תמונות של התספורת הקצרה של גברים – גלריה 1 – insightyv.com

תמונות של התספורת הקצרה של גברים – גלריה 1

Friday
מתוך 10

מקרית קצר מרקם סגנון


אפשרות טובה לתחזוקת תחזוקה נמוכה © Yuri_Arcurs Dreamstime.com.

קצר תספורות

תספורת קצרה היא כמעט תמיד אופציה נהדרת עבור גבר. חתך קצר הוא גברי, מגניב במזג אוויר חם, ובאופן כללי קל לשמור.

רק בגלל השיער קצר, לא אומר שזה חייב להיות משעמם. גלריה זו מכילה כמה תספורות גברים נהדרים לחברים המחפשים תספורת קצרה – מזמזום ועד תסרוקת גברים קצרה ומרוכזת, תמצא תספורת גדולה שמתאימה לך. כדי לוודא שאתה מקבל בדיוק את החתך שאתה מחפש, אני ממליץ להדפיס תמונה של הסגנון ולקחת את זה איתך. מציג תמונה תמיד הרבה יותר קל מאשר לתאר תספורת. בעת בחירת הסגנון שלך, רק כדי להיות בטוח להיות מציאותיים לבחור סגנון זה יעבוד עם סוג השיער שלך ואת תכונות הפנים.

סגנון זה הוא אפשרות טובה עבור אדם עם מרקם טבעי. השיער נחתך קרוב בצדדים ובחזרה ומשמאל. כדי לסגנון, כאשר השיער לח מעט, להחיל כמות קטנה של להדביק סגנון (אחד עם גימור מט) ולעבוד אותו בכפות הידיים. להפיץ באופן שווה דרך השיער ולהשתמש בקצות האצבעות כדי להוסיף מעט מרקם. פשוט לא עובד קשה מדי על זה – זה סגנון מזדמנים מאוד.

02
מתוך 10

תספורת קלאסית


לשטוף וללכת סגנון © Dreamstime.com.

בסגנון זה, השיער הוא חתך אחיד בכל הראש עם קליפרס (בסגנון זה, # 2 להב משמש). ביצוע נכון, השיער צריך להיות מחודדות קצר יותר בצדדים ובחזרה, ללא קו גלוי על העורף. מוצר סטיילינג לא נדרש, אבל אני מציע חופשה טובה מרכך עם קרם הגנה כדי להגן על הקרקפת להחליק את השיער.

03
מתוך 10

א מרקם קיסוס מרקם התספורת


אפשרות טובה עבור סגנון טיפול נמוך Dreamstime.com.

עם סגנון זה, השיער הוא חתך כדי להתאים את הצורה של הראש, עם קצת תוספת מלפנים. סגנון זה עובד היטב עם רוב סוגי השיער, אבל הוא מתאים במיוחד עבור אלה עם שיער דק או דליל. כדי לסגנון, לעבוד כמות קטנה של הדבק סטייל בכפות היד ולהחיל על השיער. באמצעות כף היד, לעבוד את השיער בתנועה צד בצד על החלק העליון של הראש ולהשתמש באצבעות לתת קצת להרים בחזית.

04
מתוך 10

קלאסיקה להתחדד עם Topurized למעלה


צדדיות היא המפתח עם זה גזור © iStockphoto.com jacomstephens.

זהו סגנון מסורתי עם טוויסט מודרני. הצדדים והגב נחתכים קוצץ קצר עם קו הצוואר מחודד. החלק העליון עשוי להיות מסורק היטב עם חלק למשרד, או ממוסגר למעלה על סוף השבוע. זהו סגנון טוב עבור האיש שרוצה שיער קצר יותר עם אפשרויות. כפי שתואר, קצת pomade הוא עבד בין כפות הידיים והחל על השיער. השיער מופנה בחזרה עם האצבעות עם חלקים בסבב הראש דחף מעט קדימה. אצבעות ניתן להשתמש כדי לסובב חלקים עבור מרקם נוסף.

05
מתוך 10

סגנון הליגה הקיסרית


קצר ופשוט © iStockphoto.com jacomstephens.

עבור סגנון זה, השיער נחתך באגרסיביות קצר בצדדים ובחזרה עם נקישה נקי על הצוואר. השיער הוא חתך באצבע על גבי. כדי לסגנון, להשתמש בגודל אפונה של pomade. עבוד את המוצר בין כפות היד והחלק את השיער קדימה. עם סגנון זה, הדגש הוא על מסודר את החתך צריך להיות trimmed כל שלושה שבועות.

06
מתוך 10

סגנון קצר עם למעלה מרקם


© Airelio Dreamstime.com.

סגנון זה הוא אפשרות טובה עבור גבר עם שיער דליל. השיער נחתך קרוב בצדדים ובחזרה ומשמאל. כדי לסגנון, כאשר השיער לח מעט, להחיל כמות קטנה של להדביק סגנון (אחד עם גימור מט) ולעבוד אותו בכפות הידיים. להפיץ באופן שווה דרך השיער ולהשתמש בקצות האצבעות כדי להוסיף מעט מרקם.

07
מתוך 10

ליגת הקיסוס הקלאסית /


נקי ב Cut Cut סגנון © Spanishalex Dreamstime.com.

עם סגנון זה, השיער הוא קצוץ קצר כדי להתאים את צורת הראש. קליפרס משמשים לחתוך את השיער קצר גבוה מעל הכתר. החלק העליון הוא לחתוך קליפר קצר על הכתר מותר להגיע בהדרגה יותר לכיוון החזית. יישום קל של pomade מספק ברק ונותן את המראה מראה סיים.

08
מתוך 10

קיצורי דרך קצרה


מגניב וחסר דאגות © Dishapaun | Dreamstime.com.

שמו של הסגנונות שהיו פעם פופולרי באוניברסיטאות אייבי ליג, בסגנון זה הוא נלקח אגרסיבית קרוב עם קוצץ גבוה בצדדים ובחלק האחורי של הראש. הצוואר הוא בדרך כלל מחודדת נקי עם קו על העורף. השיער בתצלום זה חתוך באצבע על גבי הדף עם קצת יותר אורך בחזית. בעוד הסגנון נראה מגבת טובה מיובש עם מוצר לא, קצת pomade או שמנת ניתן להוסיף לתת קצת יותר groomed המראה.

09
מתוך 10

תספורת הבר


לא נדרש סגנון © iStockphoto.com markestout.

לקבלת בר, השיער הוא קצוץ באגרסיביות קצר בכל רחבי הראש. בתמונה זו, להב # 1.5 משמש. קו הצוואר מתחדד וקשת נקייה חתוכה מעל האוזניים. סגנון לא נדרש, אבל בשל אופי קצר מאוד של לחתוך, קצת מסנן קרינה צריך להיות מיושם על הקרקפת כאשר חשיפה ממושכת לשמש.

10
מתוך 10

הקריקט הארוך


תחזוקה קצרה וחסכונית © Forca Dreamstime.com.

בסגנון זה השיער הוא לחתוך עם קליפר בכל רחבי הראש, עם הצדדים ואת הגב tapered הרבה יותר קצר מאשר העליון. עבור סגנון, קצת ג’ל או pomade מוסיף ברק ונותן מראה מטופח יותר.

No Replies to "תמונות של התספורת הקצרה של גברים - גלריה 1"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.