10 הטוב ביותר שמפו לקנות ב Walmart בשנת 2018

אנו מחויבים לחקור, בדיקה, ואת recommending המוצרים הטובים ביותר. אנו עשויים לקבל עמלות מרכישות שבוצעו לאחר ביקור בקישורים שבתוכן שלנו. למידע נוסף על שלנו תהליך סקירה.

אתה יכול לעשות את השיער שלך נראה נהדר עם פגישות סלון וקרמים יקרים serums, אבל אם אתה באמת רוצה השיער שלך נראה מדהים הכל מתחיל במקלחת עם בקבוק שמפו. הדרך שבה אתה לשטוף את השיער שלך יכול להכתיב איך השיער שלך ייראה לאורך כל היום. אם יש לך שיער יבש, שמפו לחות היא הדרך ללכת. אם יש לך שיער דק, תצטרך משהו קל. ואם יש לך שיער שמנוני או שאתה נוטה להשתמש הרבה מוצרים לסגנון השיער שלך, שמפו כי יהיה לשבור כל הצטברות ביעילות לטהר את השיער שלך הוא מושלם.

אם אתה מתחיל עם סוג הנכון של קרן ולבחור שמפו כי הוא ניסח את השיער ואת הצרכים הייחודיים, השיער שלך ייראה ולהרגיש הרבה יותר טוב. בצע את זה עם מרכך לשיער חלק, silkiest אי פעם. לאחר שמצאת את הזכות במקלחת מוצרים, אולי אתה לא צריך להשתמש במוצרים כל כך הרבה סטיילינג לאחר מכן.

כדי למצוא את השמפו הנכון עבור שלך, לקרוא על שמפו הטוב ביותר שאתה יכול לקנות ב Walmart עכשיו.

גרנייה Fructis Pure Clean Shampoo

באדיבות Walmart

אם יש לך שיער שמנוני, האינסטינקט הראשון שלך כאשר מחפשים שמפו חדש יכול להיות ללכת על אפשרות הבהרה. בעוד שמפו זה ניסח לנקות את שורש השיער כדי טיפ ולשטוף כל הצטברות יכול להיות מועיל, זה לא תמיד הדרך ללכת. שיער שמן שמנוני עשוי להיראות בסדר בהתחלה, אבל שעות נוספות זה לא בריא עבור השיער ואולי אפילו לגרום לו overproduce שמנים כדי לפצות על מה חסר.

לכן שמפו ניסח כדי לשמור על שיער בריא תוך ניקוי גם הצטברות היא אפשרות טובה יותר. זה הוא נוסח עם תמצית אלוורה וויטמין E כדי להזין את השיער לאחר ניקוי זה. זה שמפו קל, ללא גופרית כך שזה לא יהיה לשקול את זה או להסיר את השיער של מה שהוא צריך.

אחת הסוקרות אמרה שהיא בדרך כלל מגיעה לשמפו יקרים יותר, אבל אפשרות זו של תקציב גרנייר עזרה לה לעשות את השיער שלה נראה נקי, מבריק, ופחות שמנוני.
יותר "

OGX Thick & Full Biotin & Collagen Shampoo

באדיבות Walmart

לגדל את השיער שלך יכול להרגיש כמו תהליך בלתי פוסק - במיוחד אם זה מרגיש כאילו השיער שלך הוא לא ממש מקבל עוד, לא משנה כמה זמן אתה ממתין. רוב הזמן, אתה יכול להאשים שבירה על זה. אם אתה משתמש בכלים חמים, צבע את השיער שלך, כימי לטפל בו, או אפילו ללבוש את השיער שלך בקוקו לעתים קרובות, הדברים האלה יכולים לגרום לשבירה. ובעוד השיער שלך ימשיך לגדול מתוך הקרקפת שלך, זה לא ייראה עוד כי זה נשבר על הקצוות.

חיזוק ומזין שמפו יעזור להחדיר מרכיבים טובים לתוך השיער שלך כדי לוודא שהוא נשאר בריא מפסיק לשבור. זה שמפו מ OGX יש תערובת של ויטמין B7, ביוטין, קולגן, ו hydrolyzed חלבון חיטה כדי לעזור לתת גמישות ו למתוח לכל שיער בנפרד. כאשר החומרים נכנסים לשיער כדי לעזור לה להשליך אותו גם כן, זה לא רק שזה יגבר, זה ייראה מלא יותר (מושלם עבור כל מי שמודאג שיער דליל). בנוסף, הנוסחה היא ללא סולפט, כך שזה לא יפשיט את השיער של שמנים אלה הוא צריך להישאר מבריק ובריא.

סוקר אחד עם שיער דק, דליל אומר זה שמפו OGX הוא הראשון מסוגו כי היא למעשה לראות תוצאות עם. "אני עדיין על הבקבוק הראשון שלי (כבר קנה שנייה) והתוצאות נהדרות! אני כבר לא רואה את הקרקפת שלי בשיער! "
יותר "

No Replies to "10 הטוב ביותר שמפו לקנות ב Walmart בשנת 2018"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    3 + 1 =