דברים מוזרים נורמלי הגוף שלך עושה במהלך ההתבגרות

גיל ההתבגרות. זה הזמן בחיים שבו הגוף שלך מתבגר מ ילד למבוגר, וכאשר זה מכה הרבה דברים מוזרים מאוד להתחיל לקרות. חלקם שינויים פיזיים בלבד בעוד אחרים הם נפשיים או רגשיים יותר, אבל לא משנה כמה מוזר שינויים אלה עשויים להיראות או להרגיש שהם כל כך נורמלי. הנה כמה שינויים נפוצים הגוף המתבגר חוויות להשלים עם פתרונות מוכחים שיעזרו לך לנהל אותם.

אתה מתחיל להריח ... רע.
כאשר הגוף מתבגר אחד השינויים הראשונים מאוד כי tweens ובני נוער לשים לב הוא הופעתה של ריח הגוף. אמנם זה יכול להיות קצת מביך ריח הגוף הראשון הוא מאוד, נורמלי מאוד סופר קל להתמודד עם. מה אתה עושה כאשר צחנה שורש? פשוט, לקנות קצת דאודורנט ולהשתמש בו מדי יום. הבעיה נפתרה.

אתה מתחיל להזיע ... המון.
כילד הגוף שלך מזיע בתגובה לפעילות גופנית אינטנסיבית או חום חיצוני אבל כאשר ההתבגרות פוגעת אתה עשוי למצוא את עצמך מזיע לעתים קרובות יותר במצבים שמעולם לא היו גורמים לך להזיע לפני. שוב זה נורמלי לחלוטין, והוא חלק מההסתגלות הפיזיולוגית שהגוף שלך מחזיק מעמד עם התבגרותו. הזעה היא הדרך שבה הגוף מתקרר כאשר הוא מקבל חם להיות כי מסיבות חיצוניות או קצב לב מוגבה. מאחר ועלייה בקצב הלב עלולה להתרחש עקב מאמץ גופני, תרגיל או תגובה רגשית, כמו פחד, הזעה היא תוצר לוואי טבעי.

במהלך ההתבגרות הגוף שלך מתרגל לרגשות חדשים והתגובות לרגשות הלא מוכרים האלה יכולים לגרום לך להזיע. כמו כן, שכן זהו זמן של צמיחה מהירה מאוד את פעולת גידול יכול לגרום לך להזיע. לבסוף, השינויים הכימיים הגוף שלך עובר במהלך גיל ההתבגרות יכול לגרום לך ממש להזיע אותו.

איך אתה מטפל בזיעה? בעת רכישת דאודורנט, לבחור אחד כי הוא גם antiperspirant. זהו פתרון פשוט לבעיה מורכבת כל-להיות נורמלית.

אתה מקבל שעיר.
חלק בלתי נמנע של גיל ההתבגרות הוא גדל של שיער הגוף. בין אם אתה אוהב את זה או לא הולך לקבל שלך שעיר. כמה שעיר ואיפה אתה לגדול השיער תלויים במידה רבה על גנטיקה ועל מין אבל לא משנה מי אתה הולך לגדול קצת. אתה תגדל שיער מתחת לבית השחי שלך. אתה תגדל שיער סביב איברי המין שלך. חבר 'ה, ואפילו כמה בנות יגדל שיער הפנים, ואת השיער על חלקים אחרים של הגוף שלך יהפוך גס יותר ולכן בולט יותר. שוב, כמו דאודורנט / antiperspirant, הפתרון לתופעה זו מאוד רגיל ניתן למצוא בחנות הסמים המקומית שלך. יש לך מגוון של הסרת שיער אפשרויות שליטה ורק אתה יכול להחליט מה מתאים לך. אתה יכול להשתמש בסכין גילוח או כמה גילוח גילוח או סבון קצף, אתה יכול לנסות depilatories או שעווה או שאתה יכול לקבל היי טק ולראות טיפולים לייזרים (לא זמין בחנות סמים). מה שתבחר את השורה התחתונה היא כי שיער הגוף הוא משהו שלא צריך להפחיד אותך.

אתה פורץ.
Zits הם חלק משוגע של גיל ההתבגרות, כי יש מגוון של סיבות.

גורמים חיצוניים, כמו איך לנקות את העור שלך, ואת אלה פנימיים, כמו ה- DNA שלך תנודות הורמונליות, כל משחק תפקידים בקביעת כמה acne קשה לך. החיים- Lottery עושה את זה כך כמה אנשים יש מעט מאוד בעיות עם העור שלהם בעוד אחרים סובלים מאוד. אתה לא יכול להילחם בדנ"א שלך אבל אתה יכול להקטין את זה. שוב, זה מחוץ לחנות סמים עבור zit zapping הסעד. ישנם מעל מוצרים מונה כי לעבוד היטב להפעלת בעיות אקנה טחנת או הרופא שלך יכול לרשום משהו חזק יותר אם zits שלך מתפרע. כך או כך, במהלך ההתבגרות, ואפילו לבגרות, zits יהיה חלק מהמציאות שלך ואתה פשוט הולך ללמוד לחיות איתם.

אתה מאבד שינה.
מסיבות שאף אחד לא מבין באופן מלא את גיל ההתבגרות הוא זמן מנוחה ואתה לא ישן גם כן.

מסיבה זו, בני נוער נראה צריך לישון יותר מאשר ילדים או מבוגרים. חלק מהגורמים לחוסר השינה הזה הם חיצוניים, למשל למטרות חברתיות כמו מפלגות או פעילויות ספורט וחרדה הנוגעות ללחצים של עמיתים ולאינטראקציות, ואחרים הם פנימיים, כמו העובדה שגוף המתפתח והמתפתח יזדקק לאנרגיה נוספת כדי לשגשג . יהיו הסיבות אשר יהיו, זו עובדה מתועדת היטב כי בני נוער ישנים יותר מקבוצות גיל אחרות. שוב הפתרון לבעיה זו הוא פשוט, לישון ככל האפשר ככל הגוף שלך אותות זה צריך אותך.

No Replies to "דברים מוזרים נורמלי הגוף שלך עושה במהלך ההתבגרות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    76 − = 75