איך פעילים מינית בני נוער?

איך פעילים מינית בני נוער?

בעולם אידיאלי, לאף אחד אין תינוקות עד שהם נמצאים במערכת יחסים יציבה, אוהבת ומחויבת, השכלתם הושלמה ומממנת יציבות. בעולם האמיתי, הריונות לא מתוכננים קורים. אבל נתוני ההיריון בגיל העשרה כבר נופלים בארצות הברית בשנים האחרונות. כ -330,000 בני נוער בארה"ב, בגילאים 15 עד 19, היו תינוקות ב -2011, נתון שהמרכזים לבקרת מחלות מכנים שפל חדש. "הסיבות לירידות אינן ברורות, אבל (בני נוער) נראים פחות פעילים מבחינה מינית", על פי הדו"ח האחרון שפורסם ב -2013, "ועוד יותר מאלה שעושים פעילות מינית נראה שהם משתמשים באמצעי מניעה מאשר בעבר שנים.

כמה גדול זה שינוי? בשנת 2011, שיעור הילודה היה 31.3 לידות עבור כל 1,000 בנות. בשנת 1991, היה 61.8. כפי שכנראה ניחשת, הריונות בגיל העשרה הם בעיקר בעיה עבור בני נוער מבוגרים: בני 18 ו 19 היוו 71% מהריונות אלה. אבל בסך הכל, אנחנו מסתכלים על הסטטיסטיקה שאומרת כי אחד מכל שבע נערות ילדו לפני שהיא פונה 20. אלה הם ממוצעים, כמובן. שיעור הילודה במדינות הדרום, במיוחד מיזורי וארקנסו, גבוה בהרבה מאשר בחלקים אחרים של המדינה, והגזע והנסיבות הכלכליות-חברתיות ממלאות תפקיד גם כן. לגבי אחד מכל שבעה (14.4%) דמות? אם תשבור אותו על ידי גזע ואתניות, זה 10% לבני נוער לבנים, 21% עבור אפריקאים אמריקאים ו 24% עבור לטינים.

למה זה משנה כל כך? רק מחצית מהנערות שנכנסות להריון בגיל העשרה מגיעות בסופו של דבר לתעודת בגרות. אתה יכול לצפות הריון לשבש הלימודים האקדמיים במידה מסוימת, אבל זה 50% דמות הרבה יותר מפתיע מאשר.

מחצית מבני ה -22, שנכנסו להריון בגיל העשרה, מעולם לא סיימו את התיכון.

אם יש לך בת בגיל העשרה, אתה והיא שניהם צריכים לדעת כי נשים צעירות שלא להשתמש בכל צורה של אמצעי מניעה ופעילים מינית יש סיכוי של 90% להרות בתוך שנה. ובכל שנה, כמעט 19 מיליון אנשים יהיו חוזה במחלה מינית - 9 מיליון מקרים חדשים אלה יהיו בקרב צעירים, בגילאי 15-24.

וירוס הפפילומה האנושי (HPV) מהווה חצי מהמקרים. לדבר על זה, להתייעץ עם רופא המשפחה שלך ולעודד את הבת שלך לעשות החלטות נבונות.

No Replies to "איך פעילים מינית בני נוער?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 75 = 77