כיצד להגן על עצמך מפני תאריך אונס תרופות

אתה בסיכון של אונס בקמפוס, במסיבות, ומועדוני לילה של טורפים מיניים באמצעות סמים אונס תאריך. מה בדיוק תאריך אונס תרופות?

כל חומר אשר הופך אותך מסוגל לומר לא או לטעון את עצמך ואת הצרכים שלך יכול לשמש כדי לבצע אונס. זה יכול לכלול אלכוהול, מריחואנה, אקסטזי, מעל לדלפק גלולות שינה, אנטיהיסטמינים, או אפילו תרופות קרות. עם זאת, המונח "תאריך אונס סמים" בדרך כלל חל על תרופות Rohypnol, גמא הידרוקסי Butyrate (GHB) ו קטמין הידרוכלוריד.

מה עושה תרופות אלה יעיל כמו תאריך אונס תרופות?

ישנם גורמים רבים שהופכים את הסמים האלה רצויים לטורפים מיניים. התרופות אינן ניתנות לזיהוי; הם חסרי טעם, חסרי ריח וחסרי צבע. כל עקבות של תרופות יעזוב את הגוף בתוך 72 שעות של בליעה ולא נמצאים כל שגרת toxicology או בדיקת דם. רופאים ומשטרה צריכים להיות מחפשים במיוחד עבורם והם צריכים להסתכל מהר!

סמים אונס תאריך הם בקלות החליק לתוך משקאות ומזון והם משחק מהר מאוד. הם הופכים את הקורבן מחוסר הכרה אך מגיבים עם מעט או ללא זיכרון מה קורה כאשר התרופה פעילה במערכת שלהם.

הסמים גם להפוך את הקורבן לפעול ללא עיכוב, לעתים קרובות בצורה מינית או חיבה פיזית. כמו רוב הסמים, תאריך אונס סמים להפוך אדם מסוגל לחשוב בבהירות או החלטה מתאימה. זה הופך לקורבן פסיבי מאוד, שעדיין מסוגל למלא תפקיד במה שקורה, אבל למי לא יהיה זכר ברור למה שקרה לאחר מעשה.

ללא זיכרון של אירועים, הקורבן אינו מודע כלל לכך שאפילו נאנסו, ואם הם מודעים או חשודים הם עושים עדים גרועים מאוד.

סימנים אתה כבר דפק בעוד תחת השפעת סמים תאריך אונס

זה קשה, אבל לא בלתי אפשרי. ראשית, יש סימנים ברורים לכך שפעילות מינית התרחשה גם אם אין לך זיכרון של "עושה את זה". (חשוב לציין כי אם יש לך יחסי מין אבל לא זוכר לעשות את זה או להציע הסכמה אתה נאנס על פי החוק, אם תאריך אונס התרופה כבר בשימוש או לא.

)

סימנים לכך שתקיפה מינית מתרחשת יכולים לכלול; כאב או חבורות באזור איברי המין, כאב או חבורות באזור האנאלי, חבורות על הירכיים הפנימיות ו / או החיצוניות, חבורות על פרקי הידיים והאמה, חבורות הגנה או שריטה (סוג שיתרחש במהלך מאבק), קונדומים משומשים לידך או במיכלי אשפה סמוכים, ועקבות זרע או נוזל בנרתיק על בגדים, גוף או רהיטים בקרבת מקום.

מאז אנשים שחולקו לתרופה אונס התאריך נראה לאחרים להיות שיכורים מאוד, סימן אמין מאוד כי אתה נאנס באמצעות סמים תאריך אונס הוא רכילות מאחרים על ההתנהגות שלך או את ההתנהגות של הסובבים אותך.

מלבד אינדיקציות לפעילות מינית, רמזים אחרים, כי תאריך אונס סמים אולי ניתנה לך כוללים:

 • מרגיש "תלוי מעל" על אף בליעת אלכוהול או מעט
 • תחושה של הזיות או חלומות "אמיתיים" מאוד
 • זיכרונות חולפים של הרגשה או מתנהג שיכור למרות שלא לקחו סמים או שתיית אלכוהול
 • אין זיכרון ברור של אירועים במהלך 8 עד 24 שעות תקופה ללא סיבה ידועה לשגיאת הזיכרון
 • סיפורים של אחרים על איך שיכור אתה נראה בזמן שאתה יודע שאתה לא לקח סמים, תרופות או אלכוהול.

  קצר של נאמר כי ניתנה לך סמים אונס תאריך, אין שום דרך להיות בטוח ללא בדיקה רפואית. אם אתה חושד כי ניתנה לך סמים אונס תאריך אתה צריך להגיע לבית החולים במהירות ואתה חייב לבקש כי אתה נבדק כראוי. את התרופות ניתן למצוא במערכת שלך אם אתה פועל במהירות. אם אתה חושד כי אתה כבר אנס באמצעות כל אחד מהתרופות האלה ללכת לבית החולים ולבקש בדיקה ראשונית אונס עם בדיקות לתרופות אונס תאריך. זו הדרך היחידה לדעת בוודאות. 

  הגנה על עצמך מפני תאריך אונס תרופות

  ההקדמה של סמים אונס תאריך לתרבות המיינסטרים יש לשים נשק חזק מאוד בידי טורפים מיניים. רפס יכול להיעשות בקלות מאחורי ערפל מעורפל של שיכרון, לעתים קרובות משאיר את הקורבן מודעים לעובדה הם הותקפו.

  מה, אם בכלל, ניתן לעשות כדי למנוע מאדם ליפול קורבן לאונס באמצעות סמים אונס תאריך? "יש כמה שינויים התנהגות פשוטים שאתה יכול לעשות על מנת להבטיח כי אתה לא נופל טרף אנס חמושים עם אונס תאריך כדי להגן על עצמך תמיד בצע את הכללים הפשוטים הבאים:

  1. אין לקבל משקאות פתוחים (אלכוהוליים או לא אלכוהוליים) מאנשים שאינך מכיר או שאינך בוטח בהם; זה כולל משקאות שמגיעים בכוס.
  2. כאשר בברים או מועדונים תמיד לקבל את המשקה שלך ישירות מן הברמן ולא לקחת את העיניים שלך הברמן או את ההזמנה. אל תשתמש המלצרית או לתת למישהו ללכת לבר בשבילך.
  3. במסיבות, רק לקבל משקאות במיכלים קרובים: בקבוקים, פחיות או חבילות טטרה.
  4. לעולם אל תשאיר את המשקה ללא השגחה או להפנות את הגב על השולחן שלך.
  5. אין לשתות ממקורות משקה פתוחים כמו קערות פונץ ', כדים או אמבטיות.
  6. שמור את העיניים והאוזניים פתוחות. אם יש לדבר על סמים אונס תאריך או אם חברים נראים "שיכור מדי" על מה שהם לקחו, לעזוב את המפלגה או במועדון מיד לא לחזור.
  7. להגן על החברים שלך. אם הם מופיעים שיכורים או מנומנם, להוציא אותם מהמצב בבטחה הביתה.

  אם שינויים אלה התנהגות לא מרגיש כמו הגנה מספקת, או אם אתה לא חושב שאתה יכול לעקוב אחר הכללים האלה בלילה מסוים, יש לך אפשרות אחרת. לשתות בטוח טכנולוגיות מוכרת חבילות של משקה בדיקות רצועות או תחתיות כי העבודה כמו אלה רצועות נייר לקמוס אתה משתמש בכיתה הכימיה. רצועות ו coasters לשנות צבע כאשר הם באים במגע עם תאריך אונס סמים. רצועות להתאים את הארנק או כיס והוא יכול לשמש במהירות discretely.

  שלוש הנפוצים ביותר תאריך אונס תרופות

  למידע נוסף על שלושת הסמים הנפוצים ביותר תאריך אונס, כולל איך הם משפיעים עליך ואיך הם נראים.

  עובדות Rohypnol

  Rohypnol הוא מרשם הרגעה / דיכאון השייכים למשפחת Benzodiazepine של תרופות - הוא מיוצר ברחבי העולם על ידי הופמן לה רוש, Inc השם הגנרי של Rohypnol הוא Flunitrazepam. תרופה זו אינה מיוצרת או מאושרת לשימוש בצפון אמריקה, אך ניתן למצוא כתרופה ברחוב.

  התרופה מגיעה בצורת גלולה ב 0.5, 1 ו 2 מיליגרם מנות. זה חסר טעם, חסר צבע וחסר ריח והוא יכול להיות מרוסק והוסיף לכל משקה, כולל מים, ללא זיהוי. כתשובה לשימוש של Rohypnol כתרופה אונס תאריך, היצרן שינו מרצון את הנוסחה לשנות צבע כאשר מדובר במגע עם נוזל, אבל זה עדיין קל למצוא בניסוח הכללי המקורי שלה. שימוש חוזר בתרופה עלול להוביל לתלות.

  • שמות רחוב: Ruffy, Ruffies, Ruffies, Ruffies, Ruff Up, Rib, Roach 2, R2, R2-Do-U, Roche, חבל, Ropies, מעגלים, Circes, שכח את זה, שכח אותי, כדור, וואליום מקסיקני.

  • מראה חיצוני: הכדורים קטנים ולבנים עם קו מפוצל גלולה בצד אחד והמילה "ROCHE" עם מספר 1 או 2 במעגל חותמת על השני. הם נמסים במהירות נוזלי במיוחד כאשר כתוש הראשון.
  • אפקטים: ההשפעות הנפוצות ביותר כוללות; הפרעות בזיכרון, הפרעות ראייה, מודעות למחצה, סחרחורת, בלבול, הפרעות בקיבה ושימור שתן.
  • כמה מהר זה פועל ועוזב את המערכת: זה משחק מהיר, עם השפעות בולטות להתרחש בתוך 20 דקות של בליעה. מעורבב ללא אלכוהול את ההשפעות האחרון 8 - 12 שעות, עם אלכוהול את ההשפעות האחרונות יותר, עד 36 שעות. לאחר בליעה, ניתן למצוא אותו בזרם הדם למשך 24 שעות ובדגימות שתן למשך 48 שעות.

  גמא הידרוקסי בוטיראט (GHB) עובדות

  GHB הוא חסר ריח, חסר צבע, נוזלי שפועל על מערכת העצבים המרכזית כמו דיכאון / הרדמה. הוא נאסר בארצות הברית בשנת 1990 תחת סמנתה ריד תאריך אונס אונס חוק של 2000. זה גם חוקי בקנדה וחלקים רבים של אירופה. הוא אינו מיוצר או מיוצר על ידי חברת תרופות כלשהי; במקום זאת, הוא נעשה במעבדות סמים לא חוקיות או על ידי חובבים כימאים בבתיהם. זה יכול להיעשות בקלות עם מרכיבים נפוצים זמינים ו כישורים טירון טירון המתכון קל למצוא. ביצוע, החזקה ו / או שימוש בתרופה זו אינה חוקית. 

  • שמות רחוב: קל שכבת, EZ Lay, אקסטזי נוזלי, אלי, X ברור, X נוזלי, X-rater, XTC, X כימית, חלום נוזלי, סקופ, סקופ שלה, Get-Her-to-Bed.
  • מראה חיצוני: זה נראה בדיוק כמו מים.
  • אפקטים: ההשפעות הנפוצות ביותר כוללות: אופוריה, אמנזיה, שכרות, נמנום, סחרחורת, בחילה, אמנזיה, הזיות חזותיות, לחץ דם, קרדייה, דיכאון נשימתי חמור ותרדמת. במינונים נמוכים יותר, תופעות הלוואי השכיחות ביותר הן נמנום, בחילות והזיות. במינונים גבוהים יותר, תופעות הלוואי השכיחות ביותר הן חוסר הכרה, התקפים, דיכאון נשימתי חמור ותרדמת. מכיוון שהתרופה אינה מתוקנת, אי אפשר להיות בטוחים מה המינון שאתם לוקחים או מקבלים ומנת יתר בשוגג היא אפשרות ברורה.
  • מהירות ומשך: GHB מתחיל להיכנס לתוקף 10-15 דקות לאחר בליעה. ההשפעות האחרונות במשך 3 - 6 שעות כאשר נלקח ללא אלכוהול 36 - 72 שעות כאשר מעורבב עם אלכוהול או תרופות אחרות. במינונים גבוהים מאוד תת-הכרה, או אפילו תרדמת, עלולה להתרחש בתוך 5 דקות.

  עובדות קטמין הידרוכלוריד

  Ketamine hydrochloride היא תרופה משפטית שנמכרה כסם הרגעה וטרינרי או הרדמה כיתה בבית החולים והולכת על ידי שמות Ketaset ® או Ketalar ®). זה באותה משפחה של תרופות כמו PCP (phencyclidine). כאשר משתמשים בבני אדם התרופה פועלת כהרדמה דיסוציאטיבית; זה הופך את המשתמש מודע במעורפל, אבל בנוחות מנותק, כל תחושות הגוף.

  • שמות רחוב: מיוחד K, סופר K, K, אישור, KO, ויטמין K, קיד רוק, קט קט, Make- לה מכרה.
  • מראה חיצוני: בצורתו הבלתי מסולקת, זה נראה כמו אבקה מחוץ לבן, בצורה מדוללת, זה נראה כמו מים מעוננים מעט.
  • אפקטים: ההשפעות הנפוצות ביותר כוללות; דליריום, הזיות חיות, דיכאון נשימתי קל, בלבול, אי-רציונליות, התנהגות אלימה או תוקפנית, סחרחורת, אטקסיה, דיבור חמור, זמן תגובה מאוחרת, אופוריה, חשיבה, דימוי גוף שונה, שיכוך כאבים, אמנזיה ותרדמת.
  • מהירות ומשך: זה תלוי איך זה ingested. כאשר נלקח דרך הפה או nasally את ההשפעות לקחת 10 - 20 דקות כדי להתממש. כאשר נלקח תוך ורידי ההשפעות הן מיידיות. ההשפעות האחרונות פחות מ 3 שעות התרופה היא לזיהוי במערכת עד 48 שעות, בהתאם לשיטה של ​​בליעה. מאז זה מעורב לעתים קרובות עם תרופות אחרות שינוי נפש, כמו הרואין וקוקאין, אנשים רבים אף פעם לא מבינים שהם קיבלו את החומר הזה.

  No Replies to "כיצד להגן על עצמך מפני תאריך אונס תרופות"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   28 + = 29