10 עצות טיפול ארוך שיער עבור החבר ‘ה

10 עצות טיפול ארוך שיער עבור החבר 'ה

על הבחור הנכון, ראש מתוחזק היטב של שיער ארוך יכול להיראות נהדר. אבל שמירה על תסרוקת ארוכה יכול להיות קצת מטלה, במיוחד עבור גברים רגילים יותר לטפל תספורת קצרה טיפוסי הדורש הרבה פחות TLC. אז לפני שאתה לגדל את השיער שלך, חשוב לדעת איך לטפל בזה.

כמו כל דבר ביותר, תחזוקה נכונה היא קריטית לשמירה על השיער הארוך שלך במצב העליון.

אם אתה פוגע במכונית שלך, זה בדרך כלל יכול להיות קבוע. אם אתה לגרד את היד שלך, זה יהיה לרפא. שיער, לעומת זאת, בדרך כלל לא ניתן לתקן; השיער הוא בעצם רק חלבון ללא אספקת דם ואין דרך לרפא את עצמה פעם זה פגום. הדרך האמיתית היחידה לתקן שיער פגום היא לחתוך אותו, ולכן הטיפול הנכון הוא חיוני. בעקבות 10 עצות יסייע להבטיח את השיער נשאר בכושר מצוין.

לדעת לפני שאתה לגדול

לפני לגדל את השיער שלך, ודא שיש מטרות מציאותיות וכי תחזוקה של שיער ארוך הולך להיות משהו שיתאים עם אורח החיים שלך. אתה צריך זמן נוסף בטקס grooming שלך כדי לשמור על רעמה שלך.

קבל את הכלים הנכונים

בדיוק כמו עובד על המכונית שלך או בניית הסיפון, הכלים הנכונים יכול לעשות את כל ההבדל. לעבודה עם שיער ארוך, להשקיע בכלים טובים. מסרק רחב שיניים ו מברשת באיכות גבוהה עם זיפים טבעיים חיוניים. אם אתה לובש קוקו, לקנות כמה להקות מצופה בד, כי להקות גומי יזיק השיער.

Blax Snag- חינם אלסטיות שיער הם חלופה מצוינת. הם נראים כמו כבלי באנג'י מיני, והם קל לקשור ולהשליך ללא נזק לשיער.

שמפו ומצב

בחר את הזכות שמפו ו מרכך עבור סוג השיער שלך. לפני שמפו, להשתמש במסרק רחב השן (עובד מהקצוות עד שורש) ולוודא את השיער ללא סבכים.

רטוב השיער שלך עם מים חמים לעבוד בשמפו דרך מן השורשים אל הקצוות באמצעות קצות האצבעות. שוטפים את השיער אחרי שתיים או שלוש דקות של עבודה בעדינות את השמפו דרך. באמצעות מסרק רחב השן שלך, בעדינות מסרק דרך השיער (מסתיים לשורש) ו להחליק את השיער לפני החלת מרכך. רוב המזגנים דורשים שתיים או שלוש דקות כדי לעבוד הקסם שלהם; בצע את ההוראות על הבקבוק. שוטפים את המזגן החוצה עם מים קרים. מים חמים מדי יפשיטו שמן אתרי מן השיער והקרקפת. יש עצה סותרות שם בחוץ אם אתה צריך שמפו ותנאי יומי או בתדירות נמוכה יותר. לאחר שיער ארוך בדרך כלל גורם לך לרצות שמפו וסגנון לעתים קרובות יותר או יומי. אבל אם אתה רוצה לעשות את זה קצת פחות בתדירות נמוכה, נסה פשוט לשטוף את השיער שלך כל יום אחר ולאחר מכן באמצעות מרכך כרגיל.

יבש בזהירות

מגבת ייבוש הוא אחד הגורמים הגדולים ביותר של נזק שיער של גברים. כאשר השיער רטוב, הוא רגיש מאוד לנזק. כאשר השיער הוא שפשף עם מגבת, כמה השערות להסתבך בחוטי המגבת ולהיות מתוח עד לנקודת השבירה, גרימת נזק לציפורן (שכבת החיצוני דמוי רעפים של השיער), פריזי, ו פיצול מסתיים.

כדי לגבות כראוי יבש, לנער את המים העודפים וללטף את השיער שלך לכיוון זה גדל במקום לשפשף את השיער עם המגבת. ייבוש לוקח קצת יותר ככה אבל אחרי כמה תספורות, תוכל להבחין בהבדל בדרך השיער שלך נראה. מכה ייבוש היא גם סיבה נפוצה של נזק לשיער. עודף ייבוש יכול לייבש את השיער ואת הקרקפת. אם אתה יכול, תן את השיער יבש יבש רק בסגנון קצת עם האצבעות שלך אם יש צורך. אם אתה חייב להשתמש במייבש מכה, יש להשתמש בתרסיס תרמי או בסיר כדי לסדר את השיער ולהגן עליו מפני נזק, השתמש במסרק רחב כדי למנוע משיכה, ותמיד להשאיר את השיער לח מעט. זה ימנע יתר ייבוש השיער.

להשתחרר

ללבוש כובעים צמודים או חזק מאוד ponytails יכול לגרום מצב שנקרא התקרחות alopecia, אשר נשירת שיער עקב נזק שורש השיער משיכת השיער חזק מדי.

ללבוש כובע חזק או קוקו יכול גם למתוח את השיער ולגרום לו כדי frizz ולשבור. שמתם לב למישהו שלובש בקוקו עם שיער מקורזל קצר יותר סביב קו השיער? הילה זו של שערות מקורזל קצר נגרמת לעתים קרובות על ידי ponytails חזק להקות גומי. ללבוש את הכובעים ואת ponytails looser יסייע למנוע סוגים אלה של נזק.

הימנע נזק בריכה מים

אם אתה שחיין, הימנע מפגיעה בשיער בבריכה על ידי שימוש במרככי כביסה ומבהירים שמפו לפני ואחרי שחייה.

השתמש טיפול בשמש

שמש מוגזמת עלולה להזיק לעור, וחשיפה רבה מדי עלולה להזיק לשיער גם כן. UVA ו UVB קרני יכול לחדור עמוק לתוך השיער ולגרום נזק ולהפוך את הצבע שלך לדעוך. קרם הגנה לשיער יכול לעזור. לקבלת הגנה מפני השמש, לבדוק את Aveda Sun Care מגן שיער רעלה Redken צבע הרחבת השמש מגן מוגזים לעזוב ב- Smoother.

הישאר בריא

מצב השיער שלך הוא לעתים קרובות השתקפות ישירה של מצב הגוף שלך. כמה פעמים אתה רואה בחור לא בריא עם שיער נראה נהדר? לא הרבה. מתח, תזונה לקויה, עישון, חוסר שינה כל לתרום בריאות לקויה, משעמם, חסר שיער שיער. אז לאכול טוב, לשתות הרבה מים, לא מעשן, להפחית את הלחץ שלך, ולחיות טוב. גם הגוף וגם השיער שלך יודה לך על כך.

להלחם את Frizz

עם שיער ארוך, frizz יכול להיות בעיה. כדי להילחם frizz, להשתמש מזגן טוב כל יום. אור בהיר מרכך או סרום החלקה כגון CHI סילק אינפוזיה יכול ללכת דרך ארוכה לסייע להפחית את הזמזום.

חתוך באופן קבוע

מאז הדרך האמיתית היחידה להסיר שיער פגום היא לחתוך את החלק פגום, שמירה על השיער שלך trimmed בקביעות יסייע לחסל את הקצוות המפוצלים. ודא שיש לך את השיער trimmed על כל שישה עד שמונה שבועות אבל להבהיר את הספר או מעצב אופנה כי אתה רק רוצה להסיר מספיק שיער כדי לחסל את הקצוות מפוצלים. זה מדהים כמה שיער בריא יכול להשגיח אור לקצץ.

No Replies to "10 עצות טיפול ארוך שיער עבור החבר 'ה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    25 − = 16