15 תסרוקות אפור מדהים לנשים בכל הגילאים | insightyv.com

15 תסרוקות אפור מדהים לנשים בכל הגילאים

Emmylou Harris

אמיליו האריס.
מייקל לוקסיסאנו / Getty תמונות בידור / Getty Images

בעוד נשים רבות לבלות שעות בסלון או בחדר האמבטיה שלהם מנסה לכסות שיער אפור, אחרים לאמץ אותו. שיער אפור יכול להיות מדהים ואפור טבעי הוא צבע אתה פשוט לא יכול לקבל עם צבע.

אם אתה בשלב שבו אתה חושב על הולך טבעי, יש לך מזל. יש הרבה נשים יפות שיכולים להציע השראה כי אפור יפה. בין אם אתה רוצה להחיות את האפור הטבעי שלך, לכסות אותו, או ללכת עם פסים שלך, בואו לחקור כמה מראה אפור שיער אפור וטיפים לשמירת השיער שלך נראה נהדר.

02
מתוך 15

גריי גריי

sarah-harris-british-vogue.jpg

שערה של שרה האריס התחיל להפוך כסף כשהיתה נער.
טימור עמק עבור גטי

זה עלול לא לקחת זמן רב כדי להבחין שיער אפור. כמה נשים נטייה גנטית זה יתחיל ללכת אפור בגיל צעיר מאוד.

בריטי אָפנָה עורך שרה האריס, בתמונה כאן, מספרת את הבלוג Into Gloss כי השיער שלה התחיל להפוך כסף בשנות העשרה המאוחרות שלה. גם אמה יצאה מכסף מוקדם וצבעה את שערה שנים רבות לפני שנכנעה ופשוט הניחה לה לעשות את הדבר הטבעי שלה.

האריס משאיר את השיער שלה טבעי מקבל טונות של מחמאות על זה. היא מספרת אל תוך המבריק, “לעתים קרובות יש לי בחורות צעירות שעולות אלי ברחוב, והן כמו’מי הספר שלך, איזה צבע אתה משתמש? ‘. אני כאילו, ‘איזה צבע?!“ואף לא הרבה אנשים מאמינים לי – אלא אם כן זה ספר שהיא כמו’כן, את לא יכולה להוציא את הצבע הזה מבקבוק’.

03
מתוך 15

פס טבעי של אפור

15 תסרוקות אפור מדהים לנשים בכל הגילאים

סטייסי לונדון.
מייקל בוקנר עבור גטי

סטייסי לונדון היא המציאות טלוויזיה המארח המתמחה מהפך של נשים. היא ידועה גם על פס אפור המסחרי שלה, אשר יש לה מאז שהיתה ילדה. היא בוחרת לא לצבוע אותו כדי להתאים את שאר השיער שלה.

זה מגע נפלא של צבע שיכול מסגרת הפנים. נשים רבות שם לב כי אפור שלהם מגיע streaky גם וזה משהו שאתה יכול לעבוד לחלוטין לתוך הסגנון שלך.

04
מתוך 15

רצועת אפור מדהימה

15 תסרוקות אפור מדהים לנשים בכל הגילאים

מיליסנט שלטון.
צ’רלי גאלאיי // Getty Images

בין אם זה טבעי או עם צבעים, יש משהו מרתק, קצת פראי, על פס אפור. הוא מציע כמה אפשרויות עיצוב נהדר כמו גם, כולל updo נקי מאוד קלאסה.

כאשר אתה הולך אפור, אתה עשוי להבחין כי תשומת לב רבה יותר הוא הביא את הגבות. הם עשויים ללכת אפור גם, אשר יכול לגרום להם להיראות קצת רזה. אפשרות אחת שיש לך היא לצבוע את הגבות שלך כדי להתאים את צבע הבסיס הקודם שלך או ללכת קצת יותר כהה מאשר השיער שלך.

האלטרנטיבה היא להשתמש בעיפרון גבות כדי למלא אזורים דלילים ולהכהות את מצחה. לקבלת המראה הטבעי ביותר, לצייר בקווים קצרים שנראים כמו שיער.

אתה יכול לרכך את הגבות שלך צבוע ביד על ידי שכבת צלל אבקה של אותו צבע כמו עיפרון המצח או השיער שלך. שמור את הגבות שלך במקום על ידי ריסוס hairspray על האצבע שלך צחצוח האצבע על הגבות שלך.

05
מתוך 15

גריי מדגיש סביב הפנים

15 תסרוקות אפור מדהים לנשים בכל הגילאים

גלוריה סטיינם.
פרידריך מ. בראון

רמזים של אפור יכול להיות מאוד מחמיא כמו גלוריה סטיינחאם מראה. בעוד היא עשויה לצבוע את שאר שערה בחום, היא בחרה לעזוב את הפסים האפורים הטבעיים. זה נותן משמעות חדשה לגמרי “פנים מסגור,” מבט נשים רבות ללכת עם שכבות או מדגיש. עם זאת, זה בהחלט מדהים.

06
מתוך 15

בוב סקסי סקסי

15 תסרוקות אפור מדהים לנשים בכל הגילאים

לינדה פארגו.
איליה ס. סאבנוק על גטי

מראה קלאסי, קשה להכות בוב מלוטש עם שיער אפור. אם השיער שלך הוא ישר באופן טבעי, זה בהחלט מבט לשקול.

עם שיער אפור, ייתכן שתרצה לבחור איפור המוסיף חום על הפנים שלך. אתה יכול לעשות את זה עם מטאטא של ברונזה, סומק של סומק על הלחיים שלך, ועל ידי כתם העיניים שלך עם קצת אייליינר חום. אל תשכח שפתון או צבע מבריק, או. ורד יפה או ורוד ייראה נהדר עם אפור לעזור להביא את השפתיים.

07
מתוך 15

סופר קצר, סופר ספורטי ‘לעשות

15 תסרוקות אפור מדהים לנשים בכל הגילאים

ג ‘יימי לי קרטיס.
פרייזר הריסון על גטי

חתכים קצר מאוד פופולרי בקרב נשים מבוגרות והם יכולים לקחת על עצמו הרבה נראה שונה כדי להתאים את האישיות שלך. בין אם זה חתך ספורטיבי או פיקסי רך עם גלים תלתלים, יש הרבה סגנונות שנראים נהדר.

כמו הגוונים שלך לגדול, תבחין כי יש לה מרקם דק. כדי לשמור על השיער שלך רך וחלק ככל האפשר, הסטייליסטית של ניו יורק ואת הסופרת של “אווה Scrivo על יופי”, אווה סקריבו ממליצה צחצוח שיער כל לילה במשך כמה דקות. הברשה רגילה מסייעת להפיץ את השמנים מהקרקפת לשאר השיער, תוך שמירה על בריאות הקרקפת.

Scrivo ממליצה גם להשתמש בשמפו מבהיר או בשטיפת השיער עם חומץ תפוחים פעם בשבוע בערך כדי לשמור על המוצר עד למינימום.

08
מתוך 15

שיער כסף קצר

קצר Silver Hair

חזון דיגיטלי / Getty

זה פשוט צבע שיער מדהים. שכבות רכות לחתוך לתוך pixie קלאסי לתת את זה מאפיין ולאפשר את הצבע הטבעי לזרוח.

בעיה אחת עם נשים רבות עם שיער אפור היא שזה יכול להתחיל צהוב מן השמש, מים קשים, וגורמים סביבתיים אחרים. כדי למנוע זאת, עדיף לנטרל את הצהוב.

אתה יכול לעשות זאת על ידי שטיפת השיער פעמיים בשבוע עם שמפו בצבע תיקון שמפו. הקפד לשמור על שמפו על השיער שלך מספיק זמן, לפעמים זה אפילו לוקח עד 10 דקות.

09
מתוך 15

ארוך, שיער שחור-אפור

ארוך silvery hair

פוטודיסק

שיער ארוך אפור כסוף הוא חלק מדהים ביותר תמצאו. זה מקנה אלגנטיות מסוימת אבל הוא כיף וצעירים באותו זמן. אם אתה כבר מכסה את אפור, הטריק הוא מחליט מתי ללכת טבעי.

זכור כי סביר להניח שאתה צריך לסבול תקופה של שישה עד 12 חודשים שעשויים להיות קצת מביך כמו השיער הטבעי החדש שלך גדל פנימה אתה יכול לחתוך את השיער שלך קצר או לאט לחתוך כמה שיער בצבע הקודם ככל האפשר אז הצמיחה החדשה מתערבבת מהר יותר.

10
מתוך 15

לעשות הצהרה עם שיער ארוך אפור

מאוד יפה gray hair

מונית // Getty Images

שיער אפור ארוך עושה הצהרה יכול הפרויקט את התמונה של להיות חזק, בטוח וחכם. את החכמה של המראה הזה עשוי להיות בין השאר משקפיים, אבל הנקודה היא כי השיער שלך צריך לשקף מי אתה.

אמן האיפור ואת הסגנון גורו בובי בראון ראיין את התספורת שלה מריו דיאב בספרה לנשים מבוגרות בשם “יופי חי”. בה, הוא מציע תספורות שונות המבוססות על האישיות שלך.

אם אתה גאה בעצמך על אופי מזדמנים שלך, לשקול מרקם, קצר עד בינוני תספורת, הוא מציע. אם אתה קלאסי ומלוטש, לשקול בוב באורך אחד או חתך באורך בינוני עם כמה שכבות מסגור פנים. אם אתה רוצה צדדיות, לשמור על שיער ארוך יותר, אבל להוסיף פוני.

גם לשקול את מרקם השיער ואת צורת הפנים. שיער סמיך נראה ממש טוב כשזה נשאר יותר. אם השיער שלך הוא דק ויש לך קצת יקר מזה, אתה רוצה ללכת קצר יותר יש שכבות לחתוך להוסיף גוף.

11
מתוך 15

שיער אפור קצר

אפור hair

Riser // Getty Images

מלח ופלפל שיער על חתכים קצרים הוא עוד מבט נהדר. נשים אפריקאיות רבות ללבוש את השיער סופר ניסיון קצר תקופה זו כפי שהם הולכים טבעי וזה יכול לקחת כמה שנים הנחה. שוב, ייתכן שיש תקופת מעבר אם אתה מוותר על צבעים, אבל לעבוד עם מעצב אופנה שלך יכול לעזור לך להיראות נהדר לאורך.

12
מתוך 15

מתחמם אפור מגניב

אפור hair bob

חזון דיגיטלי / Getty

שלא כמו צבעים חמים כמו אדום, חום, בלונדיניות, אפור הוא צבע מגניב כך שהוא יכול לשטוף את העור שלך. כדי לפצות, שקול מקבל מדגיש או lowlights לאורך הצדדים של הפנים שלך כדי לעזור להפוך את הפנים שלך פופ לתת את מימד השיער שלך.

הטכניקה balayage הוא נהדר עבור מדגיש הוא העדיף לעתים קרובות מעל מדגיש לסכל, במיוחד אם אתה רוצה מראה עדין, טבעי.

13
מתוך 15

מסכת אפור עם בלונדינית

15 תסרוקות אפור מדהים לנשים בכל הגילאים

בליית דאנר.
אמנדה אדוארדס, גטי

נשים רבות שהן כמעט כל אפור לבחור צבע השיער שלהם בלונדינית או לקבל בלונדינית מדגיש. בלונדינית תערובות טוב יותר עם צמיחה אפור כמו כתר השורשים לגדול פנימה. 

רוב colorists להשתמש קבוע צבע שיער צבע אפור צבע. הוא מציע כיסוי הרבה יותר טוב מאשר צבעים קבועים למחצה. אם אתה צביעת השיער שלך, שקול להשתמש במכחול כדי להחיל צבע שיער. לדברי סקריבו בספרה, “יישום צבע עם קצה הנחיר אין את אותו כוח או חיכוך.” היא מעדיפה להשתמש במברשת כדי לדקור את הצבע לתוך שורשי השיער.

14
מתוך 15

עבור עם רב צבעוני foils

ישן יותר woman with gray hair

חזון דיגיטלי, Getty

הבוב הארוך הוא עוד מראה נפלא לשיער אפור. זה קלאסי ויש לו סגנון מתוחכם שעובד על נשים רבות. אתה יכול לתת לו עוד מימד עם קצת צבע.

לקבלת מבט זה, לשאול את colorist להוסיף כמה גוונים שונים. מסורתי לסכל מדגיש יוסיף פסים מדהימים אתה יכול גם לקבל את הצבע שלה מדגיש ו lowlights לתת את האשליה של נפח יותר. זה טריק נהדר לשיער ישר, דק.

15
מתוך 15

כיסוי שיער אפור

15 תסרוקות אפור מדהים לנשים בכל הגילאים

הלן מירן.
פרדריק מ. בראון // Getty Images

כאשר אתה מחליט לכסות את השיער האפור שלך, תצטרך לקבל את זה נגע באופן קבוע, אז תחזוקה יכולה להיות בעיה. כמה זמן אתה יכול ללכת בין עבודות צבע תלוי איך אפור השיער שלך.

אם אתה 100 אחוז אפור, עדיף צבע השיער שלך כל שלושה עד ארבעה שבועות. אם אתה 50 אחוז אפור, אתה יכול לעשות את זה חמישה שבועות בכל פעם. בדרך כלל, שורשים יהיה צורך לגעת כל שמונה שבועות או בעת הצורך.

No Replies to "15 תסרוקות אפור מדהים לנשים בכל הגילאים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 65 = 73