת הצדדים לגדול יותר, מעין לערער שונה. ראשית, תצטרך לגדל את הצדדים ולצאת לזמן מה. אולי אתה לא אוהב את המראה, אבל לשמור על הקצוות חתוך את הגב ואת מחודדת בקפידה לעשות את זה נסבל יותר. זה יאפשר לשיער ליד החלק העליון של הראש כדי להשיג אורך ולהתחיל לשכב. במהלך שלב זה, לשמור את הדף trimmed מסודר אבל לא לחתוך את זה קצר יותר עדיין. לשמור על סגנון תחתון כמו הצדדים והגב לגדול קצת.

לאחר הצדדים ואת הגב לגדול מספיק כדי להתחיל לשכב, להתחיל לקצר את הדף כדי לאזן את הדברים. להשאיר מספיק שיער על גבי כך שאתה עדיין יכול לחלק אותו אבל קצר מספיק, כך שזה נראה מאוזן יותר ביחס הצדדים. זה יכול לקחת כמה חודשים כדי להשיג את האיזון הזה ויהיה זמן, גם אחרי שיש לך לחתוך את הדף קצר יותר, כאשר עדיין יהיה לך קצת ניתוק בין הצדדים ואת החלק העליון. במהלך שלב זה, אתה יכול לחקות קלאסי להתחדד על ידי שמירה על הצדדים מסורק לאחור עם קצת מוצר.  

No Replies to "3 דרכים לגדול תחתון לגברים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    92 − 88 =