איך לדעת מתי הילד שלך צריך קיץ הספר

איך לדעת מתי הילד שלך צריך קיץ הספר

אם אתה שוקל את בית הספר הקיץ עבור הילד שלך סביר להניח כי אחת משתי סיבות: מורה או למידה מקצועי הציע שהיא תיהנה קצת זמן בכיתה נוספת, או שאתה מקווה לתת לילד שלך יתרון על בשנה הבאה. עבור חלק מהילדים, בית הספר בקיץ יכול להיות חוויית למידה חיובית. עבור אחרים, זה לא יכול להיות הדרך הטובה ביותר לעודד למידה בקיץ או כדי למנוע את בריחת המוח הבלתי נמנע בקיץ.

כאשר בית הספר קיץ אינו סחיר

ישנן נסיבות שבהן ילדך יצטרך ללכת לבית הספר בקיץ אם אתה (או הוא) אוהב את זה או לא. הנה כמה מהמצבים הנפוצים שבהם בית הספר בקיץ אינו אופציונלי עוד.

 • בוגרת שאינה בוגרת. למרות שהילד שלך אולי צעד עם המעמד שלו, זה לא כל כך יוצא דופן לגלות לאחר העובדה כי הוא נכשל למעשה אחת הדרישות הליבה לסיום הלימודים. אם הבוגר החדש שלך רוצה דיפלומה שלו ו / או לעבור על המכללה בסתיו, הוא יצטרכו לחזור על הקורס במהלך הקיץ כדי לקבל את האשראי.
 • סטודנט בסכנת שימור. בתי הספר משתדלים מאוד לוודא שהסטודנטים לא נשמרים (או "עצורים"), אבל לפעמים אם ילד החמיץ הרבה מהבית הספר ואינו מצליח על הערכות סוף השנה, הוא חייב תתחשב. אחת הדרכים להימנע מכך היא לראות אם יש בבית הספר תוכנית בית הספר בקיץ או יכול להמליץ ​​על אחד פרטי שיכול לעזור לילד שלך להתעדכן. אם הילד שלך הוא ציונים בסיסיים מאוחר יותר או בבית הספר התיכון, זה רעיון טוב לשקול את זה. ברגע שתהיה לה מערכת יחסים טובה עם קבוצת החברים שלה, זה יהיה קשה אם הוא לא יוכל להמשיך איתם. עם זאת, לפני שתסכים לבית הספר בקיץ, ודא שגם אתה וגם הילד שלך יודעים מתי ואיך החלטה סופית על התקדמות קדימה ייעשה.
 • IEP המציין את שירותי שנת הלימודים המורחבת. זה תלוי את הילד של נכות ואיך זה יכול להשפיע באופן משמעותי על הלמידה שלה. אם הילד שלך נמצא בסיכון עבור למידה מקיפה בקיץ הפסד או תאבד הקרקע חינוכית עם שינוי של שגרת, הצוות שלה עשוי להחליט כי זה האינטרסים שלה להמשיך קצת איזה תכנות או שירותים במהלך הקיץ. אם כי לא בקיץ קיץ הספר, ESY הוא באמת חשוב כדי לוודא את הילד הוא התקדמות לעבר מטרות שנתיות על אותה IEP.

  כאשר בית הספר קיץ אולי לא יהיה צורך

  רק בגלל שמישהו הציע את בית הספר בקיץ, זה לא אומר שזה תמיד הכרחי עבור הילד שלך. בעוד כמה ילדים עשויים להפיק תועלת למידה נוספת, זה עשוי להיות זמין בצורה אחרת, כגון שיעורים פרטיים או תוכניות חינוך ביתי. הנה כמה מקרים שבהם בית הספר הקיץ הוא לא רעיון רע, אבל אולי לא יהיה הכרחי לחלוטין.

  • צרות או גרעונות באזור נושא אחד. אם הילד שלך הוא ברמה של כיתה (או מעל) ברוב הנושאים, אבל יש קושי לכתוב, למשל, תוכנית מקיפה בקיץ הספר לא תמיד הכרחי. המורה שלו יוכל לספק כמה הצעות לפעילויות העשרה במהלך הקיץ או להמליץ ​​על מורה שיעזור לו להרוויח קצת.
  • האצה בכיתה. זה ידוע יותר כמו דילוג על כיתה. כמובן, אם הילד שלך מדלג על כיתה, אתה עשוי לתהות למה היא צריכה כל סוג של תמיכה אקדמית במהלך הקיץ. אחרי הכל, אם היא חכמה מספיק כדי לדלג, היא צריכה להיות ברמה כיתה, נכון? לא בהכרח.

  עוד על דילוג ציונים

  בתי ספר רבים לא יאיצו את התלמידים יותר, ויעדיפו להתאים את התוכניות שלהם לצרכיהם במקום. חלק זה יש לעשות עם נושאים חברתיים כי ילדים לדלג ציונים בפנים, אם לא מיד, ואז לאורך הקו כאשר שנה עושה הבדל גדול בגרות.

  אבל חלק זה קשור לעובדה שזה לא יוצא דופן עבור ילדים לדלג ציונים כדי ללמוד פערים שמופיעים בהמשך. זה לא אשמתם, זה רק שיש כמה מיומנויות שלא היה להם סיכוי ללמוד.

  כדי לראות אם הילד המחונן שלך יכול להפיק תועלת מתכנות קיץ כלשהו, ​​שאל את מחוז בית הספר אם הם יהיו מוכנים לבדוק את הילד שלך עם בחינות הבחינות של סוף השנה עבור ילדך מדלג. זה יראה לך איפה החולשות שלה שקר וכיצד הם משמעותיים.

  חלופות לבית הספר קיץ

  • מורים פרטיים.
  • קורסי הכנה ספציפיים (כגון קורסי הכנה של SAT, ACT או PSAT).
  • תוכניות במרכזי למידה מסחריים, כגון קפלן או סילבן.
  • מכללות או אוניברסיטאות מנוהלות או תוכניות קיץ.
  • מחנות קיץ מובנים אחרים. אזורים רבים מציעים מחנות כי כדי לספק מגוון רחב של תחומי עניין, ממחנות רכיבה על סוסים למחנות לגו כדי תוכניות צילום.

   No Replies to "איך לדעת מתי הילד שלך צריך קיץ הספר"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 17 = 19