אני מאוהבת?

האם אתה תוהה אם אתה מאוהב? בזמן שאתה עלול להרגיש מאושר במיוחד, מתרגש ומבורך כאשר אתה עם מישהו מיוחד, זה יכול להיות קשה לקבוע מה הרגשות האלה בעצם מתכוון. למרבה המזל, ישנם שבעה סימנים ברורים שיכולים לעזור לך לזהות אם מה שאתה מרגיש הוא למעשה, אהבה אמיתית.

זוּג in love

סקיינשר / E + / Getty תמונות

בעוד שאתה עלול להיות נמשך אל השותף שלך יש כימיה נפלאה איתו או לה, הדרך לקבוע אם אתה מאוהב הוא שאתה מתחבר אחד עם השני מבחינה רגשית גם כן. משמעות הדבר היא כי בעוד יש כמובן הרבה תשוקה בין שניכם, יש גם חמלה. וזה חיבור נפשי באמת מאפשר לך להבין אחד את השני ואת empathize אחד עם השני על רמה חדשה.

02
של 07

אתה לגמרי נוח איתו או לה

סימן נוסף שאתה מאוהב הוא שאתה מרגיש לגמרי בנוח עם האדם הזה. למעשה, אתה יכול להיפתח אליו ללא חשש שיפוט, דחייה או בוז. אתה גם נוח מספיק כדי להיות 100% אותנטי לחלוטין עם אדם זה על כל עניין, גדול או קטן. ומכיוון שהכנות והניסיון להיות פגיעים ממלאים תפקידים מרכזיים כשזה מגיע להיות מאוהב, סביר להניח שאתה לא מאוהב אם אתה מוצא את עצמך מתאפק ומשחק תפקיד כשאתה עם האדם הזה.

03
של 07

אתה יכול להסכים עם אדם זה ללא הפחד לאבד אותו או אותה

כאשר אתה מאוהב, הקשר שלך חזק מספיק כדי לסבול את הקונפליקטים ואת הוויכוחים שעשויים להתעורר בין שניכם. במילים אחרות, אתה לא נמצא בסיכון לאבד את האדם הזה גם אם יש לך מחלוקת, כפי שאתה מסוגל לפתור את הקונפליקטים האלה ולצאת חזק, לא חלש יותר. למעשה, אלה quibbles ומריבות יכול לעזור לתת לך תובנה יותר, כמו גם לאפשר לך להבין את האדם הזה ברמה עמוקה יותר.

04
של 07

אתה רוצה את האדם הזה בחיים שלך בצורה גדולה

סימן נוסף שאתה מאוהב הוא שאתה לא רק נהנה להיות סביב אחד לשני, אבל אתה גם מחפש הזדמנויות להיות ביחד. בעוד שאתה בבירור לא יכול או לא צריך לבזבז כל רגע ער עם כל אחד אחר, הנוכחות שלו או מוסיף מימד נוסף לפעילות, אירוע או אירוע, אם זה מלווה אותך למסיבת יום הולדת או פשוט יושב לידך על ספה בזמן שאתה צופה בנפליפליקס. כאשר אתה באמת מאוהב, להיות ביחד הוא פשוט יותר.

05
של 07

אתה נהנה לעשות דברים עבור אדם זה

אם אתה תוהה אם אתה מאוהב, אינדיקטור ברור נוסף הוא שאתה נהנה לעשות דברים יפים בשבילו. בין אם זה מפתיע אותו עם ארוחת ערב לאור נרות, לשטוף את המכונית המלוכלכת שלה או לטפל התכניות לטיול הקרובה, מה שהופך אותו אושר לה יכול לעשות אותך מאושר בתמורה. למעשה, כאשר נותן לאדם זה נותן לך שמחה, זה סימן לספר כי האגדה האהבה שלך החלה.

06
של 07

אתה עם האדם הזה עבור הסיבות הנכונות

אם אתה תוהה אם אתה מאוהב, אינדיקטור נוסף הוא כי אין מחרוזות המצורפת החיבור שלך. במילים אחרות, אתה לא עם אדם זה כי אתה מפחד להיות לבד, אתה צריך הסחת דעת מן הפרידה הקודמת או כי אתה מרגיש חובה בשל הזמן שהשקעת במערכת היחסים שלך. להיפך, כאשר אתה מאוהב, הרעיון של לא להיות אדם ספציפי זה בחיים שלך יהיה כמעט בלתי נתפס. ואם אתה נשאר מרגיש כי הוא או היא בעצם להחלפה, אתה לא עם האדם הנכון, ואתה בהחלט לא מאוהב.

07
של 07

אתה מעל הירח שמח

סימן נוסף שאתה מאוהב הוא פשוט שאתה מאושר מאוד. אתה עלול למצוא את עצמך מחייך בזמנים אקראיים במהלך היום, כמו עצם המחשבה של אדם זה ו / או את הציפייה לראות אותו או שלה יכול לגרום לך להרגיש סחרחורת. אתה יכול גם להבחין שיפור משמעותי במצב הרוח שלך ואת המזג אך ורק בגלל אחרים משמעותיים. למעשה, ההשפעה החיובית של אדם זה בחיים שלך יכולה להיות חזקה מספיק כדי לשנות את הגישה שלך, Outlook והרווחה הכללית בדרכים חיוביות רבות.

No Replies to "אני מאוהבת?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    58 − 48 =