הדרכים הטובות ביותר לשבור מערכת יחסים

הדרכים הטובות ביותר לשבור מערכת יחסים

איך מוציאים מבאס, לא משנה איך זה נעשה. אבל אם אתה עומד לזרוק מישהו, יש דרכים לעשות את זה כי יהיה לרכך את המכה. הנה איך להיפרד עם החבר שלך או חברה בצורה הכי פחות כואבת.

4 טיפים לכל פריצה

 • תמיד להיפרד עם מישהו ברגע שאתה מחליט שהגיע הזמן להמשיך הלאה. אל תתנו את היחסים שלך למות לבד. ככל שאתה דוכן, יותר כואב את הפרידה יהיה עבור שניכם.

 • תמיד להיפרד באופן אישי. זה פשוט גס להתנתק עם מישהו מעל הודעת טקסט או אפילו יותר גרוע, על Instagram או לצפצף. 

 • לעולם לא לחזור אחורנית. אם אתה יודע בוודאות שהגיע הזמן להיפרד, אל תעזוב את השיחה בשום דרך אחרת מאשר שבור לגמרי.

 • מבין כי עם זאת להיפרד, זה הולך לפגוע. להיות רגיש ורחום, אבל לא להכות את עצמך על זה. עשית את הדבר הנכון.

למה אתה צריך לדאוג איך אתה לפרוץ?

אתה עשוי לתהות מדוע שיטת הפרידה שלך חשובה הרבה. אחרי הכל, אם אתה לא רוצה תאריך האדם יותר, למה אתה צריך לדאוג איך אתה אומר שלום להם? ובכן, הנה ארבע סיבות טובות:

 • אל תניח שהאקס שלך יהיה מחוץ לחייך לנצח. גם אם הם לא הולכים לבית הספר שלך, אתה עלול להיתקל בהם חודש או שנה בהמשך הדרך. כאשר תעשה זאת, הדברים יהיו קצת פחות מביכים אם תפרק דרכים בתנאים טובים.

 • לאקס שלך יש פה גדול. אם אתה מתייחס אליהם כמו אידיוט, המילה יכולה לחזור לאנשים שאתה רוצה תאריך בעתיד.

 • הרגשות שלך לאקס שלך עשויים להשתנות, וכאשר הם עושים, כדאי לקוות שהם לא שונאים אותך לנצח. אם הפרידה שלך תהיה גרועה, קרוב לוודאי שהם יעשו זאת.

 • זה פשוט קרמה טובה. יש אנשים הסבורים כי הדרך שבה אתה מתייחס אנשים יקבע את הדרך שבה אתה מטופל בעתיד. במילים אחרות: אל תסכן את האלים המפוצצים.

  הדרך הטובה ביותר כדי breakup עם מישהו אם העיתוי לא בסדר

  לפעמים קורה שמצאת את האדם הנכון בזמן הלא נכון. אולי הם גרים רחוק מדי; אולי העבודה שלך או צוות הספורט שלך לא משאיר לך מספיק זמן עבור מערכת יחסים. אם אתה צריך להיפרד עם מתוק שלך אבל אולי כדאי לנסות דברים בהמשך הדרך, כדי להיות בטוח לא לשרוף כל גשרים.

  להיות ישר איתם - "אני באמת מחבב אותך, אבל אני לא חושב מערכת יחסים זו יכולה לפעול עכשיו." תן להם קצת מקום כדי להתגבר עליך, אבל כאשר מספיק זמן עבר, לראות אם הם מוכנים לנסות להיות חברים.

  הדרך הטובה ביותר כדי breakup עם מישהו אתה בטח לראות כל יום

  אם מתוק שלך הוא מישהו בבית הספר שלך או בעבודה, לעשות את המיטב כדי לשמור על פרידה ללא דרמה. זה יהיה כואב להם לראות אותך כל יום, אז לתת להם הרבה מקום. אתה לא צריך להעמיד פנים שאתה לא רואה אותם במסדרון, אבל לא להקיף אותם או לנסות להתיידד איתם. הם צריכים זמן ממך כדי לרפא. נסה כמיטב יכולתך כדי לכבד את זה.

  הדרך הטובה ביותר כדי breakup עם מישהו כאשר אתה כבר נמצא החלפתם

  אם אתה פורץ כי אתה רוצה תאריך מישהו חדש, אז אתה צריך להיות עדין בלי לספר שקרים.

  למשל: "אני מחבב אותך מאוד, אבל אני לא מרגיש שאנחנו לגמרי תואמים". אם ישאלו אותך אם יש מישהו אחר, תהיי כנה. לאחר הפרידה, להיות רגישים לרגשות שלהם לא לשפשף את מערכת היחסים החדשה שלך על הפנים שלהם.

  הדרך הטובה ביותר לשבור עם מישהו שהתעלל בך

  לצאת ממערכת יחסים פוגעת יכול להיות קשה כי האקס שלך עלול לנסות לפגוע בך או לתמרן אותך להישאר יחד. השתמש בשפה מוצקה, הישאר חזק וסיום השיחה במהירות. אתה לא חייב להם כלום. אם אתה פוחד לביטחון שלך, לדבר הורה או מורה, או, אם אתה מרגיש כאילו אין אפשרות אחרת, המשטרה.

  הדרך הטובה ביותר כדי breakup עם מישהו אתה אבוד עניין ב

  אנשים שנזרקים בדרך כלל יש לך שאלה אחת: למה? מענה להם יכול להיות מסובך, במיוחד כאשר אין סיבה טובה לפרידה.

  אל תתנו זה להרתיע אותך לשבור אותו. אם אתה מרגיש שהגיע הזמן שהיחסים יסתיימו, אז זה לא יהיה הוגן לשניכם להישאר ביחד.

  ענה להם בצורה מעורפלת אך עדינה: "אני רק חושב שהגיע הזמן שאמשיך הלאה". "אני לא מרגישה שאנחנו תואמים לגמרי כחבר וחברה". "אני לא יכול לתת לך את מה שאתה מחפש במערכת יחסים", וכו 'להיות שם לנוחות וחיבוקים, אבל להבהיר להם שזה נגמר.

  No Replies to "הדרכים הטובות ביותר לשבור מערכת יחסים"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   61 − = 53