10 דברים כל ג’ינג’ה צריך להבין

קורא לכל ג'ינג'ים! טבעי או מלאכותי, בעל שיער אדום מגיע עם מחיר. אמנם יש הבדל בין נשים שנולדו עם מנעולים אדומים שלהם ג'ינג'ים מרצון, יש כמה דברים שאתה צריך לדעת על שיער אדום, במיוחד אם אי פעם מתכוונים לשנות את זה.

10 דברים כל ג'ינג'ה צריך להבין

סטיבן לובקין / גטי

בין אם נולדת עם שיער אדום או רכשת את השיער האדום שלך בסלון, הצבע יהיה מקנא על ידי hoards של נשים המעוניינים הם יכולים למשוך את המראה. האמת היא, יש גוון אדום לכולם אבל זה קצת כמו כאשר אתה מקבל לחתוך פיקסי, כולם בסתר רוצה להיות כמו נועזת אבל כמה נשים ממש לעבור עם זה.

02
מתוך 10

אנשים ישאל את האותנטיות של השיער האדום שלך

ג 'סיקה Chastain

ג 'סיקה Chastain.
אלברטו א. רודריגז / Getty Images בידור / Getty Images

לא משנה איזה גוון של אדום אתה משחק, אנשים יחקרו את השיער האדום שלך, ישאלו אם זה טבעי, ומישהו ישאל אותך אם "השטיח תואם את הווילונות". ג 'ינג' ל ללמוד במהירות איך אנשים לא מקורי באמת, ואיך לקחת את החזרה עם גרגר של מלח.

03
מתוך 10

הבהרה יכול להיות מסוכן

10 דברים כל ג'ינג'ה צריך להבין

ג 'ייסון מריט / Getty תמונות

הדגשת שיער אדום יכול בהחלט אומר את ההבדל בין משהו יפה משהו מאוד, כתום מאוד, מחוספס, או נורא אחרת. האם המחקר שלך על colorist שלך לפני שאתה בוטח השיער האדום שלך מדגיש, גבירותיי.

04
מתוך 10

אנשים יניחו שאתה אירי

שַׂחְקָן Debra Messing attends the 69th Annual Primetime Emmy Awards

ג 'ף קרביץ / FilmMagic / Getty תמונות

אתה יכול לקבל את בוטה ביותר של שמות משפחה גרמנית, אבל כל ג'ינג 'י נשאל אם הם המורשת האירי בשלב כלשהו בחייה. בין אם אתה אירי או לא, שקול לחבק את זה, במיוחד ביום פטריק הקדוש.

05
מתוך 10

מקבל מישהו צבע על שיער אדום בלתי אפשרי

לינדזי Lohan Out And About In London

Eagle Lee / Barcroft מדיה / Getty תמונות

במיוחד אם השיער שלך הוא אדום באופן טבעי, אבל משופרת ג'ינג'ים ימצא את זה נכון גם כן; אף אחד לא רוצה לצבוע את צבע השיער האדום. למה? ובכן, מקבל את האדום החוצה יכול להיות תהליך קשה וכל ג 'ינג' בודד יעבד צבע אחרת. כסטייליסטית, שינויים בשיער אדום יכול להיות מלחיץ מאוד. שוב, לעשות את המחקר ולמצוא מעצב אופנה זה נוח עם שיער אדום לפני שאתה עושה פגישה צבע.

אם אתה ג 'ינג' י טבעי, אתה כנראה לגלות כי מציאת מישהו צבע השיער שלך הוא לא רק קשה עבור סיבות מיומנות, אבל רבים hairstylists יש קשה צביעה על צבע כזה יפה זה כמעט בלתי אפשרי לשחזר באופן מלאכותי. אתה תשמע, "בבקשה, אל תשנה את הצבע האדום היפה הזה, "שוב ושוב.

06
מתוך 10

צבע השיער שלך יגדיר אותך

דְיוֹקָן of young woman, hands in hair

קית 'קלוסטון / גטי

כינויים כמו "אדום", "ג'ינג'ר", "לוסי", "אנני" ו"גזר העליון "יעקבו אחריך בכל חייך, וכל אדם שמתחיל לקרוא לך בכינוי הזה יניח כי שניהם חכמים מְקוֹרִי. תלמד לחייך ולהנהן בסופו של דבר.

07
מתוך 10

אהבה / שונא יחסים עם צבע שיער אדום

שַׂחְקָנִית Isla Fisher attends An Unforgettable Evening

ג 'ייסון LaVeris / FilmMagic / Getty תמונות

אם תבחר צבע השיער שלך אדום תהיה לך אחת משתי בעיות עם הגוון האדום האהוב עליך; מקבל את זה, או מקבל אותו להישאר. אין שום משמעות אמיתית איך השיער שלך ילך עד שאתה צבע השיער שלך אדום. שיער של אנשים מסוימים מחזיקה על צבע שיער אדום עד שזה מנותק, אנשים אחרים לא יכולים לשמור אותו דוהה משם לא משנה מה הם מנסים.

08
מתוך 10

תרבות הפופ יכה אותך

אמה Stone attends 2015 Vanity Fair Oscar Party Hosted By Graydon Carter

ונטורלי / גטי

עם מעט תודה על דרום פארק, השיער האדום שלך ייתן לך מוניטין של להיות חסרת נשמה, ללא לב, ועל שיש מזג חריף. יש גם רשימה ארוכה של מיתוסים ג'ינג'י כי מצאו את דרכם דרך האינטרנט תרבות הפופ כאחד. אל תדאגי, לעתים קרובות כמו שנאמר לך כי ראשים אדומים נכחדים ואתה לא יכול ללבוש בגדים אדומים עם שיער אדום, אתה יכול להמשיך ולהמשיך להתעלם מכל זה. שְׁטוּיוֹת.

09
מתוך 10

הגדר אדום

כריסטינה Hendricks at the 2013 Emmy Awards

פרייזר הריסון / גטי

לפני שאתה רואה תסרוקת עבור מינוי צבע אדום, חשוב מאוד להגדיר מה אתה רואה את הצבע האדום. מה שאתה רואה כאדום, יכול להיות צליל חם בעיני קולוריסט. אתה לא רוצה ללכת על צבע בלונדינית תות עדין ולצאת נראה כמו תות בשלה. דוגמאות ספציפיות של צבע אדום הם באמת חשוב כאשר התייעצות עם colorist שלך.

הנה עוד טיפ אדום: אם תסרוקת אי פעם סיפרה לך כי השיער שלך נוטה "למשוך אדום", לחלוק את המידע לפני שאתה הולך על צבע חדש, כמו גם.

10
מתוך 10

איפור יכול להיות בלתי אפשרי

דְיוֹקָן of freckled young woman applying lipstick

תמונות של Westend61 / Getty

מציאת צבעי איפור מן היסוד כדי להסמיק ומסקרה על עיפרון גבות הנכון יכול להיות משימה מרתיעה עבור ג'ינג'ים. כל החום בשיער האדום שלך יכול לגרום למציאת צבעי איפור שאינם נראים זהב מדי או כתום משימה מונומנטלית. ג 'ינג' יים טבעיים לעיתים קרובות יש גוונים בהירים עור נמשים להתמודד גם כן.

No Replies to "10 דברים כל ג'ינג'ה צריך להבין"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    86 − 81 =