10 מוצרים קל משקל מושלם עבור השיער שלך

נשים עם שיער רגוע לא רק צריך לדעת איך לשמור על tresses שלהם בריא ככל האפשר, אבל הם בדרך כלל מחפשים דרכים לשמור על שיער קל, קופצני. זה יכול להיות קל לשקול את המנעולים יישר, במיוחד אם את רעמה כבר בסדר. כאשר מדובר בבחירת מוצרים, בחירת הטוב ביותר עבור tresses רגוע לעתים קרובות פירושו מחפש אפשרויות קל.

תסתכל על תוויות המרכיב כדי לוודא שאתה להימנע מרכיבים כבדים כמו נפט / נפט ו שמן מינרלי. ייתכן גם רוצה להתרחק יותר מדי sulfates ו parabens. בעוד נשים רבות כבר יודעים כי מוצרים עמוסי סולפט הם ייבוש, הם יכולים גם להוביל התפלגות חלבון, וזה הדבר האחרון שיער רגוע. Parabens עשוי להיות קשור לפעילות הורמונלית מזיקה, אבל חבר המושבעים הוא עדיין בחוץ על קבלת טענות ברורות. ובכל זאת, עדיף להיות בטוח מאשר מצטער כשמדובר מוצרים שאתה מקום על הקרקפת והשיער כל יום.

רשימה זו מכילה כמה מן הטובים ביותר, מוצרים קל משקל, כי לא לשקול את השיער רגוע, ומכסה את כל מה שאתה צריך מ-מרככים ב-אל המסיימים כמו תרסיסים ברק סרום.

טוב לעזוב ב-יכול לעזור לך לשמור על רמות לחות אופטימלי. זה אחד על ידי זה גם 10 מכיל קרטין, אשר מסייע לחזק את השיער שלך. שמירה על tresses חזק הוא חיוני כאשר הם רגועים. החלבון הוסיף מסייע למלא פערים ב cuticles השיער שלך, לוקח משם frizz והגברת הברק. זה ספריי על מרכך הוא קל מאוד, קצת עובר דרך ארוכה. למרות שזה נחשב כמו מוצר יקר יותר, אתה לא צריך להשתמש הרבה כדי להרגיש את ההשפעות. זה בהחלט בחירה טובה שיש על היד לאחר כל שמפו ואת מושב התניה.

No Replies to "10 מוצרים קל משקל מושלם עבור השיער שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 2 = 4