למה Socialising הוא הכרחי להצלחה במכללה

למה Socialising הוא הכרחי להצלחה במכללה

הצלחה אקדמית היא המטרה העיקרית של ניסיון המכללה לצעירים. למידה, אינטראקציה, יצירת דעות ולשתף אותם - אלה הם אבני דרך להתפתחות אינטלקטואלית הישג הקריירה בעתיד. אף סטודנט לא הולך לקולג' עם הרעיון שכישלון הוא אופציה - והוריהם היו מסכימים בהחלט.

מה עם הצלחה חברתית? תלמידים רבים והוריהם ממוקדים כל כך על ציונים ופרסים הם יכולים לקבל בזמן בקולג ', כי הם יכולים לשכוח עוד היבט חשוב מאוד של החיים במכללה, אשר socialising.

אמנם לא כל סטודנט הוא לחתוך עבור יתר-עסוק רוב המערכות היוונית לעודד ולדרוש, כל תלמיד צריך למצוא קשרים אישיים שגורמים להם להרגיש שהם בחרו את המקום הנכון לבלות את ארבע (או יותר) שנים של המכללה. מהמופנם הביישן אל האקסטרובר הנגרר, יש מקום לכולם בקמפוסים.

ללמוד על מי אתה ומה עושה אותך מאושר ונוח ואת מה שאתה מוצא להגשים הוא אחד המטרות כל תלמידי שנה ראשונה צריך לצאת עם המכללה, בנוסף ציונים מצוינים אלה הימנעות חמש עשרה בשנה הראשונה. בוגרי תיכון רבים היו מזוהים כל כך עם פעילויות בית הספר שלהם, אם צוות הדיון או קבוצת הכדורגל, כי יכול להיות קצת הלם למערכת כאשר הם מתחילים שנה ראשונה צריך להגדיר את עצמם נפרדים מזהותם בבית. עבור חלק, המעבר הוא קל - הם עוברים למעונות, למצוא את החברים שלהם, להצטרף למועדון או למהר אחווה או להתאבל ולהמשיך עם דברים - אבל עבור תלמידים רבים, זה לוקח יותר זמן מזה כדי לקבוע איך הם מזהים עצמם בקהילה גדולה ככל הנראה גדול ומגוון יותר אשר יהפכו את האוניברסיטה שלהם.

 "ב -1987, 37.9% מהסטודנטים הנכנסים התרועעו לפחות 16 שעות בשבוע עם חברים, בעוד 18.1% בילו חמש שעות או פחות (ראה תרשים) .6 בשנת 2014 18% מהסטודנטים דיווחו על ההוצאות לפחות 16 שעות בשבוע, (כל הזמנים נמוך) ואילו 38.8% הקדישו חמש שעות בשבוע או פחות לחברתיות (כל הזמנים). - מחקר פרשמן אמריקאי, 2014.

היעדר חיים חברתיים עבור אף אחד, אבל במיוחד סטודנט שנה ראשונה, עלול לגרום בדידות נורא ודיכאון. התלמידים דירגו את בריאותם הרגשית ב -2014 ב -50.4% (מתוך 100), הנמוכה ביותר שדווחו ואי פעם מעידה על כמות הלחץ האקדמי ועל חוסר הקשר האישי לתלמידים יכולים להרגיש לעתים קרובות מדי. לא ניתן להפריז בחשיבות היחסים האישיים. ללא הכישורים והביטחון העצמי הדרושים כדי להגיע לאחרים ולעשות קשרים - ולקבל את זה, לעתים קרובות יותר מאשר לא, קשרים לא יעבוד - התלמידים לא מרגיש מלא חלק בקמפוס המכללה שלהם, אשר יוביל אומללות אולי חוסר מוטיבציה אקדמית.

איך להתכונן לקפוץ לתוך הבריכה החברתית בקולג '

יש כמה דברים שסטודנטים יכולים וצריכים לעשות אם הם לא היו פעילים מאוד מבחינה חברתית בתיכון - או אפילו אם יש להם. מפגש אנשים בקולג 'הוא חוויה שונה בהרבה ממה שהוא היה בבית, שבו פרצופים רבים יכולים להיות מוכרים מן הגן על. 

אם לתלמיד יש עבודה במשרה חלקית, זה רעיון טוב ליצור קשר חברתי עם עמיתים לעבודה, כאשר מתאים להתרגל לסוגים שונים של אנשים שיש בקהילה שלהם ובעולם בכלל.

אמנם זה קל לעשות שיחה עם מישהו בכיתה ספרדית, זה יכול להיות קצת יותר מאתגר עם אדם שאיתו הדבר היחיד שיש להם במשותף הוא המדים שהם לובשים. יציאה מתוך אזור הנוחות שלהם עכשיו יקל לעשות כאשר הם עוזבים את הבית.

תניח את הטלפון הנייד ותדבר. אחד המכשולים הגדולים ביותר לתלמידי שנה ראשונה בפגישה עם אנשים חדשים יכול להיות הקלות שבה הם יכולים להישאר מחוברים לחברים מהבית באמצעות טקסט, Snapchat, Instagram ועוד. אמנם זה יכול להיות נוחות במהלך רגעים בודדים, זה יכול גם להיות תחליף socializing בקמפוס ועם בני זוג במעונות. הורים צריכים להסביר את זה לתלמידים שלהם בקרוב להיות ולהדגיש את השיחה על טקסטים. 

עבודה על בסיס "גובה המגרש". אף אחד לא רוצה להישמע חזרות, זה לא רעיון רע לקבוע מי אתה רוצה להציג את עצמך כמו מכרים חדשים.

לדוגמה, בתיכון תלמיד יכול לזהות את עצמו לראשונה כחבר בלהקה או קבוצת בייסבול. אולי מתחיל בקולג 'זה הזמן להציג את עצמך לא על ידי איזה צוות הם כבר על אבל על ידי מה יש להם אינטרסים ומה הם מוצאים מעניין ומבדר. זה לא צריך להיות רשימת כביסה, אבל כמה עובדות שהופכות אדם ייחודי יכול להיות התחלה טובה.

לדעת מתי ללכת. לפעמים - למעשה, אולי לעתים קרובות - סטודנטים חדשים במכללה יפגשו אנשים שאיתם הם פשוט לא לוחצים. זה בסדר להמשיך הלאה אם ​​זה יקרה, ההורים צריכים להדגיש את זה שוב ושוב לפני ילדיהם לעזוב את הבית. אם תלמיד לא שותה, הוא או היא לא צריכה להרגיש לחוץ לתוך המשתתפים פשוט כי הם עכשיו בקולג '. השותפים לא תמיד עובדים כמו חברים, ואף אחד לא צריך להרגיש אחראי על האושר של אדם זר, וגם לא צריך להרגיש כי השותף שלהם חייב להם משהו - מן ידידות חטיפים משותפים. 

מצא מקום בטוח. אם המשפחה שלך מחובר הכנסייה או בית הכנסת, זה תמיד מקום נהדר ללכת לנסות למצוא קשרים. ברוב הקמפוסים יש ארגונים שמספקים מגוון רחב של אמונות ומדיניות דלת פתוחה. 

דעו שכולם קצת לא בנוח. אם התלמיד שלך מרגיש אומלל במיוחד מדבר על לבוא הביתה או להעביר, הקפד להזכיר לו כי הולך לקולג 'קשה לכולם להסתגל, גם אלה שנראים שיש להם את הזמן של חייהם. השארת הילדות מאחור על מנת להיכנס לעולם בעצמך היא לא קלה לאף אחד, וכל אחד צריך להיות סבלני - עם עצמם ומכללות שלהם.

לוקח את הזמן כדי לפגוש הרבה אנשים חדשים, להיות ידידותי ופתוח, ולנסות דברים חדשים שהם נוחים עם כל הדרכים עבור תלמידי השנה הראשונה בקולג 'להתחבר לאחרים שיכולים להיות חברים לכל החיים. 

 

No Replies to "למה Socialising הוא הכרחי להצלחה במכללה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 1