עובדות על Sororities ו אחוות

עובדות על Sororities ו אחוות

אחד הדברים כיף כי סטודנטים רבים מצפים כאשר הם הולכים לקולג 'הוא להצטרף לסמיכות או אחווה. רבים לדמיין את הצדדים ואת שתייה, אבל Sororities ו Faternities הם הרבה יותר מאשר רק צדדים טובים. Sororities ו Fraternities כבר בסביבה במשך מאות שנים, מתן אחוות אחוות אחוות גדול ברחבי הארץ. למרבה הצער, רבים מהם יש מוניטין רע בגלל כמות המסיבה שהם עוסקים בזמן בקמפוס.

עם זאת, רוב העמיתים והאחוות עושים מעשים גדולים עבור הקהילה על ידי התנדבות באירועי שירות קהילתי שונים, וחלקם גם מגייסים כספים כדי להעניק מלגות לחבריהם.

קרא להלן כדי לגלות כמה עובדות אחרות על Sororities ו Fraternities:

 1. האבות והשותפות הם חלק ממערכת חברתית ארוכת שנים בקמפוסים באוניברסיטה הידועה בשם "המערכת היוונית".
 2. האחוות ואת Sororities לא כל רע (למרות מה אנשים רבים אומרים). האחוות ו Sororities הם קבוצות עבודה מעולה עבור החיים מאוחר יותר, לתת סטודנטים במכללה השנייה "משפחה", והם פילנתרופיים מאוד נותן מאות אלפי שעות התנדבות מיליוני דולרים למטרות ראויות בכל שנה.
 3. בדרך כלל נשים בנות, ואחיות הן בדרך כלל לגברים - חלק "נשים" הן למעשה "אחווה נשית" כפי שהוגדרו על ידי אמנתן. ההבדל הוא זניח היום, אם כי בעבר היו הבדלים.
 1. סקסיות לפעמים משתוללת במערכת היוונית; הגישה הלא רשמית כי רבים (לא כל) אחיות לקחת כלפי נשים הוא לשמצה misogynistic ו מוכיח בחלק מהפרקטיקות של הקבוצות (מתוך לקיחת התחייבויות כדי להפשיט מועדונים כדי "תיוג" אורחים הנשיאות על הצדדים תווית אותם כפי זמין או מחוץ לתחום לחברים אחרים) - יש אפילו מקרים של סקסיזם מוסדי, כמה בתי הספר אסרו על בתי סורוריטי כ"בית מרושע "משום שכל התושבים הם נשים וחיים תחת כותרת מאורגנת.
 1. ההסתערות בתחילת שנות השמונים והתשעים העניקה לאחים ולסוריות שם רע, כיום רוב האחים העיקריים והסורוריות נוקטים במדיניות אנטי-חוצפנית פעילה, עם קנסות החל מגורשים של חברים בודדים ועד פריקה מוחלטת של פרק שלם.
 2. סמים ואלכוהול אסורים מבחינה טכנית בכל תפקידים בחסות האחווה והסורוריות - אך "מפלגת החבית" עדיין שם נרדף ל"אחוות "בקמפוסים רבים.
 3. אתה צריך "למהר" או על מנת לקבל הזדמנות להיכנס הן Fraternities ו Sororities; הבא, אתה חייב להתחייב, להתקבל ולבסוף יזם. תהליך החניכה משתנה עבור כל חברה אחווה ואחווה, אולם בדרך כלל זה כרוך כמה טקסים היסטוריים משמעותיים כי זה סעד או אחווה מסוימת.
 4. "מורשת" היא מי שמקבל "אוטומטית" אל תוך אחווה או אחווה כי בן משפחה כגון; אמא, אב, אח או אחות, היה חבר ראשון - אבל לא כל האחוות ואת Sororities עדיין לכבד את מערכת מורשת.
 5. כמה אחוות וארצות הן עדיין אליטיסטיות, אם כי כמה ארגונים חדשים, "שמאל מהמרכז" היוונית מזעזעים את הבסיס בן מאות השנים של סנוביות וסלקטיביות (כלומר,.
 1. לא משנה מה המוניטין שלהם, אחוות ו Sororities הם כאן כדי להישאר יכול להיות חלק נפלא של ניסיון באוניברסיטה שלך, הטריק הוא למצוא את אחד המתאים ביותר לך ואת האישיות שלך.

אם אתה חושב על הצטרפותו של Sorority או אחווה, הדבר הטוב ביותר לעשות הוא להתחיל להתנדב איתם כאשר יש להם פעילות שירות הקהילה. לבלות קצת זמן עם חברים הנוכחי כדי לראות אם אתה משתף ערכים משותפים איתם. אתה יכול גם רוצה להשתתף בסמינר או אחוות הפגישה עניין כדי לברר את כל הפרטים לגבי תהליך העומס והחניכה. כמה חברות וחברות דורשות מחברים לשלם דמי חניכה, אשר יכולים לנוע בין כמה מאות דולרים לאלפי דולרים, אז זה רעיון טוב לשאול על דמי ההתחלה בעת ביקור עם חברים.

אתה גם רוצה לשאול על הזמן הדרישות של חברי וחובות לאחר שהם להצטרף. בנוסף, הקפד לשאול כמה זמן החברות תקפה, אם יש לך לשמור על GPA מסוים כדי להישאר חבר פעיל, ועושה את העברת החברות שלך איתך אם להחליף את בתי הספר. 

בהצלחה!  

No Replies to "עובדות על Sororities ו אחוות"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  − 5 = 1