האם אתה מעלה חבית מפונקת?

האם אתה מעלה חבית מפונקת?

פתית השלג היקר שלך הופכת לפעמים למפלצת שאינך מזהה. ללא שם: האם ייתכן שיש לך פרחח בחפיסה שלך? בדוק את סימני האזהרה העליונה שאתה מגדל ילד מפונק.

1. ילדך מציג הנחה הרבה

את גאה בילדך ובהישגיה. אתה צריך להיות והיא צריכה להיות גם.

זה טבעי שילד ירצה להתרברב. מה שאתה צריך להיזהר הוא התרברבות מופרזת.

להתרברב עם חברה שהיא קיבלה את ההובלה ב רסיטל בלט בסדר אם היא פשוט לחלוק את החדשות הטובות שלה. היא צריכה להיות אסירת תודה על מה שהיא משיגה. אבל להתרברב על מקבל את ההובלה ב רסיטל בלט כאשר החבר שלה, שגם ניסה, לא יוביל לפגוע ברגשות וחברים אבודים.

כולנו יודעים ילדים להתרברב על כל דבר, החל כמה צעצועים יש להם כמה זמן הם יכולים לעצור את נשימתם מתחת למים. המפתח לסחרור בהתרברבות הוא לוודא שהיא מבינה שיש הבדל בין שיתוף הידיעות שלה ושפשוף מה שיש לה בפניהם של אנשים אחרים. גידול ילד רחום שאכפת לו מרגשות של אנשים אחרים הוא חשוב באותה מידה כמו לוודא שאתה לא לגדל ילד מפונק.

2. היא ממשיכה קוטע

אתה באמצע שיחה כאשר הילד שלך עולה ומפריע. זה קורה שוב ושוב ולא משנה לאן אתה הולך או עם מי אתה מדבר.

אתה לא מצליח לקבל מילה כאשר היא בסביבה כי היא מרגישה כאילו אתה צריך להפסיק לדבר עם בן הזוג שלך, את החברים שלך או את הילדים האחרים שלך כי יש לה משהו להגיד.

ילדים חושבים שהם מספר אחד, וכמובן, הם. עם זאת, עדיין צריך להיות כללים במקום למנוע את הילד שלך להפריע לך כאשר אתה או מישהו אחר מדבר.

היא צריכה ללמוד איך לחכות לתורה, להקשיב לאחרים ושהסיבה היחידה לקטוע היא אם זה מקרה חירום, כמו זמן הסיר או שהבית עולה באש. לדבר איתה על ההפרעות המתמשכות ולשקול לקחת משם rewards או מתן תוצאות המסייעות לחזק עד כמה חשוב לא להפריע לאנשים.

3. היא גסה לאחרים

המלאך המקסים שלך לא יכול להיות גס לך, אבל האם היא להיות גס רוח לאנשים אחרים? ייתכן שאתה מגדל את החוצפן אם הילד שלך מדבר בחזרה למבוגרים או גס לחבריה.

אנשים מחריפים זה עם זה, בין אם זה האדם הזעיר ביותר או המבוגר. צריך להיות קו בלתי נראה שאתה לא נותן לילד שלך לחצות, אם כי. להיות גס רוח לילדים ומבוגרים אחרים לא מקובל וזה בעיה אתה צריך להתמודד עם מיד.

4. הילד שלך זורק התקפי זעם תכופים

ילדים קטנים לזרוק התפרצויות זעם כדי לקבל את מה שהם רוצים. אם התקפי זעם אלה הפכו לאירוע שכיח מדי, במיוחד אם הילד שלך היה צריך לגדול מחוץ לשלב זה עד עכשיו, לחפש את הגורם של התפרצויות זעם.

רוב הזמן, התקפי זעם יכולים להיות תוצאה של הילד שלך לא מקבל את דרכה עם התפרצות זעם להיות דרך לה להביע את עצמה. כשהתקף הזעם הופך להיות דרך לשלוט בך, איבדת את הקרב והילד שלך יודע זאת.

הגדר גבולות ולא נותנים לה להשתמש התקפי זעם כדרך להביא לך להיכנע לדרישותיה.

5. היא מניפולציה של המצב

הילד שלך לא רוצה ללכת לחנות בד כך שהיא מקפידה להתלונן על איך היא צריכה ללכת בסיר עד שאתה עוזב. אתה גורם לה ללכת לבית הספר למרות מחאותיה וכעבור שעה אתה מקבל שיחת טלפון של האחות הספר שאומר הילד שלך יש כאב בטן. יש לך קניות לעשות אבל הילד שלך לא יפסיק להתלונן עד שאתה מבטיח לה עוגיה.

ילדים הם יצורים קטנים וחכמים. הם יודעים איך לתמרן כמעט כל מצב לטובתם. לא מקבל שיחק! לקבוע גבולות ולהקים השלכות על התנהגות רעה. מהר אתה מקבל את הכללים שלך במקום, פחות מלחיץ החיים שלך יהיה. כן, היא עדיין תנסה לתמרן אותך אבל היא בקרוב ללמוד כי התנהגויות מסוימות יש תוצאות שליליות.

No Replies to "האם אתה מעלה חבית מפונקת?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    97 − 93 =