תסרוקות זה גורם לך להיראות 10 שנים | insightyv.com

תסרוקות זה גורם לך להיראות 10 שנים

Friday
מתוך 14

Contents

כתף אורך מחמיא על כולם, לא משנה הגיל שלהם

תסרוקות זה גורם לך להיראות 10 שנים

היידי קלום.
מייקל לוקסיסנו עבור גטי

יש מגמה ענקית בעיתונות היופי עכשיו להתרחק ניסוח כמו, “אנטי אייג ‘ינג” ו “10 שנים צעיר”. אנחנו רוצים להעצים נשים בכל הגילאים כדי להרגיש נהדר עם עצמם, אנחנו רוצים להפסיק להאכיל לתוך (שנוצר על ידי התקשורת) חוסר ביטחון כי רק הנוער שווה יופי ואנחנו באמת, באמת רוצה לעצור את השליליות כי המילה “הזדקנות” מרמז.

וכאן אני הולך וכותרת את הדבר הזה, “תסרוקות זה גורם לך להיראות 10 שנים צעיר יותר.”

כי, כי האמת היא רובנו מעל גיל 40 רוצה להיראות צעיר יותר. ומכיוון שהתמונות בגלריה האלה הן בחירה נהדרת לכל מי שמנסה לא להיראות מתוארך או לא-מוכר. וגם בגלל זה אתר יופי שבו אני מנסה לעזור לכולם להיראות הכי טוב שלהם עכשיו, אם הם 15 או 50.

בגלריית התמונות הזאת אני חולקת את התסרוקות המחמיאות והצעירות ביותר שעובדות על נשים בכל הגילאים. אני משתף את המוצרים האהובים עלי ואני אומר לך בדיוק למה התסרוקות האלה עובדות.

אז בואו נתחיל, נכון?

כתף אורך מחמיא על כולם, לא משנה הגיל שלהם

אם אתה רוצה להיראות צעיר ב -10 שנים ויש לך שיער בריא יחסית, כי גדל די מהר, אני יכול רק להציע לך לשקול לגדל את השיער הקצר שלך לחתוך אורך הכתף או לחתוך את השיער הארוך שלך על הכתפיים?

החתך הפרוע, הכתף, שנמצא כאן על היידי קלום, ייראה נהדר באישה בכל גיל. זה נראה במיוחד עובד על השיער כי הוא בעיקר ישר; עם זאת, אם יש לך שיער גאלי או מתולתל באופן טבעי, שכבות ארוכות לחתוך את הכתפיים או רק מעל יכול להיות מחמיא מאוד. מכה את זה ישר או להשאיר אותו מתולתל – זה ייראה נהדר בשני הכיוונים. הסוד הוא באורך.

המוצרים הטובים ביותר עבור תסרוקת זו

אילו מוצרים אתה משתמש תלוי במרקם השיער שלך.

 • אם יש לך שיער יפה, צולע, אני ממליץ על volumizer. האהוב עלי הוא Bumble ו Bumble עיבוי Hairspray. קנה אותו מ Amazon.com. 
 • עבור שיער עם קצת גל זה, אתה רוצה להביא את הגל הטבעי עם רסס מלח ים spritzed על שיער יבש מגבת ולאחר מכן יבש או יבש יבש יבש. אני ממליץ על Bumble ו- Bumble Surf Spray, קונים אותו מאמזון.
 • עבור שיער מתולתל, אתה רוצה ליישר את השיער שלך על ידי ייבוש מכה ו-ברזל שטוח. ריסוס השיער תחילה עם מגן תרמי אחרת, השיער שלך יכול frizz. אני ממליץ HSI PROFESSIONAL מגן תרמי, לקנות אותו אמזון.
02
מתוך 14

המפץ הנכון

תסרוקות זה גורם לך להיראות 10 שנים

קייט קפשו.
גטי אימג’ס: גרג דגייר ורוב קים

המפץ הם דרך פנומנלית לקחת שנים את המראה שלך. אבל יש כל כך הרבה דרכים להשיג מכה לא בסדר. ראה תמונה של קייט קפשו לעיל? בתמונה השמאלית היא נראית כאילו היא חובשת פאה שנמצאת רחוק מדי על הראש. או שהיא ניגשה למספריים בעצמה. בתצלום מימין, המפצים שלה מושלמים.

הנה איך להימנע מלהיראות כמו Capshaw בתמונה השמאלית:

 • אם אתה הולך על המפץ קהה או מתנדנד כמו קפשו בתמונה הנכונה, את המפצים שלך צריך לרזות את הגבות שלך. שאל הסטייליסט שלך לחתוך אותם על המצח או רק למטה.
 • אף פעם לא לחתוך פוני כאשר רטובים כי הם מתכווצים כאשר הם מתייבשים.
 • באנגס צריך שכבות עדין. אף פעם לא רק לחתוך פוני ישר ישר לקרוא לזה יום. הם גם צריכים להיות קצת יותר בצדדים מאשר באמצע.
 • למד לקצץ את המפץ שלך כדי לשמור על נסיעות לסלון. גלה כיצד כיצד לגזום משלך Bangs.
 • רוב הסלונים מציעים חינם המפץ trims. קח אותם על ההצעה שלהם. אבל האם לזכור את המפצים לחתוך ימינה יגדל יפה לתוך המפגינים נסחף בצד.

המוצרים הטובים ביותר עבור תסרוקת זו

כדי לקבל את המראה הזה אתה צריך את מברשת הנכון. לא, בשום פנים ואופן, יבש את המפצים שלך עם מברשת עגולה או יהיה לך מאוד מתוארך “מכה בועה”.

במקום זאת, להשתמש מברשת שיער של חזיר מברשת כאשר מכה ייבוש המפץ. מברשת את הכדורים שמאלה מאשר ימינה, ומכוונת את המייבש על המכה. את המברשת אני נשבע על ידי מייסון פירסון. זוהי השקעה ראויה שתימשך לכל החיים. קנה את זה מאמזון.

03
מתוך 14

שיער בלונדיני פין סטרייט של גווינת

גווינת Paltrow

ג ‘ייסון Merritt / Getty תמונות בידור / Getty Images

לא כל אחד יכול לברוח עם שיער סיכה ישר עם חלק במרכז, אבל נשים עם פנים עגולות או מרובע, שיער ישר טבעי נראה נהדר במראה זה. (Gwyneth יש פנים מרובעים). 

המוצרים הטובים ביותר עבור תסרוקת זו

גם אם אתה כבר מבורך עם שיער ישר, תצטרך ברזל שטוח זה כדי לקבל את זה כדי להיראות ככה. ברזל שטוח הפופולרי ביותר עכשיו הוא HSI מקצועי 1 טורמלין קרמי, לקנות מ Amazon.com.

04
מתוך 14

גלים רומנטיים על אנדי מקדואל

תסרוקות זה גורם לך להיראות 10 שנים

אנדי מקדואל.
סליבן ולאסיק עבור גטי

זה מגמה גדולה לתת שיער מתולתל טבעי ללכת טבעי. שים את מגהצים שלך לדלג על טיפול מקצועי ליישר ולתת curils הטבעי שלך ללכת. הטריק הוא בתספורת הנכונה. קצר מדי השיער שלך יכול pouf למעלה. ארוך מדי השיער שלך יכול להסתבך לתוך בלגן של בלגן.

המוצרים הטובים ביותר עבור תסרוקת זו

כדי לשמור על שיער מתולתל מלהיות עץ חג המולד pouf, אתה צריך מסכת החלקה או מזור. אני אוהב מסקרטין חלקות- In-Motion מסכת מ Kerastase. החל את המסכה על שיער מיובש מגבת מקצה לקצה. עיסוי לתוך השיער ולהשאיר למשך חמש דקות לפני שטיפה יסודית. קנה אותו מ Amazon.com.

05
מתוך 14

נסה חלק מרכז

תסרוקות זה גורם לך להיראות 10 שנים

מישל פייפר.
ג ‘סי גרנט עבור Getty תמונות

חלקים מרכזיים מחמיאים מאוד על נשים עם פנים מרובעים או עגולים. אבל לא משנה את צורת הפנים שלך, אני ממליץ לנסות אחד ולראות אם זה עובד עליך.

המפתח לחלק המרכזי הוא לא להפוך אותו בדיוק למרכז, אשר יכול להיראות מושלם מדי ולא טבעי. במקום זאת, לכוון רק קצת שמאלה או ימינה – בכל מקום שבו החלק הטבעי שלך טמון.

המוצרים שאתה צריך בשביל זה נראה

כדי ליצור חלק באמצע, תצטרך מסרק rattail. אני אוהב את זה אחד Amazon.com כי זה מאפשר לך להקניט את השיער שלך יפה גם כן. (כל אחד צריך קצת נפח על הכתר מעת לעת).

06
מתוך 14

לגדול בוב שלך לתוך בוב ארוך

yolanda-foster-bob-hairstyle.jpg

יולנדה פוסטר /.
פרדריק מ. בראון עבור גטי

אם אתה אוהב את המראה של bobs שוקל לגדול שלך לתוך bob ארוך. כתמים ארוכים שפגעו באיזה מקום בין הסנטר לכתפיים נוטים להיות מחניפים מאוד על נשים בכל הגילאים ועם כל צורות הפנים.

שים לב איך הגב הוא קצת קצר קצת יותר מאשר הקדמי. שים לב גם איך פוסטר יש ארוך, נסחף בצד פוני.

המוצרים הטובים ביותר עבור תסרוקת זו

כדי לקבל את התספורת חלקה לחלוטין, תצטרך שתי מברשות, מברשת עגולה, מברשת שטוחה כדי לסיים את המראה. אני ממליץ על מברשת סיריוס קרמיקה תרמית פרו-לוקסור פרו, קונה אותה ממברשת ההנעה של אמזון ומספורה (קנה אותה מספורה).

אם יש לך שיער גלי או מתולתל כי אתה רוצה לפוצץ יבש ישר על בוב ארוך שלך, אני ממליץ ג ‘ון פרידה Frizz קלות קיבוע ישר סטיילינג קרם, לקנות אותו אמזון.

07
מתוך 14

חתול קצר

תסרוקות זה גורם לך להיראות 10 שנים

אנג’לה באסט.
דייב קוטינסקי עבור גטי

חתכים פאנקי קצר הם נהדרים על נשים לא משנה הגיל שלהם, אבל להיזהר – אתה צריך לעשות קצת ביטחון כדי למשוך את זה סוג של תשומת לב תופס.

המוצרים הטובים ביותר עבור תסרוקת זו

עבור סגנונות pixie, הדבקה דפוס הגון או שעווה יכול להיות ההבדל בין שיער מדהים שיער “מאה”. בלי זה, התספורת שלך יכול ליפול שטוח לראש שלך כמו קסדה או חבטה מהראש שלך בנשימות של פריז.

אני ממליץ ORIBE טיפוח השיער Rough יוקרה רכה דפוס דפוס, לקנות אותו אמזון.

08
מתוך 14

רק להוסיף בנגס לשנות את המראה שלך

תסרוקות זה גורם לך להיראות 10 שנים

אווה פאדברג.
גטי: Mathis Wienand & יעד Presse Agentur

משועמם עם השיער שלך באורך אחד? רק להוסיף פוני ולקחת 10 שנים את המראה שלך. אני אוהב את המבט של חבטה קהה או חבטה. שניהם יעשו את העיניים שלך פופ. רק להיזהר לא לחתוך קצר פוני על שיער מתולתל, זה לא נראה נהדר, אלא אם כן אתה מתכנן ליישר את השיער שלך כל יום.

המוצרים הטובים ביותר עבור תסרוקת זו

בנגס יכול לקבל שמנונית ייתכן שיהיה צורך shampooed מדי יום. אתה יכול למנוע את זה עם שמפו יבש טוב. אני ממליץ על Klorane יבש שמפו (לקנות אמזון) או Pssssst (לקנות אמזון).

09
מתוך 14

פוקסי סופר קצר מראה את הפנים מדהים

cindy-leive-pixie.png

סינדי לייב, עורכת מגזין “Glamour”.
לארי Busacca (l), לורה Cavanaugh (מ ‘) עבור Getty Images

שום דבר לא מראה פנים מדהימים מאשר פיקסי. חתך זה נועז ועצבני ולא כל הנשים יכולות להתחמק ממנו. כדי לשאת את זה טוב, אתה חייב להיות אומץ וביטחון, למרות שאני טוען כי תספורת כזאת יכולה לגרום לאישה להרגיש בטוח יותר.

המוצרים הטובים ביותר עבור תסרוקת זו

סופר פיקסי קצר כמו זה על סינדי לייב, עורך Glamour, דורשים מיני ברזל שטוח כדי להשלים את המראה. אני ממליץ BaBylissPro ננו טיטניום 1/2 “מיני ברזל כחול.

10
מתוך 14

Muss Up Pixie – למעשה Muss Up כל תסרוקת

תסרוקות זה גורם לך להיראות 10 שנים

Kris Jenner מגיע לחגגת יום הולדת 50 של קוסמופוליטן ב Ysabel ב 12 אוקטובר 2015 במערב הוליווד, קליפורניה.
צילום: ג’ון קופלוף / פילמגיק

תסרוקות התסרוקת לחלוטין יכול לעשות אחד נראה מחניק. כשאני מסדרת את השיער שלי, הסטייליסטית שלי מטשטשת אותו בכוונה כדי לתת לי את המראה החי, העצבני וה”מתון “.

הנה, קריס ג ‘נר מראה את התספורת סופר צעיר ומהנה.

המוצרים הטובים ביותר עבור תסרוקת זו

כדי לקבל את זה נראה מחורבן על כל תסרוקת אורך, אתה צריך תרסיס texturizing נהדר. האהוב המוחלט שלי ואת אחד אני משתמשת על עצמי הוא ORIBE טיפוח שיער יבש Texturizing תרסיס, לקנות אותו אמזון.

11
מתוך 14

שיער חום? צבע את זה

קתרין-קינר

קתרין קינר.
סינדי אורד עבור גטי

זה מיתוס כי נשים מעל גיל 50 לא יכול ללבוש את השיער שלהם יותר מאשר הסנטר שלהם. ואם יש לך שיער ברונטית טבעי, כמו קתרין קינר, בתמונה כאן, עושה, ואז לדלג על צבע שיער בלונדיני מזויף באמת או צבע שיער כהה מדי וללכת עם ערמוני או חום ערמוני שנראה עשיר ומבריק, או להוסיף קצת מצית או הבהרה כהה יותר.

המוצרים הטובים ביותר עבור תסרוקת זו

אני לא ממליץ לצבוע את השיער שלך אדום, אבל אני ממליץ לחפוף את השיער האדום החדש שלך עם שמפו מיוחד ניסח שיער צבעוני.

אני ממליץ Laminates Cellophanes שיין צבע הגנה שמפו (עבור Redheads), לקנות אותו אמזון.

12
מתוך 14

פעמיים טוב: ארוך, בצד- swept באנגס זוגות עם שכבות

תסרוקות זה גורם לך להיראות 10 שנים

איימי פוהלר.
פסקל לה סגרטיין על גטי

הדבר הטוב ביותר על התספורת הזאת היא שזה לשטוף וללכת. אתה יכול לסרוק את זה כפי שהוא מתייבש וזה ייראה כך.

המוצרים הטובים ביותר עבור תסרוקת זו

כמה spritzes של ספריי מלח על שיער מיובש מגבת ייתן את השיער שלך באופן מושלם גלים פרועים. נסה Bumble ו Bumble Surf ספריי, לקנות אותו אמזון.

13
מתוך 14

לגזור את השיער ארוך מדי

ניקול- Kidman-long-bob.png

ניקול קידמן.
תמונות של גטי

כן, ילדה בת 18 תיראה מדהימה בשיער שגדל הרבה מעבר לעצם החזה שלה, אבל זה דבר נדיר 40 שיהיה. שיער ארוך סופר הוא פשוט לא מחמיא על כולם. חיתוך השיער שלך לחתוך גורף הכתף או בוב ארוך ייקח שנים את המראה שלך.

המוצרים הטובים ביותר עבור תסרוקת זו

מייבש יונית מכה ימנית יכול לקצץ בזמן ייבוש ולא להזיק לשיער שלך. Conair 1875 וואט טורמלין קרמיקה מייבש שיער הוא אולי מייבש שיער יקר ביותר האהוב על השוק היום אחד אני משתמש על עצמי. קנה את זה מאמזון.

14
מתוך 14

רק את הכמות הנכונה של שכבות

תסרוקות זה גורם לך להיראות 10 שנים

השחקנית לין שיי.
תמונה של ברי קינג / Getty Images

שיער שכבות הוא שנוי במחלוקת. יותר מדי יכול להשאיר אותך עם מבט מתוארך. אבל את הזכות סוג של שכבות יכול להוסיף הגוף ואת מלאות אחרת כדי לנעול מנעולים. זה מראה רב שכבתי. הערה המרקם ואת צבע מדהים.

המוצרים הטובים ביותר עבור תסרוקת זו

כדי לקבל את המראה הזה אני ממליץ לשים כמות ניקל בגודל של texturizing או דפוס הדבקה בכף היד שלך, לשפשף את כפות הידיים יחד ולאחר מכן כף היד המוצר דרך השיער שלך. נסה ג ‘ונתן המוצר עפר Texturizing הדבק, לקנות אותו אמזון.

No Replies to "תסרוקות זה גורם לך להיראות 10 שנים"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  20 + = 21