איפה לחפש מצא את קולג ‘קיד את הדירה הראשונה

איפה לחפש מצא את קולג 'קיד את הדירה הראשונה

כאשר 20-משהו עבר למקום השלישי או הרביעי שלו, יש לו את הטריקים והטכניקות למטה. זה חיפוש דירה בפעם הראשונה זה יכול להיות מאמץ מאתגר. בעוד צעירים צעירים מאמינים כי הם יכולים להסתדר בכוחות עצמם, ביצוע סכומי כסף משמעותיים - לעתים קרובות בסיוע הורים - דורש יותר מאשר רק "תחושה טובה"

ילד המכללה שלך או מבוגר צעיר לא עשה את זה לפני וייתכן שתצטרך את העזרה והתמיכה שלך.

זה בטח היה שנים מאז שעשית את זה בעצמך. תן למבוגר הצעיר שלך להוביל את מציאת הדירה הראשונה שלו "אמיתי", אבל להיות שם כדי להנחות, לייעץ וזהירות. לדוגמה, הילד שלך לא יכול להבין את החיסרון של החיים ליד המעלית או בקומת הקרקע. אתה יכול לעזור להם להעריך דברים כגון יכולת אחסון, אם זה יהיה אפשרי להעביר חלקים גדולים של רהיטים לתוך הדירה, או אם זה לגיטימי לבקש את הדירה צבוע ו / או שטיח מחדש.

העיר החיפוש דירה עשוי להיות בצד השני של המדינה. ו - תגיד את זה איתי עכשיו - פעמים השתנו! אז הנה כמה טיפים חדשים וטריקים כדי לעזור:

Padmapper.com

זה אתר פנטסטי קטן אגרגטים דירות שכירות רישומים מ Craigslist, רישומים המתווך ומשאבים מקוונים אחרים, ואז שכבות על המפה של Google.

אתה נכנס לשכונה שאתה מחפש ולהוסיף הפרמטרים שלך (טווח מחירים, חדרי שינה, חדרי אמבטיה, ידידותי לחיות מחמד, וכו ').

האתר מספק לך מפה עם דגל, עם פרטים קופצים ותמונות עבור דירות שמתאימות לתיאור זה. הוא כולל גם מסעדות בקרבת מקום, חדרי כושר וצרכים אחרים של החיים המודרניים.

החלק הכי טוב: זה בחינם. מומלץ מאוד.

בקר PadMapper.com

קרייגסליסט

זה עשוי להיות מקום ברור להיראות כי זה לא צריך להיות overlooked.

Craigslist מאפשר לך לחפש רישומים פורסמו באזורים ספציפיים כל הרישום כולל לעתים קרובות מפת גוגל כדי לעזור לקבל את המסבים שלך.

Craigslist הפך את המודעות מסווגות עבור העידן המודרני תוכלו למצוא רבים דירה ושיתוף אפשרויות החדר. תמשיכו לבדוק חזרה כי רישומים חדשים מתווספים מדי יום ואת הדירות החמות ללכת מהר (במיוחד את העסקאות הטובות ביותר!).

מילה של זהירות לגבי Craigslist: הקפד לבדוק שותפים פוטנציאליים אם זה חלק מהעסקה בזהירות רבה. לחיות עם זר יכול להיות חוויה מזעזעת וקשה למבוגר צעיר.

שוב: זה בחינם! מוּמלָץ.

בקר בקרייגסליסט

משרד השיכון בקמפוס

רוב משרדי הדיור באוניברסיטה מציעים גם רישומים להשכרה. הרישומים פורסמו באינטרנט או בדרך המיושנת, על לוח המודעות.

בעלי הבית אשר באופן קבוע לשכור סטודנטים ישתמשו במשאב זה בקמפוס ודירות הקרוב ביותר לקמפוס יכול להיעלם במהירות.

עודד את הילד לבדוק את לוח המודעות ואת המשאבים המקוונים באופן קבוע. כמו כן, לבדוק עם חברים ומכרים אשר מסיים או עובר על בית חדש כדי לראות אם יש הזדמנות לתפוס דירה לפני שהוא הולך על השוק. דיירים טובים הפניות מוזמנים בדרך כלל.

רשתות בוגרים

ארגוני קמפוס רבים יש רשתות דוא"ל ועלונים עבור בוגרים שיכולים לעזור עם חיפושים דיור גם כן.

כמה sororities הבריכה שלהם דירה מידע על רשימות עבודה על בסיס לאומי. Thetas בקליפורניה, למשל, יכול לקבל טיפים השכרת עבודה עבור ניו יורק או פילדלפיה מ Kappa אלפא תטאס אחרים אשר התיישבו שם דרך BettiesList.

ברוקרים

שוק השכירות בכמה ערים - ניו יורק ובוסטון, למשל - מונע על ידי מתווכים בתחום הנדל"ן. זה מתחיל להשתנות הודות לחלק מהמשאבים המפורטים לעיל.

עולים חדשים לערים האלה (או עולים חדשים לשוק ההשכרה שם) יגיעו כנראה לעבוד עם מתווך. הם יקרים - האגרה היא בדרך כלל אחד עד פעמיים שכר דירה של חודש - אבל הם יודעים את השטח והוא יכול לעזור להאיץ את החיפוש.

בעריכת שרון גרנטל

No Replies to "איפה לחפש מצא את קולג 'קיד את הדירה הראשונה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    91 − = 81