כיצד לקבל צבע השיער המושלם שלך 10 צעדים פשוטים

גיבוש וביצוע צבע שיער מושלם יכול להיות עסק מסובך, אבל רק אם אתה לא לוקח את הצעדים הנכונים! בצע את הכללים הבסיסיים כדי להשיג תוצאות יפות בכל פעם.

Redkens Real Control Cocktail Party

צ'ארלי גאלאיי / Getty Images בידור / Getty Images

הצעד הראשון לגיבוש צבע שיער מושלם הוא לקבוע את הרמה הטבעית של השיער של הלקוח שלך. רמה 1 היא האפלה ביותר ו 10 היא הבהירה ביותר (רמה 12 להרים בלונדינית גבוהה אינה כלולה ברמות הטבעיות). ברגע שאתה יודע את הרמה הטבעית אתה יכול לעבור הלאה כדי לקבוע מה הרמה הרצויה יהיה.

02
מתוך 10

פיגמנט הבסיסית - להשתמש בו או לאבד אותו?

נניח שהלקוח שלך הוא רמה טבעית 6 והצבע הרצוי שלו הוא אפר ברמה 9. פיגמנט הבסיסית של רמה 6 הוא אדום כתום, אז, במקרה זה, תצטרך "רופף" פיגמנט אדום כתום. אם הלקוח שלך רוצה צבע הרצוי כי הוא חם, אז אתה יכול 'להשתמש' פיגמנט הבסיסית לטובתך.

03
מתוך 10

מרקם, נקבוביות וצפיפות

השלב האחרון לפני ניסוח הוא לקבוע מרקם הלקוח שלך, נקבוביות, וצפיפות. אם הלקוח שלך יש הרבה שיער עבה, corse, אז תצטרך לערבב את הכמות המתאימה של צבע.

-שים לב כי שיער corse יכול להיות קשה יותר לחדור ובמקרים מסוימים נפח גבוה יותר של מפתח נדרש לפתוח את לציפורן.

לאחר מכן, תוכלו לקבוע את נקבוביות של השיער. אם ללקוח יש שיער נקבובי מאוד שיתפוס צבע ברגע, אז תצטרך לגבש בהתאם. לדוגמה, זמני עיבוד קצרים יותר ו / או שימוש במפלס בהיר יותר מהתוצאה הרצויה.

04
מתוך 10

יישום

עם זאת אתה בוחר ליישם צבע של הלקוח שלך - balayage, הכל, מדגיש או מבריק, הצעד החשוב ביותר ביישום הוא ארגון.

מערבבים מספיק צבע, אבל לא יותר מדי (כל זה מבוזבז צבע מוסיף דולר!) ולוודא כי ברגע שתתחיל להחיל את הצבע יש לך כל מה שאתה צריך.

הלקוח שלך צריך להיות עטוף, מחסום צבע (מרכך או כל סוג של קרם סטיילינג) צריך להיות מיושם על השיער ואת האוזניים. לאחר החלת הצבע שלך, הקפד לבדוק כי קו השיער הוא רווי לחלוטין, שכן זהו האזור שמתגעגע לעתים קרובות ביותר.

05
מתוך 10

לשטוף, לשטוף

ברגע שיש לך שמפו את הצבע, אתה יכול לקבוע אם תצטרך לשבור את הבסיס או לעשות מבריק. אם אתה משתמש בצבע חצי או קבוע, אתה יכול להרטיב את השיער קצת ולהפעיל את הצבע דרך הקצוות במשך כמה דקות כדי לרענן אותם.

עֵצָה - אם הלקוח שלך יכול לסבול את זה, נסה לשטוף את הצבע החוצה עם מים חמים או מגניב. מים חמים פותח את לציפורן ומאפשר לצבע ליפול, בעוד מים קרים חותמות את לציפורן ואת הצבע בו.

06
מתוך 10

גוון והגהה

אם אתה מחיל טונר או מבריק, שמפו את השיער אבל לא להחיל מרכך. מגבת לייבש את השיער עד שהוא לח, לא רטוב.

חזרה ללקוח שלנו עם השיער ברמה הטבעית 6 שרוצה להיות רמה 9 אפר

- לאחר שהבהרת את השיער, אתה קרוב לוודאי להישאר עם צבע כי הוא חם יותר מאשר הרצוי. כדי לנטרל חום בשיער, יהיה עליך להחיל צבע ירוק או כחול מבוסס. אתה יכול גם לבדוק את גלגל הצבעים שלך כדי לקבוע את הבסיס הטוב ביותר עבור הטונר או מבריק.

07
מתוך 10

לנקות!

הקפד לבדוק את קו השיער של הלקוח שלך עבור כל צבע שאריות. אין דבר גרוע יותר מאשר צבע שיער יפה עם כתמי צבע גדולים מסגירים על הפנים או הצוואר.

08
מתוך 10

גזור וסגנון

אם אתה תהיה חיתוך השיער של הלקוח שלך, תמיד צבע את השיער הראשון. בדרך זו אתה לא צריך לטרוח עם שמפו השיער פעמיים.

בזמן שאתה מעצב את השיער של הלקוח שלך, זה הזמן המושלם לחנך אותם על טיפול בצבע שלהם בבית.

09
מתוך 10

לאחר מוצרי טיפוח

שימוש במוצרים לאחר טיפול בבית יכול להיות ההבדל בין צבע שנמשך כמה שבועות עד כמה חודשים.

לקוחות יכולים לרכוש צבע שמפו בטוח ומרכך או שמפו כי פיקדונות קצת צבע בכל פעם שהם לשטוף. כמו כן להזהיר את הלקוחות שלך על השמש ועל כלור כפי שהם יכולים להיות גורמים גדולים בשינוי צבע השיער שלהם.

10
מתוך 10

כתוב את הנוסחה הזאת!

להפוך את החיים שלך הרבה יותר קל על ידי הקלטת נוסחאות הלקוח שלך בספר לקוח. זה לוקח שתי שניות, וכאשר הלקוח שלך חוזר מבקש את צבע השיער המושלם שעשית בפעם האחרונה, אתה יודע בדיוק על מה הם מדברים!

No Replies to "כיצד לקבל צבע השיער המושלם שלך 10 צעדים פשוטים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    12 − 5 =