10 טיפוח השיער טיפים לגברים לשמור בריא מראה השיער

10 טיפוח השיער טיפים לגברים לשמור בריא מראה השיער

כמובן, מראה בריא של השיער מתחיל עם תספורת מבט נהדר, אבל זה רק ההתחלה. כמו המכונית שלך, השיער שלך צריך תחזוקה כדי לשמר כוח, גמישות, ברק.

פאט דרייב

ייבוש השיער שלך לא נכון הוא אחד הגורמים העיקריים של הנזק לשיער של גברים. כאשר השיער רטוב, הוא רגיש מאוד לנזק. כאשר השיער הוא שפשף עם מגבת, כמה השערות להסתבך בחוטי המגבת ולהיות מתוח עד לנקודת השבירה, גרימת נזק לציפורן (שכבת החיצוני דמוי רעפים של השיער), פריזי, ו פיצול מסתיים.

כדי לגבות כראוי יבש, לנער את המים העודפים וללטף את השיער שלך לכיוון זה גדל, במקום לשפשף את השיער עם המגבת. ייבוש לוקח קצת יותר ככה אבל אחרי כמה תספורות, תוכל להבחין בהבדל בדרך השיער שלך נראה. מכה ייבוש היא גם סיבה נפוצה של נזק לשיער. עודף ייבוש יכול לייבש את השיער ואת הקרקפת. אם אתה חייב להשתמש במייבש מכה, יש להשתמש בתרסיס תרמי או בסיר כדי לסדר את השיער ולהגן עליו מפני נזק, השתמש במסרק רחב כדי למנוע משיכה, ותמיד להשאיר את השיער לח מעט. זה ימנע על ייבוש השיער.

תירגע

שום דבר לא מרגיש טוב יותר מאשר מקלחת צנרת חמה, אבל זה wreaking הרס על השיער שלך הקרקפת. מים חמים מאוד רצועות יותר מדי של שמן אתרי מן השיער הקרקפת ומוביל ליובש.

הימנעו מטיפולים כימיים

צביעה חוזרת או שיער מתיר יכול להשאיר אותו פגום, יבש, משעמם.

אני ממליץ הימנעות ב-מוצרים כימיים בבית ומחפשים מעצב טוב עבור שירותים כאלה. סטייליסטית תדע איך להכין את השיער שלך כראוי לבחור את המוצרים הטובים ביותר עבור סוג השיער שלך. תוצאות של מקצועי מאומן יהיה כמעט תמיד נראה טבעי יותר מאלו אשר ניתן לייצר בבית.

השתמש שמפו טוב ומרכך

שמפו טוב ומרכך יעזור לנקות את השיער, להוסיף לחות וגמישות, להחליק את לציפורן להוסיף ברק.

השתמש בכלים הנכונים

אין להשתמש במברשת על שיער רטוב, כאשר השיער הוא הפגיע ביותר. כאשר מסרקים דרך שיער רטוב, להשתמש במסרק רחב שיניים בעדינות לעבוד כל סבך. הימנע כלים מחוממים כגון מייבשי המייבש או מגהצים אשר יכול לייבש נזק שיער. עבור אלה המעדיפים מברשת, ללכת עם מברשת רחב שיניים (אני אוהב מברשת המשוט טוב כגון Conair של קטיפה מגע מברשת מברשת). עבור מסרק גדול רחב השן, אתה לא יכול לנצח את הקריקט Ultra Clean.

הישאר בריא

מצב השיער שלך הוא לעתים קרובות השתקפות של הבריאות הכללית של הגוף שלך. לאכול טוב, לממש, לשתות הרבה מים, לקבל מספיק לישון, ולהפחית את הלחץ בחיים שלך. פעולה זו תגרום הקרקפת בריא השיער נראה נהדר. לחיות טוב ולהישאר בריאים גם להגדיל את קצב צמיחת השיער.

הימנע כובעים הדוקים

כובע חזק (או קוקו) יכול לגרום "התקרחות הגרירה", מצב שבו השיער הוא שלף את הקרקפת. אם שחוקים מספיק זמן, הנזק יכול להיות קבוע. כובע חזק או קוקו יכול גם לגרום נזק לציפורן שבירה.

שמור את זה חתוך

מאז הדרך האמיתית היחידה להסיר שיער פגום היא לחתוך את החלק פגום, שמירה על השיער שלך trimmed בקביעות יסייע לחסל את הקצוות המפוצלים.

גם אם אתה הולך וגדל השיער שלך, הקפד לקבל את זה trimmed על כל שישה שבועות, אבל להבהיר את הספר או מעצב אופנה כי אתה רק רוצה להסיר מספיק שיער כדי לחסל את הנזק.

להקטין Frizz

לחות נמוכה וחלבונים בשיער עלולים לגרום לחלחול. כדי למזער בעיה זו, השתמש מרכך לחות טוב. סליק חלקלק להחליק ניתן להחיל להוסיף ברק ולהעניק את השיער מראה חלק יותר.

לשמור על הקרקפת בריאה

שיער מתחיל מן הקרקפת, כך לשיער זה מלוטש, חזק, מבריק, הקפד לטפל טוב הקרקפת שלך על ידי ביצוע עצות הקרקפת שלנו טיפול.

מאז השיער הוא כזה חלק גדול של המראה שלך, לשמור אותו מתוחזק היטב יגרום לך יותר אטרקטיבי. בעקבות הנחיות פשוטות לעיל יהיה לשים אותך על הדרך שלך בריא מסתכל ראש שיער.

No Replies to "10 טיפוח השיער טיפים לגברים לשמור בריא מראה השיער"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    95 − = 92