הכרויות בבטחה – טיפים לבני נוער

פגשת מישהו חמוד, מרתק ומעניין אותך. מזל טוב! הנה כמה טיפים שיעזרו לתאריך הראשון - או החמישים - ללכת בצורה חלקה ובטוחה.

הכרויות בבטחה - טיפים לבני נוער

אמנם זה לא תמיד מעשי להיות חברים לפני היכרויות מישהו, לנסות להכיר את התאריך שלך דרך פעילות קבוצתית או כפול תאריך לפני שאתה הולך סולו. תראה איך תאריך התאריך שלך מסתדר עם אחרים, ואתה תקבל כמה רמזים טובים לגבי מה לצפות מהם.

אם אינך יכול להסתובב בקבוצה לפני התאריך הראשון, נסה לדבר בטלפון לפני שתתכנן לצאת. היכרות עם עניין האהבה שלך לפני שאתה הולך על תאריך מלא נותן לך יותר לדבר על פחות להרגיש מוזר כאשר אתה מבלה זמן כמו זוג.

02
של 07

להיות זהירים במיוחד על מפגש אנשים באינטרנט

אם האדם שאתה רוצה לתזמן הוא מישהו שפגשת באינטרנט, התעקש כי כאשר אתה פוגש אותם באופן אישי, אתה פוגש אותם עם קבוצה של אנשים, או לפחות רק להביא חבר אחד איתך. שאל הרבה שאלות כדי להיות בטוח שהאדם שאתה פוגש הוא מי הם טענו להיות באינטרנט.

אמון האינסטינקטים שלך: אם משהו לא נראה נכון על האדם, לא לשתף את פרטי הקשר שלך ולהשאיר את המצב באופן מיידי.

03
של 07

לדבר עם ההורים שלך

לעולם אל תלך על תאריך בלי לספר למישהו אחר. גם אם זה קצת מעצבן, תן את אמא, אבא או מבוגר אחר יודע מתי אתה יוצא. הקפד לספר להורים שלך עם מי אתה הולך, לאן אתה מתכוון ללכת ואיך אתה מצפה לחזור הביתה, יותר מדי.

זו מדיניות טובה להביא את הטלפון הסלולרי שלך יחד, אם יש לך אחד, ולהשאיר את מספר הטלפון של התאריך שלך עם ההורים שלך, רק למקרה שמשהו משתבש. להיות מוכן עבור הבלתי צפוי: ייתכן שתצטרך נסיעה הביתה, קצת מזומנים מיותרים או דרך בערבות אם התאריך שלך הוא נפל.

04
של 07

דע את הגבולות שלך ותקשר אותם

נוער dating

סקור את הערכים האישיים שלך ואת תקוות עבור תאריך לפני שעזב את הבית. הקפד לתת לאדם שאתה היכרות לדעת מה עושה לך נוח, מה גורם לך לא נוח ואילו דברים שאתה רוצה להימנע על תאריך, אם זה סקס, אלכוהול או מזון חריף. תן לתאריך שלך לדעת איזה מיני דברים היה כמו לעשות גם! בנוסף, להיות בטוח שאתה יודע ולכבד את גבולות התאריך שלך גם כן.

אם אתה מרגיש לא נוח לגבי מצב, לומר "לא" בבירור ובבטחה. אתה תמיד רשאי לשנות את דעתך על משהו, יותר מדי. אם מישהו אוהב ומכבד אותך, הם יחזרו. אל תדאגי: סביר להניח שהם ישאלו אותך שוב. אם התאריך שלך לא מכבד את ההחלטה שלך, להישאר בטוח על ידי השארת המצב.

05
של 07

הימנע סמים ואלכוהול

סמים ואלכוהול פוגעים ביכולתך לקבל החלטות חכמות ולהימלט ממצבים מסוכנים. הם יכולים לגרום לך לקחת סיכונים שלא היית לוקח בדרך כלל עם הגוף שלך, את המכונית ואת הבטיחות שלך באופן כללי. הם גם למנוע ממך להגיע לדעת מה תאריך שלך באמת כמו ולשמור על תאריך שלך להכיר את האמיתי אותך.

אם אתה מרגיש שאתה חייב לשתות משהו על תאריך או במסיבה, לפקוח עין על הכוס שלך בכל עת: בני נוער רבים מותקפים מינית אחרי מישהו מחליק סם הרגעה חזק כל מה שהם שותים. התנגדות הדחף לשתות היא הדרך הטובה ביותר למנוע להיפגע ואת הצורך להתמודד עם ההשלכות של סקס לא רצוי.

06
של 07

צא, אל תסתובב

לצאת מהבית לתאריכים הוא תמיד מטרה טובה, במיוחד אם זה הפגישה הראשונה שלך עם מישהו. לא רק זה בטוח יותר להסתובב במקום ציבורי כגון מסעדה, קולנוע או בית קפה, זה כיף לגלות מקומות חדשים עם מישהו אחר. יוצאים החוצה במקום להסתובב אומר את התאריך שלך כי אתה חושב שהם מיוחדים ורוצים לחקור את העולם - לא רק את ערוצי הכבלים - איתם.

אם אתה רוצה לבלות קצת זמן לבד עם האדם שאתה רואה, לחכות עד שהיו לך כמה תאריכים יש להגדיר כללי הקרקע לבדה זמן. גם אם התאריך שלך רוצה לטייל דרך פארק ריק או לעשות במכונית, אתה לא צריך ללכת יחד עם זה. לסמוך על הבטן שלך, ואל תפחד לומר לא ולקרוא לזה לילה.

07
של 07

לדעת את סימני אזהרה של אלימות היכרויות התעללות מערכת היחסים

אלימות הכרויות היא נפוצה מאוד בקרב בני נוער. גם אם בן הזוג שלך הוא מקסים ומתוק בהתחלה, חפשו סימנים של יחסי התעללות, כגון:

• מבודד אותך מחברים ומשפחה
• התפרצויות זעם
• להאשים אחרים בבעיות
• מאיים לפגוע בך במהלך ויכוחים
• מקנא מאוד ללא שום סיבה
• מתנהג אכזרי כלפי בעלי חיים או ילדים
• מנסה לשלוט בך על ידי לזלזל בערכים או ברעיונות שלך.

אם סימני אזהרה אלה נשמע כמו מישהו שאתה היכרויות, לקחת צעד אחורה להעריך מחדש את היחסים. אם אתה צריך עזרה להבין מה לעשות, לדבר עם יועץ הדרכה בבית הספר, עובד סוציאלי, מורה, כומר או מוקד אלימות במשפחה. אתה לא לבד!

מאמר מעודכן על ידי קישה הווארד, מומחה לענייני נוער.

No Replies to "הכרויות בבטחה - טיפים לבני נוער"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 87 = 91