כיצד לגדל רחוב ילדים חכמים

כיצד לגדל רחוב ילדים חכמים

לגדל ילדים ברחוב חכם שיודעים בדיוק מה קורה סביבם. הזמן שאתה מבלה ללמד את הילדים ברחוב חכם יגביר את הסיכויים שלהם להישאר בטוחים אם הם אי פעם להיות במצב מסוכן. שים את 9 הדברים האלה שאתה צריך לעשות כדי לגדל ילדים חכמים ברחוב לתוקף בבית שלך היום.

1. הצג אותם כיצד להיות מודע

ילדים חכמים ברחוב מודעים יותר לסביבתם. גם כאשר הם עם חברים, הם עדיין צריכים להיות זהירים.

קל לילדים להסתבך במשחק ולא להבין שמישהו ישב במכונית וצפה בהם במשך השעה האחרונה. אבל הילדים שלך הם השכנים הכי טוב שאתה יכול לקבל.

הם בחוץ יותר. הם יודעים מי אמור להיות בשכונה שלהם ומי לא. הם יכולים בקלות לזהות משהו יוצא דופן.

אתה לא יכול לבקש מאדם טוב יותר להתבונן במה שקורה. וזה טוב עבור הבטיחות האישי שלהם כדי להעיף מבט סביבם להקשיב מה קורה גם.

2. ללמד אותם רכב עושה מודלים

יש הבדל בין הבחנת מכונית בצבע כהה לבין מכונית פורד פיוז'ן כחולה. הלמידה עושה ודגמים של מכוניות היא נקודת התחלה טובה לגידול ילדים חכמים ברחוב.

הפרטים הקטנים האלה יכולים לתת למשטרה רמזים נחוצים. מידע זה יכול גם להיות שימושי כאשר אתה צריך להתריע השכנים שלך כי מישהו פורד כחול פיוז'ן היה משחק מוזר. כולם יכולים להשגיח על המכונית הזאת.

כדי ללמד את הילד על מכוניות, להתחיל עם יסודות. לעזור לו ללמוד את הצבעים שלו.

הוא מוכן ללמוד את מותגי המכונית שלו, מאקורה ועד וולוו. נסיעה דרך מגרשי החניה ולהראות לו את הלוגו. קנו מגזין מכוניות ותהפכו את הדפים איתו.

לעבוד איתו על סוגי הגוף המכונית אז הוא יכול להגיד לך אם זה שברולט הוא מכונית נוסעים או SUV.

לעבור על המכונית עושה על ידי מדבר על מכוניות שונות אתה רואה כמו שאתה נוהג.

לדבר על המכוניות סביבך באורות אדומים. תגיד לו לתאר את המכוניות שהוא רואה.

3. עזור לילדיך לזהות פרטים של חשוד

זה יכול להיות קשה לילד כי האיש מפחיד פשוט נראה לו גדול יותר. הוא לא חושב במונחים של גבר לבן בגובה מטר וחצי עם עיניים כחולות, שיער בלונדיני מלוכלך, חולצת פולו ירוקה וג'ינס כחולים.

קח את הילד שלך לטייל ולעזור לו למקד את הפרטים של האנשים סביבו. כדי לזהות גובה, ילדים יכולים להשוות אדם לאובייקט. האשה שדוחפת את הטיולון עשויה לעלות באמצע הדרך עד לגובה שלט העצירה.

פרטים יכולים להיות משחק תצפית. לשחק "במקום את ההבדל" משחקים אתה יכול למצוא בחוברות עבודה לילדים בחנות הצעצועים.

צא החוצה והכניס את הילדים שלך למבחן. האם הג'וגינג לובש משהו מיוחד, כמו סרט? איזו תכונה מובחנת היתה לקופאית על אפה?

כל פרט נחשב. הילד שלך יידע איך לחדד על הפרטים האלה אם הוא צריך אי פעם לתאר מישהו לך או למשטרה.

4. הגברת מיומנויות הזיכרונות שלהם בפועל

אם ילדך היה זקוק לתיאור אדם חשוד לך או למשטרה, האם יכלו לזכור הרבה?

אותם מיומנויות שינון ילדים משתמשים כדי ללמוד את מקצועות בית הספר שלהם יכולים לעזור להם להיכנס לפרטים ספציפיים כאשר הם נמצאים במצב שבו הם צריכים לקחת הערות נפשיות.

עבוד עם ילדיך במצבים יומיומיים. עבור ילדים צעירים, זה יכול להיות פשוט כמו לשאול מה סוגי בעלי חיים היו בפארק. כאשר הם לומדים לספור, לשאול כמה ילדים היו במגרש המשחקים.

השאלות יכולות להיות יותר ויותר ככל שהם מתבגרים. במכולת, לשאול את הילד שלך איזה חולצת צבע הגברת ששמטה את הקמח במעבר ארבע לבשה. תבקש ממנו לתאר את האיש שמכר סוכריות כותנה במשחק הכדורגל. בחר לוחית רישוי במגרש החניה ולראות כמה מספרים ומכתבים הוא זוכר.

אל תבדקו את ילדיכם עד כדי כך שזה יהפוך למשימה מתסכלת במקום למשחק. אתה רוצה שהם ישים לב לפרטים מבלי לחשוב שהם יכולים לכוון את סביבתם כאשר אמא לא בסביבה לשחק quizmaster.

5. לדבר איתם

לתת לילדים שלך שיעור על מי לדבר עם מי להימנע לא צריך להיות דיון חד פעמי. קח את הזמן כדי לדבר איתם על הנושא הזה מאוד חשוב.

שב וודא שיש לך את מלוא תשומת הלב של ילדך. תביא את זה שוב כמה ימים מאוחר יותר ולשאול אם הם זוכרים מה שאמרת. אם לא, לחזור על זה שוב.

כמו כן, לשאול אם יש להם שאלות. אם הם לא, לבקש מהם לחשוב על כמה שאלות. כשבוע לאחר מכן, לשאול אותם מה יש לך שאלות בשבילך.

השיעור הראשון הוא חיוני כדי לגרום להם להבין את החשיבות מבלי להפחיד אותם או לדחוס אותו בגרון שלהם עד שהם מתחילים להתעלם ממך. אחרי שהיה לך לדבר הראשוני שלך, לא לזרוק את הנושא לתמיד לשקול את העבודה שלך נעשה. חזור על הנושא מעת לעת כדי להשאיר את קווי התקשורת פתוחים.

אתה גם רוצה לחזק שאתה תמיד שם אם הם צריכים לדבר איתך על כל דבר. בין אם מישהו גורם לו אי נוחות או שהוא הבחין במכונית מוזרה היושבת בתחנת האוטובוס שלו כל יום השבוע, הוא צריך לדעת שהוא יכול לדווח לך על משהו בלי להרגיש שחששותיו ותצפיותיו לא ייקחו ברצינות.

6. הראה להם כיצד לקבל עזרה

אף אחד לא רוצה לחשוב על הילדים שלהם אי פעם להיות במצב שבו הם צריכים לקבל עזרה. אבל אנחנו עדיין צריכים להכין אותם רק במקרה.

לדעת איך לקרוא 911 היא רק הצעד הראשון. לפעמים הטלפון אינו זמין או שהילדים צריכים לצאת מהמצב במהירות האפשרית.

תן להם לדעת שזה בסדר להגיד לא למבוגר. זה בסדר אם הם רצים כדי להתרחק ממישהו שמציב איום. זה בסדר לצרוח בקול רם ככל שהוא יכול אם הוא תפס. זה בסדר להפריע לשיחת הטלפון של אמא אם הוא מרגיש שהוא בסכנה.

זה בלתי אפשרי לכסות את כל התרחישים ואת נורא לחשוב על כל כאשר כל הורה צריך לדאוג הם boo-boos ורגשות כאב. למרבה הצער, זה חלק מציאותי של הורות אתה צריך להתמודד עם כדי לשמור על הילדים שלך בטוח.

מציג את הילדים שלך כיצד לקבל עזרה ייתן לך שקט נפשי יהיה להכין אותם אם הם אי פעם בסכנה.

7. למד בטיחות זרים

יש בעיה עם שמיכה של כל הזרים עם לא לדבר איתם / לא ללכת איתם תווית, עם זאת. מה קורה כאשר זר הוא ממש שם כדי לעזור לילדים שלך?

אתה והילד שלך מופרדים בקניון עסוק. אמא וילדיה רוצים לקחת אותו אל דלפק המידע של הקניון כדי שתעבירו אותו. האם הילד שלך הולך איתם או להמשיך ללכת דרך הקניון לבדו בתקווה למצוא אותך?

הילד שלך לבד בבית כאשר הבית תופס על האש. עוברים ושבים מבחינים בלהבות היוצאות מהחלק האחורי של הבית ועוצרות את מכוניתו. הוא רץ אל הדלת וצורח לעזרה אבל הילד שלך לא יוצא כי הוא יודע שהוא לא אמור לפתוח את הדלת עבור אף אחד.

סכנה זרה היא איום ממשי מאוד על ילדים. שיחות הסכנה הזרה צריכות להיות מאוזנות עם שיחות בטיחות זרות. למרבה הצער, זרים שרוצים לפגוע בילדים בדרך כלל משתמשים בתרחישים שהאמא נפגעת, אתה נראה אבוד, או שהבית שלך עולה באש כדי לפתות ילדים.

למד את ילדיך על הסכנה של זרים, אבל גם להכין אותם מה לעשות אם הם זקוקים לעזרה של זר. זה יכול להיות פשוט כמו לתת לילד שלך טלפון סלולרי לשימוש חירום בלבד. אם הם אבודים, יש להם את הטלפון הסלולרי להתקשר אליך. אם מישהו טוען שהבית עולה באש, הם יכולים לפנות לשכן שבו אתה בוטח כדי לעזור להם.

8. מעבר סכנה זרים

ללא ספק שמעת על סכנה זרה. כדי להגן על ילדיך מפני טורפים של ילדים, מעבר לשיעור פשוט בסכנה זרה.

האם הילדים שלך לקחת את החידון סכנה זר כדי לראות אם הם יכולים באמת לזהות מי זר הוא להם. אחרי הכל, הם רואים אותך נושאת שיחה עם זר מוחלט בקו המכולת, אז זה אדם עכשיו חבר או עדיין זר להם?

למד את ילדיך על סכנה זרה, כך שהם מבינים את ההבדל בין שיש לך שיחה מזדמנים עם מישהו על מחיר של ענבים במכולת ואת ידידות אמיתית עם אותו אדם.

הם צריכים לדעת שיש עדיין קיר בין זר למישהו שאתה בוטח בו. זה קשה לילדים להבין את הרעיון כי זה בסדר לך לדבר עם זר, אבל הם לא יכולים. רוב הילדים מפטפטים מטבעם. אבל זה חיוני הם מבינים את ההבדל.

אחת הדרכים להתמודד עם בעיה זו היא לתת לילדים שלך לדעת שאתה שם כדי להגן עליהם. זה בסדר אם אתה מדבר עם מישהו אבל הם לא צריכים לעסוק בשיחה עם כל אחד. הגדר רשימה של אנשים שאושרו כדי שיוכלו לראות עם מי בדיוק הם יכולים לדבר.

9. דע כאשר הסכנה אינה זרה בכלל

אנחנו מלמדים את הילדים שלנו לא לדבר עם זרים ולהתרחק מהם מהר אם הם מנסים לפגוע בילדינו. לפעמים, הסכנה פוגעת קרוב יותר לבית.

חברים, שכנים, אפילו בני משפחה - כולנו שמענו את סיפורי הזוועה בחדשות של אנשים שפגעו בילד שהם מכירים. הגנה על הילדים מפני טורפים הילד קשה מספיק מבלי לדאוג לאנשים שאתה בוטח בהם.

פעם הילדים יודעים את הסכנה זר הכללים, להקים קבוצה של כללים עבור אנשים אחרים בחיים שלך. אם השכן מזמין את ילדך פנימה ללימונדה, האם זה בסדר או האם הילד שלך צריך לבקש רשות תחילה, לא משנה? אם דודו גורם לו להרגיש לא נוח, מה עליו לעשות?

הגדרת קו של תקשורת בינך לבין הילד שלך, כך שהם יודעים שהם תמיד יכולים לבוא אליך. זה קל מאוד לילד להיות מאוים במילים כמו, "אני הולך לפגוע באמא שלך אם אתה אומר" או "אתה לעולם לא תראה את ההורים שלך שוב."

ילדים צריכים לדעת שאתה שם כדי לטפל בהם לא משנה מה מישהו אומר. הם לעולם לא צריכים לפחד לבוא אליך.

אין שום סיבה שילד ירגיש אי פעם שהוא צריך לשמור סוד. וודא שגם הוא יודע זאת.

No Replies to "כיצד לגדל רחוב ילדים חכמים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    92 − 88 =