רוצה השיער שלך לגדול יותר? אלה 11 עצות יעזור לך

אחד המיתוסים הגדולים ביותר על שיער שחור הוא שזה לא לגדול או לגדול מהר כמו סוגים אחרים של שיער. כל השיער גדל בממוצע ½ אינץ 'לחודש, אבל זה איך אתה מתייחס לשיער שלך שקובע כמה תוכל לשמור. כמה נשים נשבע על ידי משטרי ויטמין כי קוראים popping גלולות כל היום, בעוד אחרים לחתוך את השיער שלהם לפי שלבי הירח. אין שום גיחוך מעורב בצמיחת השיער. כל מה שנדרש הוא המחויבות שלך לשיטות שיער בריא וטיפול בשיער עם TLC. הנה 11 טיפים בריאים שיער שחור אתה יכול להשתמש כדי לגדל את השיער שלך יותר ויותר.

בָּרִיא foods contribute to healthy hair growth

תזונה בריאה תורמת לצמיחת שיער בריאה.
Naila Ruechel / DigitalVision / Getty תמונות

לפני שאנחנו מגיעים החוצה, אנחנו צריכים לטפל בפנים. כן, מה שאתם אוכלים, לשתות ואיך אתם מתייחסים לגוף שלך יש השפעה על השיער שלך. אתה צריך לאכול מספיק פירות וירקות טריים, לשתות מספיק מים ופעילות גופנית באופן קבוע על הבריאות הכללית של הגוף. מאז השיער שלך גדל ישירות מהגוף שלך, כאשר אתה מתייחס לגוף שלך היטב, העור שלך, הציפורניים ואת השיער תועלת, יותר מדי. אנשים הסובלים מחסר בוויטמינים ותזונה לא בריאה עלולים לסבול משיער יבש ושביר.

02
מתוך 11

קבל Trims רגיל

רגיל trims get rid of split ends that can break off.

הכלב הפקות / מוניות / Getty תמונות

זה נשמע לא יעיל אם אתה רוצה השיער שלך לגדול יותר, אבל trims לעזור להיפטר יבש, פגום מפוצל מסתיים אשר יכולים לעבוד את דרכם במעלה השיער שלך, גרימת נזק עוד יותר. לקצץ מוגדר כמו הסרת ¼ ל ½ אינץ 'של שיער, לא יותר. אם הסטייליסטית שלך מתעקשת לחתוך סנטימטרים של שיער בכל פעם שאתה הולך לביקור, השיער שלך לא ייקח יותר, כך גם למצוא מקצועי שמבין בדיוק כמה שיער אתה צריך להסיר או ללמוד לקצץ את השיער שלך עצמך. בהתאם כימיקלים יש לך את השיער, כמו גם את שגרת היומיום, ייתכן שיהיה צורך לקצץ בכל מקום בין שישה שבועות עד שישה חודשים. ככל שאתה דואג השיער שלך על בסיס יומיומי, פחות תידרש trims.

No Replies to "רוצה השיער שלך לגדול יותר? אלה 11 עצות יעזור לך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 2 = 2