כיצד טקסט מחץ שלך בלי להגזים

רוצה לשלוח את הבחור או הבחורה שאתה אוהב, אבל לא בטוח איזה סוג של הודעה לשלוח - או כמה טקסטים הוא יותר מדי? לשחק את זה בטוח ולפעול לפי הכללים האלה איך טקסט את למחוץ את הדרך הנכונה.

דְיוֹקָן of beautiful woman looking at cell phone

תמונות של ניסיאן יוז / סטון / גטי

אם אתה רוצה למחוץ שלך לענות על הטקסט שלך, תצטרך לתת לו או לה סיבה לענות מלכתחילה. שאל שאלה פשוטה על מה שהם עושים, או לשאול משהו שקשור לשיחה שהיתה לך לאחרונה (כמו, "איך זה שיעורי הבית ספרדית באים יחד?"). אל תהיה ביישן ... אם אתה אוהב אותם, תן להם לדעת על ידי מראה עניין בהם. שאל אותם שאלה כדי לעורר שיחה.

02
של 06

אל תחכה על ידי הטלפון

טקסטים teen

אם הטקסטים שלך למעוך אותך בחזרה, זה נהדר - אבל אין שום דבר שאתה יכול לעשות כדי לגרום לזה לקרות מוקדם יותר. אל תהפוך להיות מוזר, אדם מצמרר רק בוהה בטלפון חושב שאתה תהיה קסם להפוך את ההודעה להופיע. מְשׁוּנֶה. לכבוש את עצמך עם פעילות אחרת, כך שאתה לא מרגיש צורך להרים את הטלפון שוב.

03
של 06

אל תלחצו טקסט פעמיים שלך בשורה

כיצד טקסט מחץ שלך בלי להגזים

האט את החרגול. ברגע שאתה שולח טקסט, לא לשלוח עוד אחד עד שאתה שומע בחזרה. שתי הודעות (או יותר) בשורה יכולות לרדת כנואשות ונטושות, במיוחד אם אתה שולח אותן למישהו שכבר לא חבר קרוב.

04
של 06

לשמור את השיחה הולך ... לנקודה

כיצד טקסט מחץ שלך בלי להגזים

יש לקוות, המעוך שלך יגיב לטקסט שלך. קבל את השיחה הולך על ידי מענה, ולראות לאן זה מוביל אותך. אבל לא לשמור דברים מתגלגל רק בגלל. אם אתה מבחין בו או בתגובה לה עם הרבה תשובות של מילה אחת, או אם יותר ויותר זמן עובר בין טקסטים, ולאחר מכן להחזיק את הלילה, או להרים את הטלפון ולתת להם שיחת טלפון. המעוך שלך הוא גם שולח לך אותות שהגיע הזמן שהשיחה תיגמר, או שהם עייפים של הודעות SMS ו מעדיפים לדבר במקום זאת.

05
של 06

מעקב אישי

כיצד טקסט מחץ שלך בלי להגזים

Texting הוא נהדר כי זה נמוך לחץ ולא יותר מדי עצבים wracking, אבל היחסים לא יכול להיות בנוי על הודעות טקסט בלבד. בפעם הבאה שאתה רואה את המחץ שלך באופן אישי, לעלות אליו או לה ולהמשיך את השיחה פנים אל פנים.

06
של 06

חפש זה סימן גדול שהם לא מעוניינים

האם אתה תמיד זה שמדפיס את המחזור הראשון שלך - האם הוא או היא מעולם לא מתחילים בשיחה או בטקסט שאתה יוצא בו? זה סימן לכך שהמעוך שלך יכול רק לשלוח לך הודעות טקסט מתוך שעמום או נימוסים ואינך חושב עליך כשאתה לא בסביבה. החזק את הטקסטים לכמה ימים. אם אתה לא שומע בחזרה, אתה כנראה טוב יותר ללא אותם.

בלוג מעודכן על ידי קישה הווארד, מומחה העשרה נוער.

No Replies to "כיצד טקסט מחץ שלך בלי להגזים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    95 − 93 =