חושב שאתה כבר Roofied? הנה מה זה מרגיש כמו

חושב שאתה כבר Roofied? הנה מה זה מרגיש כמו

אם אתה בבאר, במסיבה, או במצב חברתי עסוק אחר, יש לך סיבה טובה מאוד לשמור על המשקה שלך קרוב: מישהו יכול ספייק זה עם סמים אונס. המונח סלנג הוא "מקבל גג", אבל מה שאתה קורא את זה, זה יכול להוריד את עכבות שלך ואפילו לגרום לך מחוסר הכרה - משאיר לך טרף לאלה עם כוונות פליליות. הן נשים והן גברים יכולים ליפול קורבן לתקיפה מינית.

פשע של הזדמנות

בדרך כלל, אנס תאריך לא יבלה זמן עם הקורבן שלו לפני להחליק סם למשקה. במקום זאת, הוא מתבונן בקורבן כדי לפקח על הרגלי השתייה, מתוך כוונה לתאר אותו מאוחר יותר כבעל נטייה מוגזמת. שבריר של שנייה הוא כל מה שהוא צריך לשפוך קצת נוזל או אבקה למשקה בזמן שאתה עסוק לדבר, לרקוד, או לבקר בשירותים. לאחר התרופה נכנס לתוקף, הוא עושה את המהלך.

ג'אדה, קריסטה ולורי, שלוש נשים שמעולם לא חלמו שהן מתמודדות עם ההשפעות המנטליות והגופניות של תרופת אונס, תיארו את חוויותיהן בראיון שנערך לאחרונה.

ג'דה היתה במועדון לילה. "זה קרה מהר, "אמרה. "לא ידעתי שמשהו השתבש, עד שהגעתי לגבוה של התרופה, עד שהיא כבר פגעה בי חזק". כמו כן, מישהו החליק סם למשקה של לורי במסיבת אחווה. היא לא יודעת מתי ואיך זה קרה.

Krista, Jada, ולורי אומרים שהם לא לצפות המשקאות שלהם כמו גם הם צריכים.

"הנחתי את שלי על השולחן הקרוב ביותר בכל פעם שרקדתי, "אמרה לורי. "חשבתי, כולנו יוונים. אני יכול לבטוח באנשים האלה ".

ג'דה עשה את אותו הדבר במועדון לילה. "את חושבת שאת צריכה לראות את המשקה שלך כי זה עולה לך כסף, לא מפני שמישהו יכול לעשות משהו, "אמרה. "שתיתי מים, אז לא חשבתי שאני צריכה".

תחילתה

מחקרים על תרופות אונס תאריך דווח על השפעות אינטנסיביות: סחרחורת, עייפות מוחצת, קושי להישאר ער, הפסקות, ורגעים של צלילות ואחריו כתמים ריקים. ניתוק - ההרגשה שאתה בחלום או בסרט, לא שומע קולות או שומע אותם בהדים, ומסתכל על דברים שקורים בלי רגש או רגש - זה דבר שכיח. יהיה לך קשה ללכת, לדבר, לעמוד, ולשלוט על הגוף שלך. שתייה ו partaking של תרופות הפנאי עושה את זה יותר קשה לזהות שאתה כבר roofied.

"את מרגישה סחרחורת ובאמת ממש עייפה, "אמרה לורי. ג'דה הסכים: "אתה מרגיש כל כך עייף, כאילו אתה לא יכול לפקוח את העיניים, וכל הגוף שלך נעלם. זה כאילו זה אפילו לא שם, ושום דבר לא מחזיק את הראש שלך. אתה מרגיש שאתה צף ".

בהתחשב במטרת יתר של פושע, ההשפעות המטרידות ביותר של סמים אונס, כמובן, כוללים אובדן של עיכוב וזיכרון. זה כל העניין עבור האנס: כדי להפוך אותך מסוגל להגן על עצמך מפני ההתקדמות שלו זוכר מה קרה אחר כך.

השפעות מתמשכות

רוב הסמים תאריך אונס נעלמו לחלוטין בתוך 72 שעות הראשונות של בליעה, אם כי חלק להישאר עוד קצת.

GHB, תרופת אונס ביתית שכיחה, נעלמת בדרך כלל תוך 48 שעות או פחות. את האגרה התרופה לוקח על הגוף שלך נמשך זמן רב יותר, עם זאת. גם לאחר שתרופה של אונס-תאריך עזבה את המערכת שלך, השפעותיה עדיין יכולות להרוס את גופך - כמו בהנגאובר מתפרץ. סביר להניח שאתה מרגיש עייף בחילה במשך ימים. אתה יכול להקיא בתוך 12 השעות הראשונות. גם שלשול עלול להתרחש.

"הייתי עייפה פי עשרים ויותר אחרי שהחלקתי את הגג יותר משהייתי אחרי הלידה, "אמרה ג'דה.

קריסטה הרגישה רע מאוד. "הייתי חולה במשך חמישה ימים ונאלצתי לישון כל הזמן, "אמרה. "זה היה כמו שפעת, רק יותר גרוע. הקאתי בבוקר. הייתי כל כך עייפה כל הזמן אחר כך והיה לה גלי חום. זה היה נורא."

בגלל ההשפעות של זיכרונות הזיכרון, ייתכן שיש לך רק זיכרונות מעורפלים של פעילות מינית.

ייתכנו גם סימנים פיזיים. האנס מתכוון לך לפקפק בזיכרונות שלך. אם יש לך כל חשד כי אתה כבר החליק על סמים אונס תאריך ונאנסו, אל תהססו: ללכת לחדר מיון ולספר אנשי מקצוע רפואיים שם. הם מאומנים לעזור לך ללא שיפוט; הם יודעים את ההשפעות של סמים אונס תאריך והוא יכול לבדוק את נוכחותם בדם. הם גם יכולים לבדוק סימנים של אונס והתעללות אחרים, וכן סימנים לכך שהפושע היה עלול לעזוב את זהותו.

מה אתה יכול לעשות כדי להגן על עצמך

הנה כמה טיפים כדי להגן על עצמך מפני סימום אונס תאריך:

 • אל תאפשר לאף אחד להביא לך משקה. עבור אל הבר עם כל מי מציע לקנות לך אחד, ולעולם לא לתת את המשקה מן העין שלך. רצוי, קח את המשקה ישירות מהברמן או השרת בעצמך.
 • אל תשאיר את המשקה ללא השגחהאפילו לא לשנייה.
 • אל תפנה את גבך למשקה שלך בעוד הוא יושב על שולחן או בר. שמור את זה ביד שלך מול הגוף שלך בכל עת. לכל הפחות, לשמור אותו מולך ואת קו הראייה שלך.
 • אל תניח שאתה בטוח כי אתה שותה משקה אלכוהולי.אנס פוטנציאלי לא יכול לספר סודה פשוטה או מים ממשקה מעורב.
 • שתו מתוך בקבוקים או פחיות במידת האפשר. הם מטרות קשות יותר להחליק מהירה.
 • אל תיתן לחבר לראות את המשקה בשבילך, אלא אם כן אתה יודע לבטוח בו היטב. גם אם אתה בטוח שהוא לעולם לא יחליק אותך לגג, הוא אולי לא יראה את המשקה שלך כמו שצריך.

מילה של זהירות: אתה לא החיסונית

חושב שאתה לא צריך לדאוג תאריך אונס כי אתה גבר? תחשוב שוב. קורבנות אונס תאריך הם בדרך כלל נקבה, אבל הפשע יכול לקרות לגברים, וגברים הם לא תמיד המבצעים. השורה התחתונה: שמור על המשקה ועל החברים שלך קרובים, והלך לעזרה אם אתה חושב שאתה עלול להיות מסוממים ו / או תקיפה.

No Replies to "חושב שאתה כבר Roofied? הנה מה זה מרגיש כמו"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  49 − 48 =