3 צעדים כדי להגיע לגילוי ברברשופ איכות בבית – insightyv.com

3 צעדים כדי להגיע לגילוי ברברשופ איכות בבית

כמעט בכל פעם שאני נותן ללקוח מגלח בסלון הספר שלי, הבחור כמעט תמיד אומר משהו כמו, “הלוואי שיכולתי לתת לעצמי להתגלח ככה בבית.” במציאות, זה די פשוט להגיע לגלח איכות המספרה כל בוקר בפרטיות של חדר האמבטיה שלך. למידה כיצד להתגלח כראוי היא גם המפתח לשמירה על המראה שלך – הפנים שלך הוא הדבר הראשון שאנשים מבחינים בך, אז חשוב לגלח את הדרך הנכונה.

 פשוט בצע את שלושת הצעדים המוכחים כיצד לגלח את הפנים שלך כראוי.

שלב 1: הכנה

צעד זה הוא החלק החשוב ביותר ו overlooked של תהליך הגילוח. מנקה טוב מנקה את העור, פותח את הנקבוביות ומרכך את העור. כדי להכין את העור לגלח חלק, תמיד להתגלח לאחר או במקלחת חמה. זה יהיה לרכך את הזקן ולפתוח את הנקבוביות. ב קמצוץ, מגבת חמה ו להתיז של מים ניתן להשתמש.

תמיד להשתמש קרם גילוח באיכות גבוהה (לחפש אלה המבוססים גליצרין) ולהתרחק מוצרים המכילים מנטול, אשר יכול לסגור את הנקבוביות להקשיח את הזקן שלך. עבור אלה עם זקן קשה במיוחד או עור רגיש, שמן גילוח מראש עשוי להיות מיושם על מנת לרכך את הזקן ולהפחית את הגרירה. בעת החלת קרם הגילוח, יש להשתמש במברשת גילוח על מנת להחיל את הקרם בתנועה מעגלית. פעולה זו תסייע לייצר קצף טוב יותר, להרים את שפם, בעדינות exfoliate העור.

שלב 2: גילוח

שני הגורמים המובילים של השיער הצומח ו לשרוף גילוח הוא סיכה עניים להבים משעממים. שלב אחד מספק עצות סיכה נכונה, אבל להב טוב הוא גם חיוני לגלח קרוב, נוח. אני ממליץ להשתמש בסכין גילוח 3 כגון טילטו ג’ילט Mach3. הקפידו תמיד להשתמש בלהב חד.

עם היד החופשית שלך, להחזיק את אזור העור להיות מגולח מתוח דואה את התער בעדינות על פניך. הימנע מלחץ, לשטוף את הלהב שלך לעתים קרובות, להתגלח עם תבואה. אם אתה צריך לגלח קרוב יותר, מחדש לקצף להתגלח קלות נגד הדגן. אם אתה nick עצמך, להחיל בלוק לח לחות או עיפרון סטפטי להפסיק דימום.

שלב 3: לתקן ולהגן

לאחר הגילוח, תמיד לסגור את הנקבוביות עם שטיפה של מים קרים. בעדינות לטפוח את הפנים עם מטלית רכה ולהחיל אפטרשייב טוב. אני לא ממליץ להשתמש במוצרים המכילים אלכוהול, שכן הם יכולים לגרום לייבוש מיותר של העור. המזרקה האפטרשייב הימנית תעזור לקדם ריפוי מהיר יותר וללחות את העור.

אין סוד קסם להגיע נהדר גילוח. פשוט בצע את השלבים לעיל בכל בוקר ולשים את הפנים הטובים ביותר קדימה. עכשיו שאתה יודע איך לשמור על גילוח גדול, לבדוק את הטיפים שלי לשמור על הראש נראה נהדר של השיער.

No Replies to "3 צעדים כדי להגיע לגילוי ברברשופ איכות בבית"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.