14 הגדולים טעויות נשים לעשות כאשר צביעת השיער שלהם – insightyv.com

14 הגדולים טעויות נשים לעשות כאשר צביעת השיער שלהם

בעוד צבע תיבת המשמש יופי לא, צבעים מודרניים הם הרבה יותר מתוחכם והוא יכול לתת תוצאות יפות. בצע את הטיפים הבאים כדי למנוע טעויות צבע נפוצות:

אל תלך יותר משני גוונים הרחק צבע שלך

כאשר אתה הולך לסלון עבור שינוי דרסטי – כמו ללכת משחור לאדום או חום בלונדינית, אתה בדרך כלל צריך כמה ביקורים כדי לקבל את הצבע הנכון. לפעמים את colorist הראשון יש לפשוט את השיער לפני עוד ביקור שבו היא תוסיף את הצבע החדש פנימה.

שינויים דרסטיים צבע השיער צריך תמיד להיות שמאלה המקצוענים או שאתה תישאר עם שיער מחוספס, שיער כתום או שיער זה פשוט מאכזב.

אם אתה רוצה לצבוע את השיער שלך עצמך, לא ללכת יותר משני גוונים בהירים או כהים יותר צבע השיער הטבעי שלך. לדוגמה, אם יש לך שיער חום בהיר, גוון חום בינוני או כהה ייראה נחמד, אבל הולך שחור עלול להיות שטני מדי.

אתה עשוי לאהוב:

  • 12 טיפים לצביעת השיער שלך
  • תמונות של ג’ינג’ים מדהימים, ברונטיות ובלונדיניות .

אל תסתכל רק בקופסה

תמונות על תיבות צבע שיער יכול להיות מטעה. עבור לפי דוגמיות הצבע ותיאורים במקום זאת. רוב תיבות יהיה לקרוא את הצבע (בלונדינית, חום, שחור ואדום) ואת גוון של צבע זה (אור, בינוני וחושך). ייתכן שיש גם אזכור של הטון (זהוב או אפרפר).

אל תעשה את זה לבד

נסה ככל האפשר, זה כמעט בלתי אפשרי לך לראות את החלק האחורי של הראש. במקום זאת, שאל חבר או אהוב אחד כדי לעזור לך לוודא שאתה לא לפספס שום כתמים.

אל תשאיר את זה יותר מדי זמן

הפעל את הטיימר ברגע שתתחיל לצבוע את השיער שלך, במקום לחכות עד שתסיים.

אין להשתמש בכיור

כיורים למטבח ולאמבטיה אין מספיק לחץ מים כדי לשטוף את הכימיקלים שיער לחלוטין, אשר יכול להזיק לשיער. במקום זאת, היכנסו למקלחת ושטפו את השיער ביסודיות.

אין לבחור צבע קבוע בפעם הראשונה

חצי צבע שיער קבוע בהדרגה שוטף על פני תקופה של שמונה עד 10 שמפו, אבל צבע שיער קבוע מקלות עד שהוא שוטף החוצה או שאתה מקבל colorist כדי לתקן את זה.

אם אתה הולך המסלול DIY, נשים תסרוקות נשים המומחה קנדרה Aarhus ממליצה לבחור צבע זמני, קבוע למחצה, או קבועים demi.

“זה כמו ההבדל בין שימוש בחדד או עיפרון על קיר לבן, בטח, אתה יכול להוציא את החיד שלי, בסופו של דבר, אבל התהליך הרבה יותר קשה מאשר לנסות להוציא עיפרון”, היא אומרת במאמרה, מתי לצבוע השיער שלך בבית.

אין לדלג על ההוראות

צבע התיבה כבר סביב לנצח, אז הם קיבלו את ההוראות למטה. אם לא, נשים לא יקנו שוב. רק בגלל שאתה צבוע השיער שלך לפני בבית עם מותג אחד לא אומר מותג אחר של צבע השיער נשאר על אותה כמות של זמן.

תמיד לקרוא את ההוראות לפני שתמשיך.

צבע לא פגום שיער

סופר יבש או פגום השיער הוא מאוד נקבובי. אתה מסתכן בהכתמת השיער שלך כהה מהצפוי אם צבע השיער הוא סופר יבש, פגום או כבר מעובד כימית (חושב ליישר טיפולים כגון הברזילאי או היפני או אפילו שיער זה כבר צבעוני).

אתה עלול בסופו של דבר עם קצוות כהים וצבע יפה רק בכתר שלך. אם יש לך עיבוד השיער שלך או יש שיער יבש, לחפש את עזרתו של מקצועי עבור צבע חדש שלך.

לא לבחור צבע שמתחרה עם העור שלך

רובנו רוצים לחשוב שאנחנו חמים וקרירים. אבל כשמדובר צבע שיער, חשוב לדעת איזה מהם אתה באמת (וזה אין שום קשר עם האישיות שלך פנטסטי).

יש בעצם שני גוונים צבע צבע תיבת: חם וקריר.

נשים אשר אדמומיות בעורן וצורבות בקלות צריכות להיצמד לגוונים קרירים המתוארים על האריזה כמו “אפר”, “בז ‘” או “חום קריר”. צבעים חמים יהיה רק ​​להביא את האדמומיות בעור.

נשים שזופות בקלות ויש להן עור צהבהב (רוב הלטיניות והאפריקנים אמריקאים נופלים לקטגוריה זו) עדיפות עם צבעים חמים המתוארים כ”חמים “,” מותק “,” קרמל “,” ברונזה “או” זהוב “. הימנע שיער שחור, אשר יהיה לשטוף אותך.

כמה נשים נופל איפשהו באמצע והוא יכול להיראות טוב במגוון רחב של גוונים חמים וקרירים.

בדוק את המאמר של Aarhus על השפה של צבע השיער כאן לפני שאתה ראש לבית המרקחת

אל תהיה מציאותי

אם אתה מסתכל מקרוב על השיער של ילד או אישה שאת השיער שלך אתה בהחלט אוהב, אתה שם לב יש גוונים רבים של צבע. כל צבע מעל קופסה היא בעצם לשטוף של צבע אחד. אם השיער חד מימדי הוא לא מה שאתה אחרי, אתה יכול להיות טוב יותר מקבל מדגיש בסלון.

לקבלת פרטים נוספים על צבע השיער, לא לפספס:

  • השנה החמות של צבע השיער מגמות
  • אתה צריך צבע השיער שלך או ללכת Pro?
  • עֶזרָה! אני צבע השיער שלי בבית & זה לא בסדר. האם זה קבוע?
  • מה ההבדל בין צבע חצי קבוע וקבוע שיער?

No Replies to "14 הגדולים טעויות נשים לעשות כאשר צביעת השיער שלהם"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.