10 עצות שיעזרו לך לקבל תלתלים הגדול

ברגע שתתחיל ללמוד יותר על שיער שחור, בקרוב תגלו שזה מגיע יותר מרקם אחד. שיער שחור יכול להריץ את סולם ישר מ גלי מעט מעט סלילי חזק חזק, אבל אנשים רבים ממוצא אפריקאי למצוא כי השיער הטבעי שלהם נופל איפשהו בין לבין. אתה לא צריך להיות biracial או multiracial יש שיער זה מתואר "מתולתל באופן טבעי." תלתלים עשויים לנוע בגודל מן האביב עט לסמן שומן, אבל הטיפול והאכילה של אותם דומה. רוצה להתהלך אלה תלתלים מבלי לדאוג הרבה frizz? אלה 10 עצות שיער מתולתל מיוצרים עבור כל מי שמחפש תלתלים מוגדרים היטב.

אַפְרִיקַנִי American Woman

מייקל רואו / גטי

זוהי הדרך הטובה ביותר לטהר את השיער שלך (מלבד כיור של סלון) כי זה שומר את תלתלים הצבעה כלפי מטה. ככל שאתה לתמרן תלתלים, כך סביר יותר שהם frizz. במקום להעיף את הראש שלך, לשטוף את השיער שלך בזמן הראש שלך הפוך, ולאחר מכן להעיף את הראש לאחור, פשוט לתת למים לרוץ לאורך השיער שלך כפי שאתה עומד ישר מתחת למקלחת הראש.

02
מתוך 10

לשמור על שיער היטב לחות

אחת הדרכים הטובות ביותר כדי להבטיח באופן עקבי מוגדר היטב curls הוא שומר אותם moisturized. לא עם שמנים, אבל עם טיהור קבוע, מיזוג, מיזוג עמוק. תלתלי יבש ויבש פשוט לא תהיה אותה הגדרה כי תלתלי לחות היטב יהיה. מצא טיהור מזגן לוח הזמנים שעובד בשבילך, אבל בכל מקום מכל 3-10 ימים עובד עבור רוב.

בדוק כמה מזגנים מעולים כי העבודה כדי לשמור על השיער שלך לחות:

 • מיס ג 'סי המהיר של שחזור זמין ב Amazon.com
 • קינקי מתולתל סטלה Strands Hydrating טיפול זמין על Amazon.com
03
מתוך 10

החל מוצרים בעוד רטוב

השיער שלך צריך להיות רטוב ככל האפשר כאשר אתה מתחיל את תהליך הסטיילינג. לאחר שמפו ומיזוג, לא מגבת יבש. למעשה, לא להביא מגבת בכל מקום ליד curls שלך. חולצת טריקו עובדת נהדר לסחוט כל עודף מים מתוך tresses שלך.

ברגע שאתה יוצא מהמקלחת, להתחיל החלת מוצרי הסטיילינג שלך. אם השיער מתחיל להתייבש ללא מוצר על זה, זה איך זה ימשיך לייבש. לשים מוצרים על זה תוך מנעולים רטובים בסגנון.

בנוסף, תלתלים אוהבים לגבש יחד. אתה יכול להשתמש במברשת ההנעה, מברשת Denman, מסרק או את האצבעות, אבל כמו שאתה עובד דרך שיער רטוב, תוכל להבחין כי תלתלים אהבה לתפוס על תלתלים אחרים. תן לשיער שלך להוביל ולהניח תלתלים לבוא יחד בכוחות עצמם.

 • דנמן כרית מברשת זמין ב Amazon.com
04
מתוך 10

לחלק את השיער לתוך חלקים

כדי להבטיח כיסוי מלא של מוצרי שיער, תצטרך חלק השיער שלך. בהתאם לעובי, זה יכול להיות בכל מקום בין שני עד שמונה חלקים. השתמש קליפים פלסטיק להחזיק שיער מן הדרך. זה בדרך כלל קל יותר להתחיל בחלק האחורי של הראש. עבודה עם קטע של השיער, יישום המוצר מן השורשים כל הדרך עד הקצוות. ברגע שאתה בטוח כי קטע רווי, אתה יכול לעבור על הסעיפים הבאים. מנסה לשים את המוצר על השיער שלך כמו חתיכה אחת גדולה כנראה למצוא אותך עם שיער מוגדרים היטב על גבי תלתלים frizzy מתחת.

05
מתוך 10

אם אתה Scrunch, Scrunch עם טיפול

לא כולם צריכים לקרצף את תלתליה. במקרים רבים, גרגר הוא לשיער גלי זה מנסה להיות מתולתל. ברגע שיש לך מוצרים בשיער שלך זה מסורק דרך לשביעות רצונך, לאפשר אותו יבש יבש ככל האפשר לפני שאתה scrunch. אתה עלול למצוא scrunching תוצאות שיער לחות frizz, אבל אם אתה רוצה להוסיף נפח, scrunch כפי שאתה מפוזר כמעט tresses יבש ולהתמקד scrunching שלך רק על הקצוות.

06
מתוך 10

השתמש במוצרים באיכות טובה

יש סיבה טובה למותגים כמו קינקי-קרלי וגברת ג'סי של כל כך פופולריים בקרב אנשים המחפשים תלתלים גדולים: הם עובדים. מוצרים משורות אלה, כמו גם DevaCurl ו Ouidad, נועדו לעבוד עם שיער מתולתל של כל המרקמים. אתה תקבל תוצאות טובות יותר עם ג'ל באיכות גבוהה יותר מאשר מותג מרקחת זול, אשר בדרך כלל משאיר את השיער מרגיש פריך וקר.

סלסל הגדרת מוצרים לנסות:

 • סטיילר קוקוס
 • קמיל רוז Naturals סלסול Maker
 • ג'ל ECO Styler עם שמן זית
07
מתוך 10

לאחר מוצרים מוחלים, להשאיר את השיער לבד

לאחר השיער שלך מוצרים נמצאים ואתה כבר מסורק דרך השיער שלך או עבד דרך זה עם האצבעות שלך, לעזוב את הסגנון לבד. תן לזה להתייבש או להשתמש במפזר, אך אל תיגע בתלתלים האלה. משמעות הדבר היא לא סירוק ולא צחצוח; אחרת, אתה פשוט מסרק או מברשת תלתלים שלך לתוך כדור גדול של frizz.

08
מתוך 10

תן שיער אוויר יבש בכל פעם אפשרי

ייתכן שלא תמיד יש זמן לתת את השיער שלך יבש, אבל לעשות את זה בכל פעם שאתה יכול. פחות חום אתה שם על השיער שלך בצורה של ייבוש מכה, גם אם זה מתפזר, הלחות יותר השיער שלך שומר, וזה חיוני לשמירה על תלתלים בריאים כי לא frizz. אם אתה ממהר, חום נמוך דרך מייבש מפזר הוא בסדר, אבל תן את השיער יבש ככל האפשר הראשון. כאשר אתה מפזר, רק להעביר את המייבש סביב השיער שלך במהירות לעצור לפני רעמה שלך הוא יבש לחלוטין.

09
מתוך 10

הימנע שמנים על תלתלים רטובים

עבור תלתלים מוגדרים היטב, סטיילינג עם מוצרים מבוססי מים על שיער רטוב בדרך כלל נותן תוצאות טובות יותר. כאשר אתה לא רוצה ללבוש את השיער שלך טופס ringlet, באמצעות שמן זה בסדר ולא לשבש את הסגנון שלך, אבל מים מבוססי, ג'ל כמו מוצרים לתת אחיזה טובה תוך שמירה על frizz במפרץ. לאחר השיער שלך הוא יבש לגמרי, אתה יכול להוסיף כמות קטנה של שמן כדי לתת את tresses יותר ברק או רכות. מקל על מבחר קל, טבעי כמו ארגן, קוקוס, חוחובה או ענבים.

10
מתוך 10

קבל גזור גדול

האם תלתליך אינם מתפתחים, לא משנה מה אתה עושה? זה יכול להיות הזמן לבקר סטייליסט ולקבל לחתוך כי משלים תלתלים. הרבה נערות ונשים מתולתלות מגלות ששערותיהן צומחות בצורת פירמידה; חתך גדול יהיה תלתלים שלך נופל דפוס מחמיא כי מהלכים, במקום קסדה גדולה של תלתלים שנראית קפואה במקומה.

היזהר כאשר מחפשים את זה מושלם חיתוך שיער פרו - בעוד כמה מעצבים ימליץ דליל כדי לצמצם בתפזורת, זה לא תמיד הפתרון הטוב ביותר עבור תלתלים. שני הליכים פופולריים כוללים את דווה Curlaboration ואת גילוף & פרוסה.

No Replies to "10 עצות שיעזרו לך לקבל תלתלים הגדול"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  18 − 15 =