10 שמנים אתריים עבור אמריקן אפריקאי שיער

שמנים אתריים הם לעתים קרובות מרכיב של מוצרי שיער DIY, במיוחד עבור שיער אמריקאי אפריקאי. ברגע שאתה מכיר את מגוון של שמנים אתריים זמינים, תוכל בקרוב לפתח את המועדפים שלך. זה לא רשימה מקיפה, אבל זה נקודת התחלה טובה עבור כמה מן השמנים הנפוצים ביותר שתמצא בבית המקומי שלך או באינטרנט בריאות קמעונאי מזון.

המאפיינים של כל שמן אתרי יעזור לך להחליט אם זה משהו שאתה צריך להוסיף את התערובת האחרונה שלך. השתמש אחד, שניים, או אפילו שלושה של שמנים אלה עבור מוצר מותאם אישית המיועד לצרכים הספציפיים שלך. ברוב המקרים, 3 עד 15 טיפות מספיקים ליצירת השיער שלך.

בטיחות שמן אתרי

רק בגלל מוצר טבעי זה לא אומר שזה 100% בטוח בשבילך. לא כל שמנים אתריים זהים, למרות שיש את אותו שם. לדוגמה, שמן אתרי ארז עשוי להיות מזוקק מינים שונים של ארז או מחלקים שונים של העץ. השמן מזוקק מן שבבי עץ ונסורת הם בטוחים, אבל השמן מן העלים של ארז לבן הצפוני הוא רעיל. רכישה של קמעונאי בריאות מכובד מקל על מותגים שאתה יודע להיות בטוח.

כמו כן, כמעט כל שמנים אתריים חייב להיות מדולל במוצר אחר, כגון שמן המוביל או מרכך. באמצעות אותם ישירות על העור שלך (זה כולל את הקרקפת) יכול להוביל גירוי קטין או גדול. בנוסף, כמה EOs אינם תואמים מצבים רפואיים מסוימים. האם המחקר שלך לתוך כל EO לפני השימוש. אם יש ספק, אל תשתמש בכלל; זה חשוב במיוחד עבור נשים בהריון או סיעוד, וכל מי סובל התקפים, כמו גם על ילדים.

No Replies to "10 שמנים אתריים עבור אמריקן אפריקאי שיער"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 60 = 67