איך להיות רחוב חכם – טיפים להישאר לפני המשחק

אתה חושב שאתה חכם ברחוב? גם אם אתה מכשף בבית הספר, אתה עדיין יכול להיות מושג כאשר מדובר מקבל מנקודה א 'לנקודה ב' (ולאחר מכן בבטחה לנווט סביב נקודה ב 'כאשר אתה מגיע לשם).

לא להיתפס במקום מוזר ללא עצות בטיחות בסיסיים אלה. זה יכול להיות ההבדל בין מה שהופך אותו הביתה מקבל נחטף (או, אתה יודע, פשוט לאבד את הארנק שלך.)

צָעִיר woman sitting on the floor looking at map on laptop

תמונות של Westend61 / Getty

לפני שתצא לאזור לא מוכר, עבור אל מפות Google כדי לתכנן את המסע שלך ולהדפיס אותו. (יש להם הוראות נסיעה, הליכה, תחבורה ציבורית - אפילו רכיבה על אופניים בכמה ערים). ניתן גם להשתמש ב- GPS של הטלפון שלך כדי למפות את המסלול גם. ודא ששירותי המיקום מופעלים בטלפון שלך, למקרה שתאבד.

02
מתוך 10

לדעת איפה הדברים שלך

אִשָׁה checking her purse, Paris, Ile-de-France, France

תמונה 7 מתוך: Fabrice LEROUGE / Getty Images

לעולם אל תשאיר את הארנק, תרמיל או שקיות הקניות מחוץ למראה שלך. לשאת את הארנק שלך בכיס הקדמי שלך (לא בכיס האחורי) או בתיק שאתה שומר קרוב לגוף שלך. שים לב נפשית של כל הדברים החיוניים שלך - כמו הטלפון שלך ואת הארנק שלך - ו להיות בטוח שיש לך אותם בכל עת. יום כיף יכול להפוך כאב ראש הגרוע ביותר אי פעם אם אתה מבין שהשארת משהו מאחור (או גרוע מזה, אם כייס scoops אותו).

03
מתוך 10

תמיד לבצע את הטלפון שלך

נייד

ג 'ף טרנר / Flickr / CC 2.0

לעולם אל תעזוב את הבית בלי הטלפון הסלולרי שלך: זה חבל ההצלה שלך אם אתה הולך לאיבוד, וזה יכול לחבר אותך עם המשטרה במקרה חירום. כמו כן, ודא כי "במקרה של חירום" מספרי הטלפון מתוכנתים לתוך הטלפון שלך עם קוד "ICE" מיוחד המציין כי המשטרה צריכה לקרוא להם אם להיפגע. אם אין לך טלפון, אז להיות בטוח שאתה מטייל עם מישהו שעושה.

04
מתוך 10

לא לסמוך (כמעט) מישהו

שֶׁל גִיל הָעֶשׂרֵה Girl Sleeping On The Street Being Given Money

תמונות של דייזי-דייזי / גטי

אתה לא צריך להיות פרנואידית על כל זר שאתה רואה, אבל להיות מודעים לכך שיש ביצים רעות בכל עיר. אם זר ידידותי מנסה לעסוק בך בשיחה משעממת, השותף שלהם עשוי להשתמש ברגע לגנוב את התיק שלך. אם מישהו מתקרב אליך עם סיפור בוכה על איך הם איבדו את כרטיס הרכבת שלהם, הם כמעט בוודאות מנסה לגרש אותך מתוך הכסף שלך.

05
מתוך 10

בחר את הרחובות שלך חכם

סמטה

אייס ארמסטרונג / Flickr / CC BY-ND 2.0

אם יש לך את הבחירה בין רחוב עסוק אחד נטוש, תמיד לבחור את אחד עמוס. סביר יותר שמונגרים יתקפו על מדרכות אפלות וריקות יותר מאשר על המדרכות. בנוסף, אם משהו קורה ברחוב עסוק, יש חנויות פתוחות לרוץ ואנשים שיכולים לשמוע את הצעקות שלך.

06
מתוך 10

מסעות בחבילות

נלהב friends taking selfie on bus

קאימאג '/ סם אדוארדס / גטי

אם אתה יכול לעזור לו, אל תלך לשום מקום - במיוחד מקום לא מוכר - בלי חבר או שניים. אם אתה חייב לצאת לבד, כדי להיות בטוח להגיד למישהו בדיוק איפה אתה הולך להיות.

07
מתוך 10

אל תתן למוסיקה שלך להטביע אותך

שיער, Headphones

סאשה קוהלמן / פליקר / CC BY-SA 2.0

אין שום דבר רע עם האזנה ל- iPod שלך כמו שאתה מסתובב בעיר, אבל לשמור את זה בנפח נמוך מספיק אז אתה עדיין יכול לשמוע מכוניות חולפות הולכי רגל. בינוי החוצה מציב אותך בסיכון לתאונות, התקפות פשוט הישן הולך לאיבוד. זה גם הולך על הודעות SMS תוך כדי הליכה. אל תעשה את זה. לשמור על הראש שלך לשים לב לאנשים ודברים קורה סביבך.

08
מתוך 10

התעלם מכל הירקסים

צרות in the relationship

תמונות

אם מישהו מזעזע או צועק משהו עליך, פשוט תמשיך ללכת. אין טעם בהפיכת הערה מטופשת לוויכוח או גרוע מכך. אם הם ממשיכים להטריד אותך, או אם הם עוקבים אחריך, או ללכת לחנות לספר למישהו או להוציא את הטלפון שלך להתקשר למשטרה.

09
מתוך 10

אל תהיי טלפון זומבי

כייסות from the bag of a young woman outdoors

ViewApart / Getty תמונות

זומבים טלפון כל כך עוסקים בשיחות שלהם או סופר טקסטים חשובים כי הם לא רואים לאן הם הולכים. לא רק הם מטרות קל עבור כייסים ושודדים, הם גם מסתכנים להתרסק זומבים הטלפון אחרים.

10
מתוך 10

ללא שם: כאשר ללא ספק, הפעלה וצעקה

אִשָׁה screaming in city

תמונות של טרה מור / גטי

אם אתה מבין את הטיפים בדף זה, זה די סביר כי משהו נורא יקרה לך שם בחוץ. אבל אם מישהו מנסה לתקוף אותך, האפשרות הטובה ביותר שלך היא להיכנס למצב טיסה: לברוח מהר ככל שאתה יכול תוך צועק את הראש שלך, ולחפש חנויות פתוחות או המוני אנשים להיתקל. התוקף שלך סביר יותר לקבל את לעזאזל משם מאשר לעקוב אחריך.

מאמר עודכן על ידי קישה הווארד

No Replies to "איך להיות רחוב חכם - טיפים להישאר לפני המשחק"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    55 + = 58