ילדים לבד בבית בזמן שאתה בעבודה? יצירת לוח זמנים קיץ | insightyv.com

ילדים לבד בבית בזמן שאתה בעבודה? יצירת לוח זמנים קיץ

ילדים לבד בבית בזמן שאתה בעבודה? יצירת לוח זמנים קיץ

האם אתה דואג לילדים שלך להישאר לבד בבית כל היום בזמן שאתה בעבודה? הנה כמה טיפים להקמת לוח הזמנים של הקיץ עבור הילדים שלך – ואת מקבל את הקיץ ללא פגע:

 1. לתקשר את הציפיות שלך. אז אין הפתעות, תן את הילדים שלך יודע בדיוק מה אתה מצפה מהם במהלך חודשי הקיץ – במיוחד אם הם ישהו זמן רב של זמן לבד או בטיפול של אחרים. בנוסף, אם אתה לא כבר להתחיל את השבוע עם פגישה משפחתית יום ראשון בלילה, הקיץ הוא זמן נהדר להתחיל. ההימור בדרך כלל נמוך יותר מאשר במהלך שנת הלימודים (בהתחשב בכך שהילדים שלך כנראה יש שיעורי בית הרבה פחות במהלך הקיץ), לוחות זמנים נוטים להיות קצת רופף יותר כאשר בבית הספר נמצא בפגישה.
 1. הגדר מגבלות. כמה טלוויזיה אתה רוצה שהילדים שלך יראו? ומה עם השימוש במחשב ואת זמן משחק וידאו? משמאל למכשירים שלהם – פשוטו כמשמעו – הם עשויים לבחור לא לשים מגבלות על השימוש שלהם. אז אתה צריך לתקשר כללים סביב מה הם יכולים להשתמש ומתי. שקול להשתמש בהגדרות של המחשב או הטאבלט שלך כדי להגדיר מגבלות עבור כל חשבון. בנוסף, הקפד לשים מגבלות פיזיות על הדברים שאתה לא רוצה את הילדים שלך יש גישה, כמו: אלכוהול, מעל לדלפק תרופות מרשם, כלי נשק, ופורנוגרפיה. ילדים סקרנים! אז אל תשאיר משהו מסתובב כי אתה לא רוצה אותם להיכנס.
 2. לפתח לוח זמנים. שעות על גבי שעות של שעות פנויות יכול להיות קשה לילדים לנהל בכוחות עצמם. לעזור להם על ידי יצירת שגרת בסיס הם יכולים לעקוף. לדוגמה, לחלק את היום לשלושה בלוקים: מטלות בבוקר, צהריים עד 1:00, וזמן חופשי אחר הצהריים.
 1. דולה את האחריות. להחליט מה אתה רוצה את הילדים שלך להשיג בזמן שאתה בעבודה. מהפיכת המיטות שלהם, להכנת ארוחת צהריים בריאה, יש הרבה מה שהם יכולים לעשות כדי לעזור. וגם הקיץ הוא גם זמן נהדר עבור הצגת הילדים שלך לרמה הבאה מטלות כי אתה רוצה שהם יהיו רגילים לפני שנת הלימודים מתחיל. לדוגמה, tweens עשוי להיות מוכן למשימות חדשות כמו שאיבת אבק, בעוד אתה יכול ללמד את בני הנוער שלך איך לעשות כביסה [קישור] או לעזור להכין ארוחת ערב.
 1. שמור את הלמידה הולך. קיץ הזמן המושלם לעודד למידה עצמית מכוונת. עודד את הילדים לקרוא ספרים על נושאים שמעניינים אותם או להשלים סדרה שנכתבה על ידי הסופר האהוב עליהם. שוחח עם מורי הילדים או יועצי ההדרכה שלך, גם על תוכניות העשרה בקיץ ועל הזדמנויות צמיחה באזור שלך.
 2. למד את הילדים מה לעשות במקרה חירום. גם ילדים גדולים יותר עשויים להזדקק קורס רענון איך ומתי להתקשר 9-1-1 לפני להישאר לבד בבית במהלך הקיץ. אז לקחת את הזמן לתפקיד לשחק תרחישים שונים ולוודא שהם יודעים מה לעשות. בנוסף, שמור עותק מעודכן של פרטי הקשר החירום שלך [link] שנדבק למקרר או במקום בולט אחר, כך שהילדים שלך תמיד ידעו היכן הוא נמצא אם הם זקוקים לו.
 3. יש תוכניות גיבוי במקום. הפתעות קורות. אפילו ילדים שמתחילים לצאת לבטחון בתחילת הקיץ יכולים להתחיל להביע חששות לגבי להיות לבד בבית במשך כל כך הרבה שעות. אם זה קורה, לחזור לתוכנית ב זה יכול להיות שיש לבדוק השכן על הילדים, שכירת תיכון או סטודנט להיות שם במשך כמה שעות של היום, או שיתוף טיפול בילדים עם חבר.
 4. כלול את לשעבר. לבסוף, אם אתה co-הורות עם לשעבר שלך, הקפד לבדוק את לוח הזמנים ההורות הקיץ מוקדם על כך שאתה יכול גם לבקש פסק זמן מהעבודה, אם יש צורך, כדי למלא את כל הפערים הכיסוי. אם אתה עובד ביחד, ואז לעבוד יחד כדי להפוך את העבודה שגרת הקיץ עבור כולכם.

  No Replies to "ילדים לבד בבית בזמן שאתה בעבודה? יצירת לוח זמנים קיץ"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   + 4 = 12