הימנע התפרצויות זעם על ידי יצירת שגרות עקביות – insightyv.com

הימנע התפרצויות זעם על ידי יצירת שגרות עקביות

מאחר שילדים משגשגים עם מבנה, זה הכרחי כי ההורים מקבלים אותם רגילים לשגרה. בין אם הילדים מתעוררים בבוקר לפני הלימודים, מתיישבים לארוחה, יוצאים לשחק או מתכוננים למיטה, הם זקוקים לשגרה כדי ליצור הרגלים טובים.

לילדים אין הרבה שליטה בחייהם, אבל שגרות יכול לתת להם תחושה של ארגון, יציבות, ונוחות.

זה, בתורו, צריך לעזור לפתח התנהגות טובה יותר ותחושה של שליטה אישית, במיוחד אצל ילדים צעירים. לשגרה לא רק יתרונות רגשיים, אלא גם יתרונות בריאותיים.

כאשר ההורים מלמדים את ילדיהם להתרחץ ולצחצח את שיניהם כחלק משגרת בוקר או לילה, הם מעניקים הרגלי היגיינה אישיים והרגלי בריאות. כמו כן, בניית זמן מטלה במהלך השבוע, לאחר הילדים לנקות את השולחן לאחר ארוחת הערב או לסדר את הבית בלילה קובע אחריות ואתיקה בעבודה. 

למה שגרות לילדים עניין בבוקר

לקום בבוקר יכול להיות אתגר לילדים ומבוגרים כאחד, אבל החל את היום עם המבנה יכול להגדיר את הטון למשך שארית היום. עם זה בחשבון, לקבל את הילדים המשמשים להתעורר בו זמנית בכל יום. אם אתה נותן להם לישון, תצטרך למהר, כלומר תחילת היום בטירוף. לאחר פולחן בוקר מוצק תמשיך רמת הלחץ של כולם נמוכה.

אם הילד שלך ידוע לשמצה לא אדם בבוקר, ייתכן שיהיה עליך להקים שגרות לילה שהופכים את זרימת בוקר טוב יותר. לדוגמה, הילד הזה אולי צריך לקחת אמבטיות בלילה כבר יש את הבגדים שלה הרים, אז בבוקר כל מה שהיא צריכה לעשות הוא לצחצח את שיניה, לשטוף את פניה ולהתלבש.

אבל אתה עדיין צריך להגדיר טקס ארוחה לארוחת הבוקר. 

כיצד לטפל בזמנים

השתמש הארוחות כדי ליצור הרגלים טובים אצל ילדים. יש הר של מחקר הדן בחשיבות של אכילת ארוחת הבוקר. אבל ארוחה משוכללת המורכבת מפנקייק, ביצים, ובייקון לא יכולה להיות מתאימה למשפחתך אם בית הספר של ילדך מתחיל מוקדם מאוד בבוקר, כמו לפני 8 בבוקר. יתר על כן, לא כל ילד רוצה לאכול ארוחת בוקר גדולה. עבור ילד זה, כוס פירות יוגורט או קערה קטנה של דגני בוקר עשוי להיות מתאים יותר. 

עבור ארוחות אחרות, כגון ארוחת צהריים, זמן חטיף וארוחת ערב, אתה רוצה לתזמן אותם כך הילדים אינם המומים מרעב. זה יכול להוביל את הילדים להיות עצבני או לזלול פעם הם מוגשים ארוחה. לאחר התבוננות בילדים, אתה יכול להחליט שהם צריכים ארוחה או חטיף לפחות כל ארבע שעות. 

קבע זמן לחטיפים ואיזה סוגי מזונות שתגיש בזמן חטיף. זמן חטיף בריא יכול לכלול קערה פירות או ירקות עם טבילה נמוכה נתרן. זכור לא לתת לילדך מזון על גחמה. על ידי דבק בלוח זמנים, הילד שלך ילמד הרגלי אכילה טובים.

הולך לישון

איך ילדים לישון, אם זה עבור תנומה או עבור הלילה, הוא אחד האתגרים הגדולים ביותר עבור ההורים.

ילדים נוטים לחשוב שהם מפספסים אם הם צריכים ללכת למיטה כאשר ההורים שלהם או אחים גדולים עודם ערים. אבל ילדים שאינם נחים היטב יכול לזרוק מפתח ברגים החיים שלך, כך דבק בלוח זמנים שינה מוצק עשוי להיות אחד החלקים החשובים ביותר של שגרה. זה יקטין על יללתו של הילד ויוריד את הסיכוי שיש ויכוח על השינה איתו. 

טקסה בסיסית לפני השינה כוללת צחצוח שיניים, הליכה לשירותים, אמבטיה וקריאת סיפור. אחרי זה, זה אורות. עם שגרת לילה, ילדים יודעים מה צפוי מהם. 

עבור ילדים צעירים יותר הזקוקים לנשימות בשעות היום, התזמון הוא הכל. נסה תנומה מוקדם מדי והם עשויים להילחם כל הזמן ולא להירדם. עבור יותר מדי זמן והם עשויים להיות overtired, מה שמוביל לחוסר מנוחה יותר.

אתה יכול להשתמש רבות של שגרות אותו עבור תנומה שבה אתה משתמש עבור bedtime. 

כמובן, במהלך מקרים מיוחדים, ההורים יכולים להיות גמישים יותר לגבי הטקס לישון וללכת לישון. לפעמים, אתה יכול להסכים לתת לילד להישאר קצת מאוחר מהרגיל. אבל הקפד לחזור לשגרה הרגילה בלילה הבא. שגרת שינה טובה יכולה לשמור על שפיות משפחתית.

זמן

חשוב לאבות להישאר בבית בשעה לבנות זמן משחק לתוך היום. זה נותן לילדים פעילות מהנה לצפות. הקפד לתכנן מה לעשות בזמן הפנאי של הילד. פעילויות יכול לכלול כל דבר, החל מבניית מבצר לבקר את הפארק או משחק לוח. לשנות את הפעילות כדי לשמור על הילד שלך עוסקת.  

כמובן, אם יש לך ילדים גדולים יותר אשר לשחק צוות הספורט, לא תהיה לך הרבה ברירה לגבי כאשר בפועל מתחיל. עם זאת, תצטרך לתזמן את לוח הזמנים שלך בהתאם אם זה באחריותך לבחור את הילד שלך מן בפועל או משחקים. תזמן את היום שלך, כך שאתה עדיין יכול לענות על הצרכים של הילדים האחרים שלך והוא יכול להשלים את המשימות הרגילות שלך על ימים בפועל. אין לך ילד בספורט צריך לקום כל היום שלך.

No Replies to "הימנע התפרצויות זעם על ידי יצירת שגרות עקביות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.