האם הורים צריכים לעקוב אחר הילדים שלהם קולג ‘על טלפונים חכמים?

האם הורים צריכים לעקוב אחר הילדים שלהם קולג 'על טלפונים חכמים?

הבוגר הצעיר שלך הוא בקולג', אולי רחוק מהבית, ואתה דואג. הורות ודאגה הולכים יד ביד, וככל שהילדים שלנו מזדקנים, הדאגות שלנו בדרך כלל גדלות. שליחת ילדינו לחיות, ללמוד ולצמוח בעצמם היא הרבה יותר מסתגלת עבורנו כפי שהיא עבורם - למעשה, עבור חלק מההורים, זה הרבה יותר קשה מאשר עבור הילדים שלהם.

כמה מילדי המכללה שלנו טובים לשמור על קשר, ואנחנו ננשום אנחה של הקלה לשמוע מהם, בטוח ושלם, ביום ראשון בבוקר אחרי מסיבת שבת.

אחרים, לעומת זאת, לא מרגישים צורך או תחושת חובה לבדוק עם אמא ואבא על בסיס קבוע, ואת הילדים האלה יכולים לגרום לנו כאבי ראש יותר ממה שאנחנו יכולים לצפות.

הטכנולוגיה נתנה לנו כלים שאנחנו יכולים להשתמש בהם כדי לבדוק - או במילים אחרות, "גבעול" - הילדים שלנו כאשר הם לא בבית. כאשר הילדים שלנו הם בני נוער - ניסויים, נהיגה חדשה, היכרויות בפעם הראשונה - זה מובן ואפילו מומלץ להשתמש Apps כדי לוודא את הכללים נמצאים אחריו, הילדים שלנו אומרים לנו את האמת על איך הם מבלים את זמנם. Life 360 ​​היא אפליקציה מאוד פופולארית המאפשרת למשפחות לבדוק עם זה את הטלפונים שלהם, וכן עבור אמהות עסוק ואבות וילדים עם לוחות זמנים מורכבים, הוא מציל חיים.

לאחר שהילדים שלנו עזבו את הבית, האם זה רעיון טוב להמשיך לעקוב אחר אותם כפי שהם יוצאים לבגרות?

רנדי אולין, מייסד האתר momwell, חושב לא. כפי שהיא אמרה במאמר שלה "למה אני לא אהיה מעקב GPS קולג 'שלי קולג'"על וושינגטון פוסט:

"אז אני מחכה שהיא תבוא אלי, ותאמין שקטעי האותנטיות הלא-צפויים האלה - שיחה מהירה בדרך חזרה מחדר הכושר, טקסט של לילה מאוחרת שסיפר לי על הזעזוע, שיחה קצרה של פיס-טייט על הדרך חזרה את הספרייה, הרבה יותר מאשר כל שעון מסביב לשעון. "

זה מעלה נקודה טובה.

אם הילד שלך יודע שיש לך גישה למקום הימצאו שלו בכל שעה ביום או בלילה, התמריץ לדבר איתך לא יכול להיות נהדר כמו אם יש לו חדשות לשתף או פשוט מתגעגע אליך. למרות שאין קשר אמיתי, בידיעה שאתה תמיד לפקוח עין על סטודנט שלך עשוי לתת לו תחושה מזויפת של ביטחון - או גירוי, במקרים מסוימים.

לתת למבוגר הצעיר שלך לחקור את העולם ולהפוך את הטעויות שלו או שלה היא חלק קריטי של להרפות ומאפשר לו או לה לא רק למצוא את הנתיב שלהם, אלא גם, לטוב ולרע, לעשות את הטעויות שלהם. תחשוב בחזרה כאשר היית בקולג 'ועשה בחירה מפוקפקת - היית רוצה את ההורים שלך בידיעה, בזמן אמת, שזה קורה?

מעקב אחר ההתקדמות של התלמיד שלך בכיתה

העלות הגבוהה של המכללה יש הורים רבים מודאגים מודאג לגבי הצעירים שלהם להצליח ולסיים בזמן.

על פי נתוני שנת 2013 מאוניברסיטת טקסס באוסטין, סטודנטים אשר יסיימו את זמנם יבלו 40% פחות מאלה שבוגרים בשש שנים. - ארצות הברית היום

למעשה, ישנם אפליקציות שפותחו במיוחד כדי לאפשר להורים לעקוב אחר ההתקדמות של תלמידיהם, כולל הליכה לכיתה.

מפתה ככל שזה נשמע, זה כנראה לא הרעיון הטוב ביותר, למעט בנסיבות הקיצוניות ביותר. אם הבוגר הצעיר שלך לא למד להיות אחראי על ההצלחות והכישלונות שלו עד שהם יוצאים למכללה, יש סיכוי טוב מאוד שהשיעור יילמד מהר. בדיוק כמו עם תקלות אישיות, כישלונות אקדמיים ו flubs הם חלק מתהליך חינוכי ופיתוח של הסתמכות עצמית ותחושת אחריות אישית.

המונח הורות ההליכה הפך להיות בכל מקום, אבל זה יכול להיות מזיק לבריאות הנפשית של ההורה וגם הבוגר הצעיר אם המסוק הוא לא נחתו על ידי זמן המבוגרים הצעירים הראש אל המכללה. סטודנטים יודעים שהוריהם נמצאים שם, אם הם זקוקים להם, והורים צריכים להבין שהסטודנטים שלהם מגיעים אליהם, במקום לעקוב אחריהם באמצעות אפליקציה או שיטה אחרת, הם חלק חשוב בכך שהילדים שלהם הופכים לעצמם מבוגרים הם אמורים להיות.

No Replies to "האם הורים צריכים לעקוב אחר הילדים שלהם קולג 'על טלפונים חכמים?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    88 − 82 =