10 מגהץ ברזל טיפים חלקה, מלוטש “לעשות – insightyv.com

10 מגהץ ברזל טיפים חלקה, מלוטש “לעשות

אם אתה לא מקבל את התוצאות הרצויות כשאתה שטוח ברזל השיער שלך, זה לא יכול להיות ברזל – זה יכול להיות הטכניקה שלך. נסה 10 עצות אלה עבור גיהוץ שטוח עבור חלקה, לסיים מלוטש!

Friday
מתוך 10

להתחיל עם שיער מותקן

שיער that's well-conditioned produces better flat ironing results.

קארייהופ / E + / Getty תמונות

לפני שאתה אפילו להפעיל את זה שטוח ברזל, לשאול את עצמך: זה השיער שלי ממוזג לחות? אם זה לא, להפוך את זה ברזל נוטים השיער שלך הראשון. לפעמים, אנחנו חושבים כי המוצר מגן טוב חום אמורה לעשות את כל העבודה, אבל זה לא נכון. אתה צריך לעשות את החלק שלך כדי לוודא שאתה רק החלת חום ישיר לשיער זה במצב להתמודד עם זה בלי לעשות נזק נוסף. רק שיער ברזל שטוח זה היה מותנה באופן קבוע ומטופל; אחרת, החלת חום יבש, שיער שביר הוא רק להאריך את הבלתי נמנע – חתך גדול.

02
מתוך 10

ברזל נקי שיער נקי

הזמן הטוב ביותר כדי ברזל שטוח השיער שלך מיד לאחר שמפו טרי מושב ישיבה (והתניה עמוקה אם יש צורך). אתה צריך ללחוץ על שיער נקי; החלת החום על השיער כי יש מוצרים ולכלוך בו עושה לא יותר מאשר אפייה אלה מוצרים ישנים ולכלוך. צריך לגעת במהלך השבוע? ברזל שטוח פעם נוספת, עם חום מינימלי, אבל זה זה; גיהוץ שטוח לא לכל יום.

03
מתוך 10

השתמש להחליק מזור או סרום

לאחר החפיפה וההתניה, יש להחיל מרכך החלקה או סרום לשיער. זה עוזר הרבה יותר אם השיער שלך הוא ללא כימיקלים, אבל נשים רגוע יכול להפיק תועלת ממנו, יותר מדי. חפש נוסחאות עמידות לחות אם אתה חי באקלים שבו האוויר מלא לחות עושה בלגן מסולסל של עבודת היישור שלך ברגע שאתה יוצא את הדלת.

בדוק כמה מומלצים balms ו serums על Amazon.com: 

  • מטריקס Biolage מחליק סרום
  • ג ‘ון פרידה Frizz- נוחות סרום תוספת כוח נוסחה
  • ביו-סיליק
04
מתוך 10

השתמש חום Protectant

לאחר השיער שלך יבש, להחיל מגן חום לכל קטע של השיער לפני שאתה שטוח ברזל זה. לא מקבלים שולל, אם כי – מגן חום עוזר, אבל אפילו את המותג הטוב ביותר לא להחזיק מעמד עד חום גבוה מדי. מקל על הטמפרטורה המינימלית אתה יכול להשתמש כדי לקבל תוצאות טובות. למרות מגהצים שטוחים רבים להגיע למקסימום של 450 מעלות, אתה לא צריך לארכב שלך גבוה זה אם אתה יכול ליישר את השיער שלך ב 340.

בדוק את שני ספריי חום מגנה על Amazon.com:

  • OGX פעם סטרייט הברזילאי קראטין תרפיה ריסוס ברזל שטוח
  • הגנה על חום חום מרוקאי אויל
05
מתוך 10

הימנע שמן לפני גיהוץ

החלת שמן טבעי לאחר הברזל שלך בסדר. לפעמים אתה צריך קצת משקל לאחר מכן, אבל לא לשים שמן על השיער שלךלפני אתה לוחץ עליו. אתה לא תקבל את המראה קל, קופצני אתה אחרי אם שלך הם צעיפים מצופים בשמן.

06
מתוך 10

רק ברזל יבש שיער יבש

לקבלת התוצאות הטובות ביותר, לאורך זמן, רק ברזל שטוח לחלוטין שיער יבש. האם זה אומר שאתה צריך לפוצץ את זה ישר הראשון? לא בהכרח. אתה תמיד יכול להרטיב את השיער שלך ולשבת מתחת למכסה המנוע או מייבש כביסה עד שזה יבש – זה שיטה ייבוש עדין טכניקה גלישת מחליק את השיער שלך בדיוק כמו ייבוש מכה. אתה יכול גם לתת את השיער שלך יבש יבש עד שהוא כ 80% יבש, ולאחר מכן מכה את זה יבש את שאר הדרך. שיער גיהוץ שטוח כי הוא לא לגמרי יבש יגרום לו כדי frizz למעלה.

07
מתוך 10

ללכת איטי ויציב

נסה לא ברזל שטוח כאשר אתה ממהר. זוהי טכניקה הדורשת תנועה איטית ומבוקרת, אך אל תתנו למגהץ לשבת במקום אחד לאורך זמן. להזיז אותו, אבל לא למהר אותו. להתחיל קרוב לשורשים כפי שאתה יכול למשוך את הברזל למטה בתנועה חלקה אחת. אם אתה ממהר דרכו, ייתכן שיהיה עליך לעבור על קטע זה שוב (ושוב). זכור: פחות חום, יותר טוב. ביצוע אחד טוב לעבור טוב יותר מאשר ביצוע שלושה או ארבעה אלה בינוני.

כמו כן, “מסרק או מברשת מרדף” השיטה פועלת פלאים עוזר ליישר (במיוחד שיער טבעי) עם רק לעבור אחד. זה פשוט כמו הפעלת מסרק דק או שיניים או מברשת חזיר מברשת לאורך כל קטע, ממש מול הברזל. שיטה זו מחליקה את השיער ומסתיים לפני הברזל נוגע בהם, וכתוצאה מכך מנעולים מלוטש להפליא.

08
מתוך 10

כוונן את הטמפרטורה כנדרש

רק בגלל הברזל שלך מתחמם עד 450 מעלות לא אומר כל חלק של השיער שלך דורש הרבה חום. עבור נשים עם שיער טבעי, לגלות כי יש להם שניים או שלושה מרקמים שונים על הראש אחד עשוי להיות הלם, אבל זה לא נדיר. אזור הכתר שלך עשוי להיות החלק הכי מסובך, הדורש חום גבוה, אבל השיער על צדי הראש שלך עשוי להיות סטרייטר, אז להפוך את החום למטה בעת לחיצה על סעיף זה.

09
מתוך 10

חלקי ברזל קטנים

מגהצים קטנים יותר (1 1/2 אינץ ‘או פחות) טובים יותר בהתמודדות עם קטעים קטנים של שיער. נסו לא ללחוץ חלקים יותר או עבה יותר מ 1 אינץ ‘בכל פעם. אתה תעשה עבודה טובה יותר ליישר את כל החלק כאשר אתה לא צריך להתמודד עם יותר מדי שיער. חלקים גדולים וגדולים לא יסתדרו כראוי.

10
מתוך 10

לעטוף את השיער בלילה

עכשיו, כי הדירה שלך שטוח עבודה מלאה, לא להרוס את כל העבודה הקשה שלך ללא טיפול לילה! לעטוף את השיער בלילה ולכסות עם משי או סאטן לפני השינה. בדרך זו, שגרת הבוקר שלך מורכב קצת יותר מאשר לקחת את השיער שלך למטה מסרק דרכו. כבר יש לך את עקומת קלה נפח – אין צורך בחום יותר.

No Replies to "10 מגהץ ברזל טיפים חלקה, מלוטש "לעשות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.