חורף זול רעיונות לשבור מלבד שינה

הדבר האחרון שאתה רוצה לעשות במהלך חופשת החורף הוא לישון דרכו ותוהה איפה הזמן הלך. אם אתה לא בר מזל מספיק כדי לקחת אמיתי חופשה, אם כי, מנסה להבין מה לעשות יכול להיות גרור. הנה רשימה של כיף, פעילויות חופשה חורף זול כדי להדריך אותך.

חברים watching television together

JGI / ג 'יימי גריל / Blend Images / Getty תמונות

הכינו התפשטות של כמה חטיפים החג (כמו אלה קל להכין סוכריות שוקולד מכוסה קנינג בייגלה), להרים כמה סרטים החג ו veg מול הטלוויזיה עם כמה חברים. אתה יכול לקבל רעיונות לסרטים מתוך רשימה זו של קלאסיקות החג אלה קומדיות חג המולד. (אם כי לא מרתון הסרט החג יהיה שלם בלי חג המולד של צ'ארלי בראון.)

02
של 08

ללא שם: יש מסיבת בניין שלג

משוך יחד ערימה של אביזרים חורף הישן, כפתורים וגזרים (לקשט, כמובן). אז להזמין את כל החברים שלך ואת השכנים, זוג למעלה ולבנות כמה שלג! יד פרסים עבור הגדול ביותר, הכי מצחיק ואת השלג המקורי ביותר (וגם לכתוב הרבה תמונות!). מכסים את כל זה עם קצת קקאו חם עוגיות זנגביל.

03
של 08

לבלות עם חברים בבית הספר בלבד

בדוק עם אנשים בכיתות שלך, אשר אתה לא הסתובבו להסתובב מחוץ לבית הספר. עם חברים הראשי שלך בחופשה, חופשת החורף הוא הזמן המושלם להביא כמה חברים חדשים לתוך לקפל. הפוך כמה תוכניות לחץ נמוך כמו קניות החג בקניון או תופס קצת פיצה.

04
של 08

לְהִתְנַדֵב

הודות לחגים, אתה כבר תהיה ברוח נותן - ועם בית הספר, אין לך תירוץ לֹא לתת קצת אהבה לקהילה שלך. זכור, נותן למעשה מרגיש הרבה יותר טוב מאשר לקבל! קבל קצת השראה מרשימה זו של רעיונות לשירות הקהילה.

05
של 08

ראה סנטה

זה אחד עבור בני נוער שאינם מפחדים לבלות קצת החוצה. אבל ברצינות, כמה כיף זה יהיה לספר סנטה מה שאתה רוצה לחג המולד למען הזמן הישן. קבל תמונה כדי להוכיח את זה כדי להוסיף לאוסף של ההורים שלך.

06
של 08

קח על פרוייקט Creative שבועיים

אתה יודע מה מרגיש טוב? עושה משהו - ולמעשה מסיימת אותו. מה דעתך על יצירת זין של בית ספר ישן, יצירת סרטון YouTube לסרט האהוב עליך, ציור חדר השינה שלך (אל תצבע אותו בשחור ללא רשות הוריו!) או בתפירה חדשה?

07
של 08

ראה כמה חזק אתה יכול לקבל

נסה לעשות את אלה קל כוח בניית תרגילים או אלה קצת יותר קשה, כל יום אחר של חופשת החורף. לאזן את זה עם כמה ריצות או הליכה מהירה סביב הבלוק - באמת, כל דבר מלבד שינה או להסתובב בבית בפיג 'מה שלך. כאשר בית הספר מתחיל שוב, אתה תהיה מוכן עבור צוות המסלול.

08
של 08

לעשות בית זנגוויל

ואז לאכול אותו. נקודות בונוס אם אתה עושה את זה עם אמא או אבא. לשיר למוסיקה החג תוך כדי עבודה.

No Replies to "חורף זול רעיונות לשבור מלבד שינה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 59 = 68