10 טיפים ספר על הפקת תספורות הגדול

10 טיפים ספר על הפקת תספורות הגדול

חיתוך השיער הוא צורה אמנותית ואין באמת דרך נכונה או לא נכונה להשיג תוצאות מצוינות עם תספורת. כל גישה ישתנה על ידי מעצב אופנה, אבל יש כמה עקרונות בסיסיים שכל barbers ו stylists יכול ליישם כדי לשפר את המהירות ואת איכות בעת חיתוך השיער של גברים. מיומנות טכנית טובה גם תעזור להגדיל את שימור הלקוחות הגברי שלך.

רטוב או יבש?

עבודה קליפר הוא כמעט תמיד מבוצע הטוב ביותר בשיער יבש.

דעתי היא כי מיזוג צריך להיעשות גם בשיער יבש. כאשר השיער רטוב, זה יכול להיות קשה לראות שורות וקשה לומר בדיוק איך השיער עומד להניח כאשר לחתוך. השיער צריך להיות רטוב עבור עבודה גזירה ביותר.

בדיקה חוזרת

בעת ביצוע תספורת, בדיקה צולבת היא חיונית. עבור חלק, זה אולי נראה כמו צעד מיותר, אבל חשוב לוודא לחתוך הוא גם פרופורציונלי. כאשר עושים תספורת קצרה, לבדוק עבור מיזוג ו tapering במראה (או לעמוד אחורה כמה מטרים). לעתים קרובות, אתה יכול לראות דברים ממרחק כי אתה מתגעגע קרוב. כמו כן, ודא שיש תאורה נכונה מכל הזוויות. אור עמום וצללים לעשות את זה מאוד קשה כדי לבדוק את איכות לחתוך.

עוגן- Pivot- להשעות

הצעד הראשון של מיזוג טוב הוא הימנעות שורות של תיחום מלכתחילה. בעת ביצוע עבודה קליפר, לעבור שלושה שלבים עם כל שבץ.

התחל עם קליפר מעוגן עם כל משטח שטוח של הלהב נוגע בראש. לנוע מעלה, סובב את קליפר כך רק את העקב (האחורי) של הלהב הוא נוגע ללב. לאחר מכן, להשעות את clipper freehand כפי שהיא נע מעלה ויוצאת השיער. פעולה זו תיצור את המעבר החלק ביותר האפשרי.

מיזוג: קליפר- Over- מסרק

שיטה אחת של מיזוג בין קליפר וגזירה עבודה היא להשתמש בשיטת קליפר מעל מסרק.

עבור טכניקה זו, להשתמש clipper להב ניתוק עם להב גדול (# 1 1/2 או גבוה יותר). להב גדול ייתן ללקוח תערובת חלקה יותר, כי השיער יהיה לחתוך אורך אחיד עם נוצות סוף. לעולם אין להשתמש להב קצר או גוזם כדי למזג כי הלהבים ייתן את השיער לחתוך בוטה מאוד ולהשאיר הרבה שורות קטנות של תיחום.

מיזוג: מספריים מיזוג

שיטה נוספת של מיזוג היא blending-shears-over-comb. הרם את השיער עם המסרק והשתמש במספריים המתמזגים כדי לחתוך את 1/4 "השיער, כאשר הרמת השיער, חשוב קצת overdirect לפני חיתוך כמו זה יהיה לייצר תערובת חלקה.זכור לחתוך רק את 1/4 "לשיער של 1/8" שיער אף פעם אין שיער רזה קרוב לקרקפת, כי זה יוצר מראה מטושטש על ידי גרימת שערות קצרות מאוד כדי להידחק דרך השיער הארוך יותר.השתמש גזירה דליל עם לפחות 40 שיניים .מספריים עם שיניים גדולות יותר יפיקו קווים, הימנע משימוש במספריים רגילים כדי למזג כי הלהבים ייתן את השיער לחתוך בוטה מאוד ולהשאיר הרבה שורות קטנות של תיחום.

מיזוג: תספורת גילוח

ניתן גם ליצור תערובת באמצעות תער רגיל רגיל (ללא מסרק מצורף). השיער הוא raked עם התער בזווית של 45 מעלות.

הזווית של הלהב הוא מאוד חשוב. אם הלהב מוחזק במצב יותר שטוח, יותר מדי שיער יוסר. אם הלהב מוחזק יותר זקוף, הוא יפגע לציפורן. טכניקה זו נעשתה פופולרי על ידי בתי הספר Roffler ולא צריך להיות ניסיון עד שקיבלת הידיים על אימונים על ידי ספר / סטייליסטית מיומן בטכניקה. לקבלת תערובת גילוח, חיוני כי השיער יהיה רטוב מאוד.

טקסטורה

סכין גילוח (עם משמר) או טכניקות גזירה נקודה ניתן להשתמש כדי לתת את מרקם התספורת על ידי חיתוך קצוות השיער באורכים ברורים, משתנים. מרקם רצוי התספורות כי הם שחוקים מסולסלים או פרוע. התער (עם המשמר) משמש כדי להסיר את הקצוות של השיער בין הלהב לבין האגודל כדי ליצור את אורכים משתנים. בעת משיכת השיער בין התער לאגודל, החזק את התער בזווית והשתמש בתנועה.

טכניקת גזירה נקודה משמש לחתוך את הקצוות של השיער בזווית (או אפילו לגזוז את החלקים לסירוגין) כדי להוסיף מרקם. בצע טכניקות אלה רק לאחר הדרכה על ידי מדריך מוסמך.

גימור

מעצבים רבים יבלו הרבה זמן לוודא תספורת הוא מעורבב היטב ואפילו, אבל לקמץ על הגמר. תספורת גדולה יכולה להיות הרס לחלוטין על ידי גימור גרוע (תספורת רע יכול גם להיות מכובד עם גימור טוב). זה קריטי כדי לוודא את כל השורות (הקשת סביב האוזן ואת הצוואר) נקיים ונקיים. רוב התספורות ייהנו גם מתחדדות קלה או beveling סביב הקצוות התחתונים. כאשר עושים פאות לחיים, לעמוד מול הלקוח ולראות אותו ישירות בפנים כדי להבטיח את השקט. בדוק כדי לוודא פוני הם גם ישר.

מחרוזות: חסומות או מחודדות?

סטייליסטים רבים וספרים ייקח את קיצור הדרך של חסימת קו השיער של הלקוח. לעתים קרובות, זה יכול להיות עוול ללקוח. תספורת מתחדדת תיתן צוואר רחב מראה רזה יותר ייראה מסודר כמו לחתוך גדל. על תספורת חסום, השיער הצוואר יגדל מתחת לבלוק ואת הלקוח יהיה קו השיער על החלק האחורי של ראשו. תספורת מתחדדת עם השיער כשהיא צומחת החוצה. חסימה יכולה לתת צוואר דק יותר איזון, ולכן לעתים קרובות אפשרות טובה. כאשר החסימה, השיער צריך להיות חסום נמוך על הצוואר ככל האפשר, כך יהיה פחות שיער מתחת לקו כמו לחתוך גדל.

משמרות קליפר

רבים בתעשייה הם בתקיפות נגד השימוש של clipper שומרים. הטענה העיקרית נגד השומרים היא כי כל אחד יכול להצמיד על השומר ולתת תספורת, כך ההרגשה היא כי לקוחות רבים ינסו לחתוך את השיער שלהם. העובדה היא, עם זאת, כי רוב הלקוחות לא יוכלו לקבל תוצאות מבט מקצועי בבית. רק אלה מאומנים בחיתוך השיער יוכלו להשיג את הגמר הנכון, מיזוג, ואת מחודשת צריך לעשות קליפר לחתוך נראה מקצועי.

באשר לטכניקה, יש כמה דברים שכדאי לזכור אם תבחר להשתמש השומרים.

בעת שימוש clipper עם השומרים, בצע את העוגן- pivot- להשעות טכניקה לחתוך נגד דפוס הצמיחה. הימנע חיתוך בזווית כמו זה יהיה ליצור שורות קטנות בגלל הדרך שומר מפריד את השיער לפני שהוא מזין את הלהבים. לאחר מכן, הקפד לעבור על כל קטע של השיער כמה פעמים כדי להבטיח את כל השיער הוא לחתוך. הימנע לאלץ את השיער לתוך הלהבים חיתוך עם מסרק או את הידיים שלך כמו זה תיצור שורות של תיחום. תמיד מסרק את השיער לפני כל שבץ, אבל לוודא מסרק הוא מן הדרך לפני קליפר רץ דרכו. לבסוף, להימנע שומרים לעזוב את השיער יותר מ 1/2 אינץ '. קליפר יהיה רק ​​לחתוך ביעילות השיער כאשר יש מספיק מתח על השיער כדי לכפות אותו לתוך להבי חיתוך. שומרים גדולים יותר לא מאפשרים מספיק מתח, ובכך, יעזוב הרבה של השיער uncut.

מעל הם רק כמה מחשבות שלי על טכניקות המתאימות לחיתוך השיער של גברים. שוב, אין דרך נכונה או לא נכונה להתקרב תספורת כל עוד התוצאה הסופית היא מוצקה מבחינה טכנית הלקוח הוא נרגש.

No Replies to "10 טיפים ספר על הפקת תספורות הגדול"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    6 + 4 =