אל תחמיצו את 10 התמונות האלה של התספורת הצבאית של גברים | insightyv.com

אל תחמיצו את 10 התמונות האלה של התספורת הצבאית של גברים

ימי Hair Cut

סמל. ברייסון-ק. ג ‘ונס, USMC

סגנון חייל עשוי להיות הדרך ללכת

גלריה זו כוללת כמה תספורות של גברים גדולים עבור החבר ‘ה מחפשים תספורת קצרה, צבאית. כדי לוודא שאתה מקבל בדיוק את החתך שאתה מחפש, אני ממליץ להדפיס תמונה של הסגנון ולקחת את זה איתך.

לקבלת עוד יותר תמונות של תספורת גברים, לגלוש גלריות התספורת שלנו להיות בטוח לקרוא מדריכי המוצר של הגברים שלנו. אנחנו יכולים להראות לך איך להשיג תספורת לגברים נהדר וכיצד לבחור את אורך השיער הטוב ביותר עבורך.

עבור זה קלאסי Ivy הליגה, השיער נחתך באגרסיביות קצר בצדדים ובחזרה (באמצעות להב 1 #) ואורך אצבע על גבי. עבור off-duty צדדיות, קצת pomade יכול להיות מיושם ואת הדף מעוצב עם קצת מרקם.

02
מתוך 10

קצוץ

ימי Haircut

סמל. סקוט ביסקויטי, USMC

אם אתה רוצה ללכת על זה crewcut, ודא השיער שלך הוא חתך עם להב # 1 בצדדים ובחזרה. השתמש להב # 2 על הדף, וודא שאתה משאיר רק קצת יותר אורך בחזית.

03
מתוך 10

ליגת הקיסוס

קִיסוֹס League Haircut

סמל סגל. סרג ‘יו חימנז, USMC

עבור זה תספורת ליגת הקיסוס, השיער נחתך באגרסיביות קרוב בצדדים ובחזרה. החלק העליון הוא לחתוך קליפר קצר (באמצעות להב 4 # על הכתר) ובהדרגה מקבל יותר לכיוון החלק הקדמי של הראש.

04
מתוך 10

תקנה בינונית

בינוני Regulation

לאנס רב”ט. מלוני ר. מוזס, USMC

חתך זה הוא חתך רגולציה בינונית. במונחים אזרחיים, הוא מכונה “דהייה בינונית”. השיער נחתך על העור בצדדים ובחזרה כשליש מהדרך במעלה הראש ונמוג בהדרגה לאורך האורך למעלה..

05
מתוך 10

רגולציה גבוהה

גָבוֹהַ Regulation

לאנס רב”ט. מלוני ר. מוזס, USMC

עבור תקנה זו גבוהה (הנקראת דהייה גבוהה במונחים אזרחיים), השיער נחתך קרוב לעור שני שלישים של הדרך במעלה הראש ולאחר מכן דוהה לתוך השיער הארוך על הדף.

06
מתוך 10

גבוהה ודוקה

צבאי Haircut

MTMCOINS / iStockphoto.com

זהו תספורת מאוד פופולרי בקרב נחתים של ארצות הברית, צבא ריינג’רס, ואתלטים. השיער הוא חתך גבוה הדוק בצדדים ובחזרה (ואפס אורך עד הכתר).

07
מתוך 10

בוץ ‘

בוץ ' Haircut

פרייזר הריסון / גטי

בתספורת הקיצוץ הזאת, השיער נחתך על העור בצדדים ובחזרה ואז נוטה בהדרגה לתוך להב מס ‘2 על החלק העליון. קל לראות כי זהו סגנון האולטימטיבי תחזוקה נמוכה.

08
מתוך 10

קיסר קצר

קצר Caesar

Cpl. ג ‘פרי Belovarac, USMC

קיסר קצר זה מקוצץ באגרסיביות קצר בצדדים ובחזרה (באמצעות להב # 1). החלק העליון נשאר על אחד אינץ ‘ארוך יכול להיות משוחק קדימה כפי שמוצג. עבור מגוון קטן, כמה גברים אוהבים להשתמש ג ‘ל כדי לעקל את הדף כלפי מעלה.

09
מתוך 10

מברשת גזור

עבור לחתוך את המברשת, השיער הוא קליפר לחתוך קצר, גבוה בצדדים ובחזרה. החלק העליון הוא יבש מיובש העליון הוא חתך לתוך שטוח שטוח, למעט הצדדים מעוגלים קצת יותר. זוהי אפשרות טובה אם יש לך שיער ישר נסוג מעט קו השיער.

10
מתוך 10

Buzzcut עם מרקם

זה ייחודי לקחת על buzzcut המסורתי. עבור סגנון זה, השיער נחתך באגרסיביות קצרה בגב ובצדדים (באמצעות להב # 1), בעוד החלק העליון נשאר קצת יותר במרכז. התוצאה היא שכאשר מתייבש יבש, הדף יש רק קצת יותר מרקם. עם זאת, אתה יכול להוסיף ג’ל או להדביק סגנון עבור מרקם יותר או, אתה יכול לסגנון אותו לתוך מראה נץ faux.

No Replies to "אל תחמיצו את 10 התמונות האלה של התספורת הצבאית של גברים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 80 = 90