3 חובה לדעת טיפים לגידול זקן

3 חובה לדעת טיפים לגידול זקן

התשובה הברורה לשאלה, "איך אני מגדלת זקן?" היא פשוט להפסיק גילוח, אבל התהליך יכול להיות מסובך יותר מזה.

3 טיפים לגידול זקן שלך

בצע את שלוש עצות קל לגידול השיער הפנים שלך.

לקבוע אם אתה יכול

לפני שתתחיל לגדל זקן, אתה צריך לקבוע את סוג הזקן אתה אחרי - בחירת הזקן הנכון עבור צורת הפנים שלך הוא קריטי. שיער הפנים מעוצב כראוי יכול באמת לשפר את התכונות הפנים הטובות ביותר שלך למשוך תשומת לב מן החלשות תכונות.

לדוגמה, פנים עגולות נראה טוב יותר עם זקן כי הוא יותר בסנטר להוסיף אורך על הפנים ולאזן את העגלגלות. פרצוף ארוך נהנה מזקן שהוא מלא יותר בצדדים וקצר יותר בסנטר. ברגע שאתה יודע את הזקן אתה אחרי, השלב הבא הוא להתחיל לגדל אותו פנימה זה החלק הקל.

עצור גילוח במשך כמה שבועות. במהלך הזמן הזה, אתה לא צריך לנסות לגלח או לעצב את השיער שלך בפנים, אז אתה עלול בסופו של דבר נראה קצת מחוספס במהלך התהליך. הזמן הטוב ביותר לעשות זאת יהיה במהלך חופשה או בזמן עבודה לא דורש ממך להיראות מסודר מדי.

לאחר שבועיים או שלושה, תוכל לראות את הצמיחה ולקבוע אם יש לך כיסוי נאות לגדול שיער הפנים ומה אפשרויות עיצוב זמינים לך. אם אין לך מספיק כיסוי עבור זקן מלא, זקן, רצועה הסנטר, או תיקון הנשמה יכול להיות אופציה.

הישאר הקורס

במהלך תקופת גדילה, אתה תיראה מטופח גרוע, סביר להניח לחוות גירוד כלשהו.

זכור כי אם אתה רוצה לגדל זקן, זה יהיה חלק מהתהליך אתה פשוט צריך לסבול.

כדי למזער גירוד, להשתמש בשמפו עדין ומרכך. קרם לחות יעזור גם להפחית גירוד. כדי לשמור על מראה מטופח יותר, הקפד לשמור על הצוואר מגולח נקי.

אתה יכול גם לעזור לרכך את זקן באמצעות שמן זקן טוב.

צורה ותחזוקה

לאחר שהגדילה את שיער הפנים במשך כחודש, אתה צריך לחפש את עזרתו של ספר מקצועי שיכול להראות לך איך לקצץ ולעצב את הזקן שלך. תצטרך להשקיע גוזם זקן טוב עם הגדרות אורך משתנה עבור תחזוקה הביתה.

תוך שמירה על זקן מטופח היטב בין הנסיעות לספר הוא חיוני, להשאיר את החלק הארי של זמירה הספר מי באמת יודע איך לעצב ולחתוך את הזקן מעבר רק לשים שומר על קליפר ו זמזום אותו לאותו אורך.

גידול זקן הוא לא עבור כל הגברים. גברים מסוימים פשוט אין לי את הצפיפות של שיער הפנים עבור זקן להיראות טוב. תהליך גוברת יכול להיות מגרד קצת מתסכל, אבל אם אתה תולה שם אתה עלול למצוא את עצמך עם מראה חדש נהדר. ברגע שאתה כבר גדל החוצה את פלומה הפנים שלך, כדי להיות בטוח לטפל הזקן שלך.

No Replies to "3 חובה לדעת טיפים לגידול זקן"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 37 = 44