איך לשרוד את היום הראשון של בית הספר

עד זחילה ואיחור לפני היום הראשון שלך בבית הספר? אל תדאג, זה לא יהיה כל כך נורא. רק לשמור על הראש שלך ופעל מדריך זה.

איך לשרוד את היום הראשון של בית הספר

דבר אחד שבאמת עוזר להקטין את היום הראשון של המרירות בבית הספר הוא לבקר את בית הספר ולפגוש את המורים שלך לפני היום הראשון, אם אפשר. בתי ספר רבים לוח הזמנים לילות בית פתוח שבו אתה ובני משפחתך יכולים לפגוש את המורים, להרים את לוח הזמנים שלך, סיור בבית הספר כדי לקבל תחושה של איפה כל הכיתות שלך יהיה. זה סוג של "לרוץ לרוץ" עבור היום הראשון האמיתי של הספר. אז כדי להיות בטוח להשתתף בבית הפתוח אם בית הספר שלך מציע את זה. זה יעזור למנוע ממך ללכת לאיבוד, ולהופיע מאוחר כאשר אתה עושה את זה עבור אמיתי.

אם בית הספר שלכם אינו מציע ליל בית פתוח, אז דמיינו את עצמכם בבית הספר הליכה ממחלקה לכיתה, ולתכנן את הזמנים הטובים ביותר לעצור ליד הארונית שלך.

02
של 06

ללבוש משהו שגורם לך להרגיש בטוח ונוח

אולי אתה רוצה להשוויץ אלה העקבים החדשים או מיקרו מיני, אבל לבוא צהריים אתה רוצה היית משהו מתאים יותר עבור גורר תרמיל ענק. מקל עם משהו מעשי.

לתכנן את היום הראשון של בית הספר התלבושת עם המילים "נוח אבל מגניב" בראש. הנח אותו על המיטה שלך, אבל אז כדי להיות בטוח לנסות את זה גם כדי לוודא שזה נוח.

03
של 06

להכיר את המורים שלך

אתה הולך לבלות הרבה זמן עם המורים שלך במהלך החודשים הקרובים, אז במקום לפחד מהם, או בז להם, להכיר אותם. מי יודע, המורים שלך אולי יש כמה אינטרסים מגניבים באמת שהם יכולים לחלוק איתכם, אשר יגרום להגיע לבית הספר הרבה יותר כיף. בטח, המורים אולי נראה קצת מתכוון ביום הראשון. אל תדאג - הם פשוט עושים את זה כדי להפחיד אותך. הם יתרככו בשבוע הבא. הקפד להופיע עד הכיתה בזמן, לרשום, להיות מכובד, ולהיות שקדן. אתה לא רוצה את הרושם הראשון של אתה להיות רע אחד.

04
של 06

אם החברים שלך לא נמצאים בכל הכיתות שלך, אל תזיז את זה

איך לשרוד את היום הראשון של בית הספר

דגש על להכיר את הכיתה החדשה שלך, ולהתעדכן עם חברים בשנה שעברה אחרי הלימודים. בעוד כמה חודשים, יהיה לך יותר חברים, לא פחות.

05
של 06

קבל לילה טוב לישון ואכול בוקר בבוקר

אתה כנראה נשאר מאוחר כל הקיץ לשחק במשחקי וידאו, ולאחר מכן דילג על ארוחת הבוקר רוב הזמן. אבל עכשיו, כאשר בית הספר חוזר לפגישה, הגיע הזמן לחזור לשגרה של ללכת לישון בשעה הגונה, מקבל קרוב ל 8 שעות שינה ככל האפשר, וארוחת בוקר בבוקר. נסו להתחיל את שגרת הלילה והבוקר לפחות שבועיים לפני תחילת הלימודים, כך שזה יהפוך להרגל ואז ביום הראשון של בית הספר, אתה תהיה טובה ללכת. תלמד טוב יותר, תהיה פחות מוזרה, ולהיות מוכן טוב יותר עבור אתגרים חדשים והרפתקאות כי שנת הלימודים מביאה. 

זכור כי היום הראשון עלול להרגיש סופר ארוך. אבל, זה רק טריק נפשי כי אתה חווה כל כך הרבה דברים חדשים. בשבוע הבא, כאשר אתה מכיר יותר את הכיתות שלך, זה לא ירגיש ככה יותר.

06
של 06

דע שזה בסדר להרגיש חדה

איך לשרוד את היום הראשון של בית הספר

היום הראשון של בית הספר הוא מעייף עצבים לכולם, גם אם חלק מחברי הכיתה שלך לא להראות את זה. רק לנסות להישאר רגוע וממוקד ככל שתוכל. כמו שנת הלימודים מקבל מתגלגל, אתה תוהה למה היית כל כך מודאג מלכתחילה.

מאמר מעודכן על ידי קישה הווארד, מומחה לענייני נוער.

No Replies to "איך לשרוד את היום הראשון של בית הספר"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    76 + = 85