הנה כמה טיפים מוצקים להתמודדות עם למחוץ בחייו של ילדך

הנה כמה טיפים מוצקים להתמודדות עם למחוץ בחייו של ילדך

זה לא היה כל כך מזמן (או שמא היה זה?) כשהיינו צעירים וחשבנו בפעם הראשונה שאנחנו "מאוהבים" ועכשיו, באחד מהפתולים האכזריים ביותר של הגורל, הבן או הבת שלנו נמצאים באותו מקום, מרגיש את הרגשות האלה עבור מישהו אחר. עבורנו, זה היה רק ​​"אהבה גור". עבורם, דרך עינינו, זה עלול להיות תמים או שזה עלול להיות איום ממשי.

מה האבות צריכים לדעת על מוחץ

גידול היום הוא שונה לחלוטין ממה שהיה לפני כמה שנים.

תרבות ומדיה עממית מדגישים את הרומנטיקה ו"האהבה "בדרכים שונות. לדוגמה, קח את הכותרות הבאות מתוך כמה מגזינים צעירים.

 • לרמוס רמזים: אמרת היי, עכשיו מה?
 • קבל את המחץ שלך לסגוד לך: זה קל יותר ממה שאתה חושב
 • להפוך את המחץ שלך לחבר שלך: אנחנו נראה לך איך.
 • יומנו של הבחור.
 • האם ריסוק טוב יותר מאשר דייטינג? תוצאות מתוך סקר הכרויות הראשון שלנו!
 • סקס סודות - 8 דרכים לומר אם אתה באמת מוכן.
 • הכללים החדשים עבור בטיחות הוק
 • לחץ דם: איך להתמודד.
 • 145 דרכים להיראות כל כך סקסי!

בני הנוער כיום גם לפתח מעוך בדרכים שנשמע זר לאבות רבים. חדרי צ'אט באינטרנט, הודעות מיידיות, אתרי רשתות חברתיות, הודעות טלפון סלולרי יכול להיות המקור של קשרים נבגי. פייסבוק אפילו מציע App שנקרא סתר קראש שבו העשרה שלך פייסבוק יכול לתת למישהו יודע בעילום שם שיש להם למחוץ אותם.

אז מה אבא צריך לעשות?

מה האבות צריכים לדעת על העולם המודרני של ריסוק ומה עליהם לעשות כאשר הילד שלהם נמצא בשיא של ריסוק? ראשית, כמה דברים השתנו וחלק לא.

ריסוק לא מופעלים בדרך כלל ב

בדיוק כמו כשהיינו בני נוער או tweens, עדיין יש נטייה מצד הבנות והבנים לעסוק קצת פנטזיה פשוטה על מיועד שלהם לרסק.

בני נוער עדיין, על פי רוב, ביישן מדי וחסר ביטחון אפילו להתקרב למחוץ שלהם. סקר מקוון שנערך לאחרונה שואל בני נוער כדי לציין כמה פעמים הם פועלים על מעוך, והתשובות הצביעו על כך שזה לא היה לעתים קרובות. כמה הערות מייצגות של בני נוער מגיבות הן:

 • "אני לא ממש פועל עליהם, אני רק אומר לאחד החברים שלי, זה סוף סוף להתגבר על זה!"
 • "אני מתרסק ברצינות אבל אני ביישן מכדי לעלות על הצלחת ולמעשה יש לי שיחה איתם".
 • "בדרך כלל אני לא פועל עליהם בגלל פחד מדחייה".
 • "אני פועל עליהם, אבל לא לו, אני רק מדבר עליהם עם החברים שלי, הבעיה הגדולה ביותר שלי היא שאני מפחדת מלהידחות".
 • "אני מתייחסת לרצינות שלי ברצינות, אבל קשה לי להגיד להם שאני מחבבת אותם כי אני פוחדת שהם לא מחבבים אותי".
 • "בזמן האחרון אני מתרסק על בחור אחד, דיבור הוא הבעיה הכי גדולה שלי, אני מתכוון, אני לא יכול אפילו לנהל שיחות אמיתיות, אני מתחיל להשתחרר מדעתי וכל הדקיקות נחסמות מהראש שלי. המוח הוא לוח גדול לנגב טבחו נקי, רעפים נקיים. "
 • "חלק מוחץ רק לאחרונה כמה ימים ואני לא באמת לוקח אותם ברצינות, אבל לפעמים אני מקבל לאהוב לחלוטין והם כל מה שאני אי פעם לחשוב על.אני לא לפעול על מוחץ b / c אני אדם ביישן באמת ואני לא רוצה שהם יחשבו שאני חובב גדול ".

  יש הבדלים בין המינים

  בנים ובנות בדרך כלל מגיבים בצורה שונה מאוד לרגשות שלהם של חיבה למחוץ נועד. בנות נוטות להיות קולניות יותר על ההתאהבות שלהן, בדרך כלל עם חבריהם ומדי פעם עם הורה. בנים, אם הם מודעים לרגשות שלהם בכלל, בדרך כלל לא להשמיע אותם. הבנים מרגישים קצת מגושמים לגבי הרגשות ובדרך כלל לא מדברים עם החברים שלהם, אלא אם כן למחוץ תוצאות יחסים פיזית בסופו של דבר. בנות גם נוטים להיות יותר אינטנסיבי אבל קצר טווח מוחץ. בנים מאידך גיסא ישארו את הפנטזיה בחיים ארוכים יותר.

  ילדים אשר פועלים על ריסוק שלהם לעתים קרובות די קדימה

  אחד הדברים שאני שומע הרבה אבות הוא החשש לגבי הבנות שלהם להיות די ישיר לפלרטט עם למחוץ. זהו שינוי גדול למדי מימי העשרה שלנו.

  אני זוכרת שאמא סיפרה לי לפני כמה חודשים על בנה בכיתה ז 'שהגיע לרישום בחטיבת הביניים ו"הלהקות המסתובבות של נשים צעירות חשופות ", מגרשות אותו ומתקרבות אליו עם" טנדרים נדושים ". ובנים הם לעתים קרובות אסרטיבית דומה ברגע שהם לקום את העצב להתקרב למחוץ נועד.

  אין פאניקה מיד

  מכירים בכך שילד עם מחץ הוא דבר רגיל למדי - חלק מהגדלה והלמידה להתמודד עם התפרצות הורמונלית חדשה זו. מצפה להיות קצת אי ודאות כאשר הילד שלך נכנס לתחום ההתבגרות.

  להיות מודאג לגבי הבדל גיל גדול

  אם יש מחץ רציני של אדם מבוגר, להיות זהיר. נכון, לא כולנו מפנטזים על מורה צעירה או על אחות גדולה של חבר? אבל אם נראה שהמחץ נעשה רציני או שהוא הדדי בכל דרך שהיא, זהו סימן סכנה והגיע הזמן להתערב.

  היזהר הולך אחד על אחת צעירה מדי

  כאשר הילד שלך מגיע למסקנה לפעול על מעוך, או כשהם מתחילים להיות אובייקט של למחוץ, להבין את הסכנות זיווג מוקדם מדי. כמה הורים, במיוחד כמה אמהות, חושב שזה חמוד כאשר בגיל העשרה או מוקדם בני נוער יש תאריכים או להתחיל לצאת בלעדי. מחקר לאחר מחקר מראה כי מוקדם היכרויות מוביל לפעילות מינית מוקדם. מחכה להתאמה עד גיל 16 ומעלה נוטה להאט את העומס למין. לכן, עודדו את ילדיכם להיות מעורבים באינטראקציה חברתית קבוצתית. גם לשקול אירוח כמה פעילויות מגדר מעורב בבית או תחת חסות שלך. ולוודא אלה הם בפיקוח מבוגר אחראי.

  שימו לב לסימנים

  במקרה שלנו, הסימן הראשון של הבן שלנו למחץ היה "סימן". זה היה על החלק האחורי של דלת חדר השינה שלו והוא אמר, "אני אוהב את ר 'ג'." אני חושד שהוא קיווה בחשאי שאמא שלו או אני אראה את זה למרות שהוא פעל מופתע שגילינו את הסוד שלו. אבל זה הביא כמה שיחות מעניינות ומשמעותיות. סימנים אחרים עשויים לכלול לראות שם מסוים להיות doodled שוב ושוב על ניירות בית הספר או תיקיות, או לראות לבבות מופיעים במקומות מוזרים כמו על מראות השינה או מתחת לכריות.

  סימן נוסף שעשוי להניע את החשש יכול לבוא מ ניטור הדוא"ל שלך בני נוער, רשתות חברתיות ותקשורת הודעות מיידיות. אם אתה לא מסנן גישה או שיש לך קצת ניטור על דואר אלקטרוני, צ'אט, רשת חברתית או הודעות מיידיות פעילות, אתה צריך לעשות זאת.

  שמור על זרימת תקשורת

  הדבר החשוב ביותר שאבא יכול לעשות עם הילד המתבגר שלו הוא לשמור על הקווים של תקשורת פתוחה. ולא רק על המין השני, אלא על כל מה שחשוב להם. בית הספר, חברים, אחים, כנסייה ותחומי עניין אחרים יהיה חשוב גם כן. ואם יש לך מערכת יחסים בתקשורת בתחומים אחרים, מדברים על אהבה צעירה יהיה הרחבה טבעית. שני כלים שימושיים לעידוד התקשורת הם:

  • תן להם פתחים.חפש הזדמנויות להעלות נושאים באופן טבעי. לדוגמה, צפייה בסרט ביחד יכולה לאפשר שיחה על ריסוק. אפילו תוכניות טלוויזיה פופולריות כמו יכולות להוביל לדיונים דומים.
  • "כמה ילדים."הורים רבים מצאו הצלחה ביזום שיחה קשה באמצעות גישה "כמה ילדים". התחל הערה עם הביטוי "כמה ילדים" ולראות אם הילד מגיב. לדוגמה, "יש ילדים שמדאיגים אם יידחו אם יניחו שהם אוהבים מישהו". זה יכול להיות שיחה טובה המתנע.
  • פעיל להקשיב.כאשר ילד מעלה בעיה או דאגה, השתמש בטכניקה הקשבה פעילה. הקשבה אקטיבית כוללת הקשבה למשמעות, לא רק לתוכן.

  סיכום

  התמודדות עם ריסוק ואת הסימנים הראשונים של אהבה העשרה יכול להיות קצת טראומטי עבור אבא. אבות העוסקים בהצלחה עם בעיות אלה עושים הרבה להקשיב, לחפש סימנים, ולמצוא דרכים לתת תזכורות עדין על הדרכים הנכונות לבני נוער שלהם מראש בני נוער להתמודד עם הרגשות החדשים שמגיעים עם גיל ההתבגרות.

  No Replies to "הנה כמה טיפים מוצקים להתמודדות עם למחוץ בחייו של ילדך"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   − 4 = 1