הנה מדריך שלב אחר שלב על איך ללמד אדם צעיר להתגלח | insightyv.com

הנה מדריך שלב אחר שלב על איך ללמד אדם צעיר להתגלח

הנה מדריך שלב אחר שלב על איך ללמד אדם צעיר להתגלח

עבודה גדולה עבור כל אבא הוא ללמד את בניו את הנקודות היפות של להיות גבר, והוראתם כיצד להתגלח הוא אחד מאותם רגעים של אב-בן. זה תלוי בך לשים לב כאשר הוא מתחיל עם אפרסק אפרסק מקבל אותו התחיל בדרך הנכונה בזמן הנכון.

מה אתה צריך

 • סכין גילוח עם מחסניות חלופיות או תער חשמלי
 • גילוח גילוח או קרם גילוח קדם-חשמלי
 • לחות אפטרשייב

  שימו לב כאשר הוא צריך להתחיל גילוח 

  כאשר אתה מתחיל לראות את אפרסק אפרסק על פניו, או כאשר אלה שיער ארוך, מכוערים להתחיל צצים על שפתו העליונה או הסנטר, הגיע הזמן להתחיל לעבוד על דבר הגילוח. עבור רוב הצעירים, הם יתחילו להתגלח כמה פעמים בשבוע, אבל התדירות שבה הם צריכים להתגלח לאחר מכן ישתנה עם כל צעיר. אז לשים לב, ולעזור לו לגלח לעתים קרובות מספיק כדי להיראות טוב מטופח.

  בחר את התער הנכון

  רוב הצעירים מתחילים להתגלח עם השיטה שעובדת עבור האבות שלהם. אז, אם אתה משתמש תער גילוח, להתחיל שם איתו. אם אתה משתמש חשמלי, למצוא אחד כי הוא פחות יקר ולתת לו להתאמן. אם אתה מתחיל עם תער ידני, לקבל אחד שמשתמש מחסנית חד פעמי. הם נוטים לעשות גילוח, במיוחד בראש, נוח יותר. אם הזקן שלו הוא די עדין אור, להשתמש במחסנית 3 להב. אם הוא גס, השתמש במחסנית להב 4 או 5.

  אם יש לו מקרה רע של אקנה, אתה צריך להתחיל עם תער חשמלי; הם עשויים להיות לא קרובים, אבל זה יהיה בטוח יותר.

  ללמד אותו איך להכין את פניו 

  אם הוא משתמש בסכין גילוח ידני, תלמד אותו להשתמש במים חמים ולשטוף את פניו תחילה בסבון ולשטוף אותו. זה עושה את קרם הגילוח לשמן טוב יותר.

  הפעל אותו עם ג’ל גילוח בעל תוכן לחות טוב; להבי להחליק קל יותר והוא לא יצטרך לחוות תער גילוח. למרות שאין תחושה ממש כמו קצף מחומם, הוא יכול לסיים את זה מאוחר יותר. הוא צריך ליישם את קצף הגילוח בנדיבות. אם הוא משתמש בתער חשמלי, מומלץ לעודד אותו להשתמש בתחליב גילוח פרה-חשמלי שיסייע לשפם לעמוד ישר לפני הגילוח.

  להראות לו איך להתגלח

  תן לו לדעת להתגלח עם גרגר הזקן שלו – בדרך כלל, הוא פועל מתוך החלק העליון של הפנים לתחתית. אם הוא מעביר את ידו על פניו בשפם, התחושה הגסה יותר עולה על גרגר הזקן. הזכירו לו ללכת לאט, להשתמש משיכות ארוכות, חלקה עם אפילו, לחץ קל. הוא גם צריך לשטוף את הלהב לאחר כל אחת או שתי משיכות. כמו כן, להזכיר לו תמיד לשמור את הלהב מאונך לכיוון שבו הוא גילוח.

  שקול לאחר גילוח 

  יש הרבה ג ‘ל לאחר גילוח ו moisturizers זמין כעת. הצבת ג ‘ל טוב לאחר גילוח על הפנים יכול להרגיש די טוב לאחר גילוח, אם אתה משתמש בתער גילוח או חשמלי.

  המאמן הזוג הראשון של פעמים, ואז תן לו להתגלח על שלו

  יותר מדי אימון יגרום לו לחשוב שאתה לא חושב שהוא מסוגל.

  זכור, הוא צפוי לחוות כמה חתכים את הפעמים הראשונות הוא מתגלח. למד אותו את הערך של עיפרון סטפטי וכמה טיפות של נייר טואלט על פיסות הדימום הקטנות. אבל זכרו כי לאחר דימום מפסיק, שרידי הסטיפטי צריך לשטוף את כל פיסות נייר טואלט הוסרו, או שהוא יהיה נבוך בבית הספר.

  אל תשכח את ניקוי 

  גילוח ידני צריך להיות שטוף היטב אחרי כל גילוח. יש לנגב כל מים שנשפכו על הדלפק, ולוודא לנגב את פניו מכל שרידי קרם גילוח. אם הוא משתמש בתער חשמלי, יש לנקות את השפם מדי כמה ימים והראש משומן. כמו כן, סכיני גילוח וראש הגילוח לא מחזיקים מעמד לנצח. החלף מחסניות ידניות כל 5-7 גילוח ולהחליף את foils או ראשי סיבוב על מכונת גילוח חשמלית כאשר הם מתחילים להיות משעמם.

  עצות שימושיות אחרות

  1. יש עיפרון סטפטי שימושי: אתה יכול לקבל עיפרון סטפטי בחנות ליד סכיני גילוח. זהו מקל קטן בגודל עיפרון עשוי אלום כי הוא טוב לעצור את הדימום על קטן, גילוח המושרה גילוח קיצוץ.
  2. הזכר לו לטפל בעורו: גילוח ואקנה לא לערבב היטב, כדי לוודא שהוא יודע את הדרכים הטובות ביותר לשמור על עור נקי לחות. קרם הגנה, כאשר הוא בחוץ, יסייע למנוע את ההרגשה הנוראה של צורך לגלח עור שזוף.
  3. תן לו לראות אותך להתגלח: לדבר דרך מה שאתה עושה כדי שיוכל לקבל את התמונה הכוללת. החל לפני ילד הוא מבוגר מספיק כדי לגלח הוא גם רעיון טוב; הוא סקרן בלי להיות רגיש יתר על המידה לגבי גיל ההתבגרות.

  No Replies to "הנה מדריך שלב אחר שלב על איך ללמד אדם צעיר להתגלח"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   6 + 2 =