ידידות ייעוץ וטיפים עבור בני נוער

להיות חברים דרך עבה ודק הוא הישג לא קטן. הפוך את חברויות שלך עמוק יותר ויותר עם רשימה זו של עצות ידידות - או "כללים ידידות", עבור בני נוער.

אדם לבן woman taking picture of girlfriends with phone

דימפוטוגרפיה / גטי

זה אולי נראה כמו לא brainer, אבל הרבה בני נוער המאבק לא לאבד את זהותם ברגע שהם הופכים לחלק מקבוצת חברים. למרות שאתה תמיד משתנה, במיוחד במהלך שנות העשרה שלך, כמה היבטים של האישיות שלך יישארו די דומה. להבין מה הדברים האלה ולחשוב קשה על מי אתה רוצה להיות, ואז להציג את עצמך בכנות ובאמת לאנשים שאתה מסתובב עם.

לפעמים אתה הולך לחלוק או לא להיות החבר הכי פופולרי של הקבוצה. עם זאת, אתה תמיד מרגיש שאתה כבר נאמן לעצמך, כי אתה לא להיות שיבוט של מישהו אחר.

02
של 06

הימנע רכילות

חברים לא מפיצים שמועות על חברים אחרים - אפילו בתוך הקבוצה שלהם. אם שמעתם משהו מזעזע על מישהו שאתם חברים, למצוא דרך מתחשבת לשאול אותם על זה באופן אישי.

אם אתה לא בטוח איך לדבר איתם על זה, לחפש את עצתו של חבר מהימן אחד, אבל לא נותנים לדיון להפוך בחינם לכל דבר על כל מה שאתה לא אוהב על האדם. אתה בהחלט לא יהיה מאושר אם מישהו עשה לך את זה, אז להגדיר דוגמה טובה עבור אחרים - ועל עצמך.

03
של 06

להגן על החברים שלך

בשלב מסוים, מישהו שאתה לא הדוק עם הולך לשאול את השלמות של אחד החברים שלך. חשוב לגלות את שני הצדדים של הסיפור במצב כזה, אבל זה גם הזדמנות טובה להראות לחבר שלך שיש לך אמון בהם על ידי עמידה על המוניטין שלהם. בכל פעם שאתה יכול, להיות מכבד את השאלה של אדם אחר או ביקורת אבל להדגיש כי החבר שלך הוא אדם טוב שמגיע לכבוד של אחרים, גם כאשר הם עושים טעויות.

04
של 06

להגן על החברים שלך

כאשר חבר שלך עושה החלטות לא כל כך גדול - בין אם מדובר בסמים, אלכוהול, לימוד או היכרויות - לעשות את המיטב כדי לחפש אותם. זה לא אומר אומר להם מה לעשות כל הזמן, אבל אתה יכול להציע עצה עדינה והדרכה מעת לעת.

אם אתה נותן עצות בדרך אכפתיות המציגה לך ערך חבר שלך וכבוד הרגשות שלהם ואת המשאלות, הם הרבה יותר סביר לשים לב. רוב הסיכויים הם, מה אתה חושב אומר הרבה להם, ואתה יכול להיות השפעה טובה.

05
של 06

להיות זהיר לגבי דייטים

זה כלל אצבע טוב לסטות מן היכרויות אקסים של החברים שלך. זה כלל אצבע טוב עוד יותר, כדי למנוע היכרויות אנשים החברים שלך יש מוחץ על או אנשים שדחו את החברים שלך לתאריכים. גם אם החבר שלך נותן לך ללכת קדימה, לחכות קצת כדי להסתבך עם מישהו שבר את לבם או בגד את ביטחונם.

06
של 06

להחזיר טובה

ישנם מקרים בהם חבר ילווה לך ז'קט, ספר לימוד או כתף לבכות על. חבר טוב ייקח אותך כאשר אתה תקוע בסופת גשמים ולהקשיב בסבלנות כאשר אתה חולק בעיה איתם. ודא שאתה באותה מידה נדיבה עם הזמן שלך, הרגשות שלך ואת החפצים שלך. אנשים ישים לב, וזה משהו להרגיש טוב.

No Replies to "ידידות ייעוץ וטיפים עבור בני נוער"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    86 + = 92