10 שיער חם נראה עבור גברים אסיאתים | insightyv.com

10 שיער חם נראה עבור גברים אסיאתים

10 שיער חם נראה עבור גברים אסיאתים

קריסטיאן דאולינג / גטי אימג ‘

למראה עליז אך גברי, סגנון רב שכבתי יוביל אותך לסובב ראשים. אם יש לך שיער דק או דליל, אתה צריך להתרחק שיער ארוך יותר, כפי שהוא ידגיש את חוסר מלאות. עם זאת, אם אתה מבורך עם ראש מלא של שיער סמיך, במיוחד עם כל גל טבעי, אתה יכול לשלוף תסרוקת ארוכה יותר. אורכים ארוכים להיראות הכי טוב כאשר שכבות להוציא את נפח ולהוסיף סגנון. וזה צריך להישמר נקי כל הזמן כמו אין דבר גרוע יותר שיער שמנוני, מחוספס, ארוך. דוגמה מצוינת של תסרוקת ארוכת שכבות נמצא כאן על השחקן סונג קאנג.

מוצרים המוצעים כדי לעזור להשיג את המראה הזה הם: Alternaâ ?? s מזין Crà ¨ ¨ ג ‘ל, אמריקן Crewâ ???? אור החזק מרקם קרם, או Bumble ו Bumbleâ ???? S סקסי Surf ספריי.

02
מתוך 10

Chow Yun-Fat של מרקם קצר תסרוקת

10 שיער חם נראה עבור גברים אסיאתים

וינס באצ’י / גטי

אם אתם מחפשים מבט נקי לחתוך כי הוא רחוק משעמם, לנסות סגנון קצר מרקם. אתה יכול לקבל את כל השורות נקי מקיצוץ קליפר מסורתיים יותר מבלי לבחור מסרק חיתוך מספר לכל מקום. לאחר המרקם העליון במקום clippered יוצר עומק התנועה ואת הקווים נקיים ליצור מראה מקצועי טרי. שאל הספר שלך או מעצב אופנה להשתמש texturizing מספריים אסטרטגית על השכבות העליונות של השיער שלך. דוגמה של תסרוקת קצר מרקם נראה כאן על השחקן צ’או יון פאט.

מוצרים המוצעים כדי לעזור acheive זה נראה הם: מוצרים אורגניים מודרניים ???? Glisten High Shine Pomade, אלטרנטיבה ???? של חמר דוגמנות חימר, או אמריקאית Crewâ ???? סיבים.

03
מתוך 10

דוד פוי-הוק כמו תסרוקת

דוד Choi

המוסיקאי דוד צ’וי.
אלברטו א. רודריגז / גטי

א faux-hawk הוא מודרני טוויסט על 1980â ?? s פאנק בסגנון mohawk, נראה כי יש סחף ברחבי העולם הפופולריות. תסרוקות פוקס-נץ מספקות את האשליה של המוהוק, היכן שמרכז השיער מגיע לנקודה גבוהה עם קו נקי או דהוי, קו שיער. המוסיקאי של דייוויד צ’וי של פוקס נץ כמו תסרוקת היא גישה שמרנית יותר זה תסרוקת עצבנית. כדי לראות את איטרציות רבות של הנץ faux, לראות את גלריית התמונות שלי של גברים פוקס הוק תסרוקות.

מוצרים המוצעים כדי לעזור להשיג את המראה הזה הם: אלטרנטיבה ???? של שיער בטון, פאדג ‘???? עירוני מאט שעווה, או באמבל ו Bumbleâ ???? s Sumotech.

04
מתוך 10

Izziro סוזוקי של Buzz-Cut

10 שיער חם נראה עבור גברים אסיאתים

ג ‘ייקובסון / Getty תמונות

אמריקאי כל הליגה איצ’ירו סוזוקי # 51 של סיאטל Mariners, ספורט אין סלסולים באז גזור תסרוקת. בדרך כלל זה לחתוך מושגת באמצעות clipper בכל רחבי אפס, כלומר לא מסרק / מסרק השומר, אז אתה יכול לבחור את הצדדים ואת העורף דהה לתוך שאר השיער. אין שום דבר מסובך על תסרוקת כזאת, ואין צורך במוצרי סטיילינג. רק לשטוף וללכת, אבל חשוב לוודא לשמור על הקרקפת פתית חינם ויש לי ברק נחמד לשיער על ידי עיסת בשמן הקרקפת. כדי לראות את איטרציות רבות של תסרוקות באז, לחתוך לראות את גלריית התמונות של גברים Buzz חתכים.

מוצרים המוצעים כדי להשיג את המראה הזה הם: MOROCCANOILâ ???? מקורית שמן טיפול.

05
מתוך 10

ג’יימס קיסון לי פו-הוק

10 שיער חם נראה עבור גברים אסיאתים

נילסון ברנרד / גטי

השחקן ג’יימס קייסון לי, מ ‘גיבורים’ תהילה, מצולם כאן עם נץ faux. א faux-hawk הוא מודרני טוויסט על 1980â ?? s פאנק בסגנון mohawk, נראה כי יש סחף ברחבי העולם הפופולריות. תסרוקות פוקס-נץ מספקות את האשליה של המוהוק, היכן שמרכז השיער מגיע לנקודה גבוהה עם קו נקי או דהוי, קו שיער. כדי לראות את איטרציות רבות של הנץ faux, לראות את גלריית התמונות שלי של גברים פוקס הוק תסרוקות.

מוצרים כדי לעזור להשיג את המראה הזה הם: אלטרנטיבה ???? של השיער בטון, פאדג ‘â’ s עירוני מאט שעווה, או באמבל ו Bumbleâ ???? s Sumotech.

06
מתוך 10

ג ‘יי צ’ ו של מרקם בינוני תסרוקת

10 שיער חם נראה עבור גברים אסיאתים

יונקו קימורה / גטי

עבור סגנון רגוע כי מעביר תחכום, סגנון בינוני מרקם צריך להתאים לך. המפתח לסגנון זה הוא להבטיח את אורך הוסיף נראה מכוונת ולא כמו בסגנון קצר מגודל החמיץ את מינויו עם המזמרה. לכו על באנג עוד פאות לחיים, הבטחת עובי בתפזורת נלקח על ידי בעל סגנון שלך להשתמש texturizing המזמרה. כדי לשמור את המראה המודרני, הימנעות ספורט חלק קשה בשיער. דוגמה למראה זה ניתן למצוא על השחקן והמוזיקאי ג ‘יי צ’ ו.

מוצרים כדי לעזור להשיג את המראה הזה הם: אמריקן Crewâ ???? הגדרת הדבק, ראש המיטה ???? קרם המוח, או Bumble ו Bumbleâ ???? Sumowax.

07
מתוך 10

ג ‘ון צ’ ו של קלאסי קצר תסרוקת

10 שיער חם נראה עבור גברים אסיאתים

קלייר גרינוויי / גטי

תסרוקת קצרה קלאסי, כפי שניתן לראות כאן על השחקן ג ‘ון צ’ ו, הוא נצחי ועובד עבור כל צורה הפנים עבור רוב סוגי השיער. אם יש לך שיער בסדר או דליל, סגנון זה היה מרקם ונפח, נותן את המראה של ראש מלא של השיער. אם יש לך שיער סמיך או גס, בתפזורת ניתן להסיר בקלות באמצעות טכניקה texturizing בכל הראש של השיער. לא משנה את סוג השיער שלך, יהיה לך סגנון מלוטש, נקי ומקצועי. אתה יכול גם לקבל יצירתי עם כוויות בצד על ידי דהייה לתוך העור או על ידי ריבוע אותם, אבל זה נראה הרבה יותר קלאסי כדי מרובע גם בצד כוויות ועורף הצוואר. הסטייל לתספורת זו יכול להיות מעודן לעבודה עם pomade או ג’ל. במשך שעות לאחר מכן, אתה יכול לסובב את השיער עם שעווה סטייל או שמנת עבור בכוונה ????? messyâ ?? נראה כי הוא רגוע יותר שובב.

המוצרים המוצעים כדי להשיג את המראה הזה הם: פול Mitchellâ ???? s Super Sculpt Styling Glaze, TIGI המיטה headà ¢ ¯ s headshrink ג’ל, או Mopâ ?? ???

08
מתוך 10

דניאל Henney ארוך של התסרוקת לא

דניאל Henney

דניאל הני.
פרדריק מ. בראון / גטי

השחקן דניאל Henney augments שלו נראה טוב עם גב ארוך מוברש שום תסרוקת מהומה. כדי להשיג מראה כמו שלו, אתה חייב להיות בינוני עד ראש עבה של השיער כדי למשוך אותו כראוי. אם יש לך שיער בסדר, אורך עוד רק להדגיש את הדילול. תסרוקת זו חסרת דאגות וקלות יכולה להבריש בחזרה את הפנים או שחוקים ומבולבלים על ידי שכבתה קדימה. למרות הסגנון הזה הוא לכאורה תחזוקה נמוכה, חשוב יש את הסטייליסטית לחתוך שכבות לתוך השיער שלך ולא להיות כל אורך אחד נראה כמו בוב. שכבות ניתן לחתוך עם חותכי חיתוך, או עבור נראה edgier, לשאול את מעצב אופנה לחתוך את השכבות באמצעות תער גילוח ישר. שיער רגיל trims נדרשים כפי שאתה עלול להיות נוטה פיצול מסתיים עם אורך ארוך של שיער, אלא אם אתה דואג למצב את השיער באופן קבוע. אתה לא רוצה יותר בסגנון זה לחתוך עם יותר מדי מוצר שיער, כמו שאתה רוצה לתחזק את מבט חסר דאגות. A-in מרכך ב או קרם קל או ריסוס על הנוסחה יהיה כמות מספקת של המוצר כדי לסדר את השיער בקלות.

המוצרים המוצעים כדי להשיג את המראה הזה הם: Mopâ ???? s משאיר- In קרם מרכך, פול Mitchellâ ???? Lite Detangler, או TIGI המיטה בראש ???? אגו בוס פיצול סוף פיצול ולהשאיר מרכך

09
מתוך 10

גשם של סגנון Shag Shag

10 שיער חם נראה עבור גברים אסיאתים

קווין וינטר / גטי

מבט זה רחוק מלהיות רגוע ומכוון לקצה מכוונת מודגש הוא סגנון shag גילוח. במקום להשתמש במספריים כדי ליצור מרקם, הסטייליסטית שלך פרוסה דרך הקצוות שלך עם תער קצה ישר. זה יוצר מרקם נקי, deconstructed המאפשרת “תנועה” דרך השיער. אם השיער שלך לא באופן טבעי להניח מקל ישר, ייתכן שתרצה להשתמש flatiron כדי ליצור את מלוטש לסיים את הסגנון הזה צריך לשאת. דוגמה למראה זה נמצא על מוסיקאי גשם לראות כאן מגיע 2010 MTV סרט פרסים. לרעיונות תסרוקת יותר שאגי, לראות את גלריית התמונות שלי של גברים שאגי תסרוקות.

מוצרים כדי לעזור להשיג את המראה הזה הם: אלטרנטיבה ???? סטרייט Cr ¨ ¨ C, Bumble ו Bumbleà ???? קרם ישר, או Avedaâ ?? s חלקה עירוי Glossing סטריינר.

10
מתוך 10

תסרוקת מלאה של טאקשי קנצ’ירו

טאקשי Kaneshiro

טאקשי קנשירו.
קיושי אוטה / גטי

אם אתה אוהב קצת רוח השיער שלך קצת כישרון בסגנון שלך, אתה ¯ ll למצוא את שניהם עם תסרוקת גוף מלא. הרעיון הוא להתחיל עם לחתוך כל שכבות על מנת להשיג נפח אופטימלי. ואז, כדי להשיג את עוצמת הקול, תצטרך להשתמש ברלינג ברזל גדול, או לקבל פרם. כן, גברים מקבלים perms, תאמינו או לא! עזוב את דעתך על התמונות של תלתל הזקנה כי הוא חזק על הקרקפת. במקום זאת, שאל את מעצב אופנה עבור גל גוף עם מוטות חבית גדול עבור המטרה הבלעדית של לשים נפח ומרקם לתוך השיער שלך. דוגמה למראה זה נראה כאן על השחקן היפני טאקשי קנצ’ירו.

מוצרים כדי לעזור להשיג את המראה הזה הם: מיטה Headâ ???? Cocky הדבקת הדבק, Avedaâ ??.

No Replies to "10 שיער חם נראה עבור גברים אסיאתים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    57 + = 60