הנה כמה דברים מעשיים שאבא צריך לעשות על Sexting

הנה כמה דברים מעשיים שאבא צריך לעשות על Sexting

כותרות בעיתונים מקוונים באינטרנט בשבועות האחרונים היו מדאיגים להורים רבים.

ורמונט נוער הולך אל Slammer עבור Sexting
בית הספר המחוזי סדקים למטה על
שני נערים מקומיים בפנים עוון סקסטנג

Sexting הוא מונח זה הגיע מתכוון שליחת עירום או תמונות עירום ליד או הודעות טקסט רמיזות מיניות באמצעות הטלפון הסלולרי או פרסום אותם באתרי רשתות חברתיות כמו Facebook ו- MySpace.

זוהי מגמה הולכת וגדלה בקרב בני נוער ו tweens בארצות הברית וברחבי העולם.

מחקר שנערך לאחרונה על ידי מגזין CosmoGirl מציע כי אחד מכל חמישה בני נוער שלח תמונה עירום של עצמם למישהו באמצעות הטלפונים הסלולריים שלהם, או פירסם אחד על הרשת החברתית שלהם דף הבית. 40% מבני הנוער ו -60% מהמבוגרים שלכם שלחו הודעות טקסט רמיזות מיניות, אי-מיילים או הודעות מיידיות. לכן, סביר יותר להניח כי העשרה שלך היה שולח או נמען של אחד או יותר של הודעות אלה רמיזות.

Sexting לא מזיק

Sexting הוא לא רק היי-טק בלתי מזיק מפלרטט, אבל זה התנהגות מסוכנת. ג 'ון שהאן, מנהל חטיבת הילד מנוצל של המרכז הלאומי לילדים נעדרים ומנוצלים, סבור כי תמונות אלה לעתים קרובות למצוא את דרכם מן טלפונים סלולריים ופייסבוק לאתרי פורנוגרפיה. אם כבר מדברים על פורנוגרפים, שיהאן אומר, "האנשים האלה אוספים את התמונות האלה כמו שהאזרח הממוצע שלך אוסף כרטיסי בייסבול.

הם מצילים אותם ומחלקים אותם מחדש. התוכן יכול לחיות שם לנצח ". המוניטין שלהם, שלא לדבר על פרטיותם ועל ביטחונם האישי, נמצאים בסיכון.

בנוסף, חוקי פורנוגרפיית ילדים רבים עושים פשע, ולרוב מחוזות בתי הספר יש כיום מדיניות חזקה של "שביתה אחת ואתה בחוץ" בנוגע לשליחת תמונות עירום בטלפונים סלולריים.

אז הבן שלך או הבת עלולים למצוא את עצמם בצרות עם החוק או מגורשים מבית הספר אם הם מעורבים sexting.

שמור על ילדים הרחק Sexting ו להישאר באינטרנט בטוח

 • קבל מידע. אחד המקורות הטובים ביותר של מידע על sexting הוא Netsmartz 411, בחסות המרכז הלאומי לילדים נעדרים ומנוצלים. אתה יכול לקרוא על המגמות העדכניות ביותר בתחום sexting ושאר בעיות בטיחות באינטרנט, והאתר אפילו מציע "שאל מומחה" הדף שבו הורה יכול לקבל ייעוץ על בעיה מסוימת.
 • לדבר על זה עם בני הנוער שלך. שמירה על קווי תקשורת פתוחים עם ילדיך היא קו הגנה חשוב. אם אתה יכול לדבר איתם על סקס, היכרויות ונושאים היחסים, תהיה לך שיטה מובנית של מדבר על sexting. לשבת עם העשרה שלך באופן פרטי ולחקור אם זה היה בעיה, ולעזור להם לראות את הסכנה של מעורבות מינית מוקדמת ו sexting. תגיד להם שאתה מבין לפלרטט ואת הצורך להיות שם לב על ידי המין השני, אבל זה sexting היא לא הדרך לעשות את זה.
 • למד אותם על צניעות. לעזור להם לראות את גופם לא כמשהו שיש לנצל או להשתמש בו, אלא כמשהו שיש לכבד. בני נוער בעלי גישה בריאה לצניעות אישית יהיו הרבה פחות צפויים לראות את ההשתלטות כאפשרות מקובלת.
 • הגדר כללים על הודעות טקסט. לפני כמה שנים, הייתי בודק את חשבון הטלפון הסלולרי שלנו וגילה, להלם שלי, כי הבן שלי בגיל העשרה שלחה וקיבלה 15,000 הודעות טקסט באותו חודש על הטלפון הסלולרי שלו. פשוט לא הבנתי כמה הודעות טקסט נפוצו בחייו. אז קבענו כמה חוקים איתו ועם אחיו הצעיר. אין הודעות טקסט כאשר הוא היה עם בני משפחה בשיחה, לא הודעות SMS בארוחות, ואת הטלפון הסלולרי נכנס לחדר שלי מ bedtime עד הבוקר. כמה גבולות בסיסיים טובים על הודעות SMS באמת לעזור למנוע את הנטייה להיות מעורב sexting.
 • בדוק אותם. במהלך המלחמה הקרה, הנשיא רונלד רייגן, כשנשאל אם הוא סומך על המנהיגים הרוסים, הוא טבע את הביטוי, "אנחנו בוטחים, אבל אנחנו מאמתים". אותו הדבר ניתן לומר עבור טלפונים סלולריים, הודעות מיידיות, דוא"ל, ורשתות חברתיות. ודא כי לפחות בזמן שהילדים שלך הם קטינים, יש לך את הסיסמאות הנוכחיות שלהם ולסקור מעת לעת את חשבונות הדוא"ל שלהם ואת דף הפייסבוק שלהם. ובדוק לבדוק את תיבת הדואר הנכנס הטלפון הנייד שלהם קבצים שנשלחו כדי לראות מה הם עושים. אמנם חשוב לכבד את הפרטיות של העשרה שלך, אתה ההורה שלהם, אתה משלם את החשבונות ויש לך אחריות על ביטחונם.
 • לקבוע תוצאות. אבות בהחלט צריך להיות תוצאות מבוססות היטב עבור פעמים כאשר כללי התנהגות שבורים הציפיות הפרו. חיתוך על גישה לאינטרנט, לוקח טלפונים סלולריים ואוסר על קשר עם חברים שאינם מכבדים את הכללים שלך הן התוצאות שעבדו עבור אחרים. ודא כי התוצאות מובנות על ידי העשרה שלך מלפנים. אולי כדאי לך לשקול "טלפון סלולרי להשתמש בחוזה" או "שימוש בחוזה המחשב", אשר קובע את הכללים ואת ההשלכות.
 • טלפונים באן מצלמה - -. בעוד רוב הטלפונים הניידים היום יש מובנית המצלמות, אתה עדיין יכול למצוא טלפונים בלעדיהם. באופן כללי, האיסורים החוקיים והאיסופיים של בתי הספר הקשורים ל - sexting מתמקדים בתמונות לא הולמות, ולוקחים את הטלפון למצלמה עבור דגם בסיסי יותר ללא מצלמה, יכולים להיות אסטרטגיה יעילה כדי למנוע בעיות סקסטסטינג.
 • דגש על תקשורת בינאישית, לא וירטואלית. בסכנה של נשמע כאילו אני מחוץ לגעת, אני נאבק קצת עם המגמות הנוכחיות כלפי כל כך הרבה תקשורת קורה עם בני נוער באינטרנט. בני נוער נוטים לומר דברים באינטרנט או באמצעות הודעת טקסט שהם לעולם לא היו אומרים פנים אל פנים עם חבריהם או אחרים. נער שמעולם לא רצועה מול חבר הבחור באופן אישי לא יכול לראות את הדמיון לשלוח לו תמונה עירום. אז, לעזור לילדים שלך להרגיש בנוח ולבלות זמן באופן אישי עם חבריהם, והם שוב יהיה פחות סביר לעשות דברים מסוכנים באינטרנט.

פרסום תמונות בעירום באינטרנט או שליחתן באמצעות הטלפון הסלולרי, או שליחת הודעות טקסט מרמז הוא עסק מסוכן עבור הילדים שלנו. תקשורת פתוחה, ציפיות ברורות והורות פעילה יעשו הבדל גדול בשאלה האם בני נוער ובני נוער טרום-עשרה עוסקים בהתנהגויות מסוכנות ולא הולמות אלו.

No Replies to "הנה כמה דברים מעשיים שאבא צריך לעשות על Sexting"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  17 − = 8