10 שיער שחור “חטאים” אתה יכול להיות מתחייב

האם תהית אי פעם מדוע השיער שלך לא נראה לפרוח את הדרך שאתה חושב שזה צריך? הקצוות הם תמיד יבשים או שהוא דליל למרות המאמצים הטובים ביותר שלך בטיפוח השיער. למרות שזה נראה לפעמים שאנחנו עושים כל מה שאנחנו יכולים כדי לטפל טוב שלנו tresses, זה לא תמיד המקרה. האם אתה מבצע כל אלה "פשעי שיער"? אם כן, זה יכול להיות למה אתה לא רואה כמו צמיחה או ברק. אלה 10 דברים רעים לעשות שיער שחור יכול לפגוע לרעה בבריאותו, אז אם אתה רואה את עצמך עושה כל אחד מהם, להפסיק ... ולראות אם הבריאות של רעמתך לא משתפר.

הגשת בקשה too much heat to black hair is one of the worst things you can do.

אני אוהב תמונות / Cultura / Getty תמונות

הכלים שהופכים את חיינו לקלים יותר יכולים גם להזיק לשיער כאשר הם מנוצלים לרעה. זה יום "מכה" עם ברזל סלסול אמין שלך יכול לאט אבל יבש יבש הקצוות שלך. אפילו יישום חד פעמי עם חום לוהט יכול להרוג לצמיתות את השיער שלך, אז קח את זה בקלות. נסה שיטות עדין על מנת לספק תלתל ונפח את tresses, כגון גלישת בלילה או מכוסה סאטן rollers. המעבר מדי פעם עם כלי עיצוב תרמי צריך להיות בטוח, אבל תמיד להשתמש מגן חום כמחסום בין ברזל חם השיער שלך.

טוב חום Protectants לנסות

 

 • Tresemme תרמי יצירתיות חום תרמי ריסוס מגן
 • שמן אראגן
 • צ'י 44 משמר הברזל

יותר "

04
מתוך 10

שימוש במוצרים הלא נכונים

בחר the right products for your hair to keep it healthy.

טניה קונסטנטין / גטי

לכו למרבית הדראגסטורים או בחנויות ההנחה והסיכויים שתראו את המעבר "שיער אתני" או מעט מחוץ לפינת הרחוב. זה המקום שבו קמעונאים מלאי מוצרים משווקים כלפי הצרכנים אפריקאי אמריקאי. הבעיה היא כי רבים של מוצרים אלה אינם טובים שיער שחור. לעתים קרובות הם מכילים מרכיבים מחניקים כמו נפט, או שהם כבדים כל כך, כי אין דרך השיער שלך יהיה "להקפיץ ולהתנהג". במקום להגיע לצנצנת הראשונה שמבטיחה צמיחה מיידית (אין דבר כזה), להסתכל על תווית המרכיבים. אם נפט או נפט הוא אחד הראשונים ברשימה, לשים אותו בחזרה. אתה יכול גם לעזוב את המעבר אתני לחלוטין ולהרחיב את אופקי הקניות שלך. מותגים כמו פול מיטשל, ג 'יין קרטר פתרונות שיאה לחות עבודה עם כל טקסטורות השיער. חנות מזון הבריאות שלך הוא מקום מצוין לחנות. אין צורך להשתמש זול, מוצרים עשויים גרוע כי לא לטובת רעמה שלך.

מבחר מוצרים חכמים:

 • שמפו הטוב ביותר עבור שיער שחור
 • מוצרים גדולים לחות

No Replies to "10 שיער שחור "חטאים" אתה יכול להיות מתחייב"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  47 − = 39