האם סקס פוגע בפעם הראשונה? | insightyv.com

האם סקס פוגע בפעם הראשונה?

האם סקס פוגע בפעם הראשונה?

שְׁאֵלָה: האם סקס פוגע בפעם הראשונה יש לך את זה?

אני עדיין לא פעיל מבחינה מינית, אבל אני עדיין עצבנית ומפחדת לעשות סקס כי אומרים לי שזה כואב. החבר שלי ואני מתכננים לחכות עד שנהיה מבוגרים, והוא אומר שהוא יהיה עדין ככל האפשר, אבל אני עדיין מפחד!

תשובה: זה נכון, סקס יכול לפגוע בפעם הראשונה – לא רק בגלל קריעה של קרום הבתולים שלך יכול לגרום לך קצת אי נוחות (זכור, עם זאת, כי קרום הבתולים שלך כבר קרועה בשלב כלשהו בחיים שלך), אבל בגלל, טוב, סקס עבור נשים הוא בדרך כלל לא כל כך מהנה עד שהם היו קצת ניסיון עם זה.

מה מרגיש טוב כמה נשים לא מרגיש טוב לאחרים, ואת ההרגשה שיש פין הנרתיק שלך יכול להיות לא נעים או אפילו סוג של כואב עד שאתה להבין מה מרגיש טוב בשבילך. סקס לא תמיד להיות כזה גרור, אבל זוג החוויות הראשון שלך נוטים יותר להיות מביך מאשר כיף.

בגלל זה כל כך חשוב לקיים יחסי מין בפעם הראשונה (וגם כמה פעמים, באמת) עם מישהו שמכבד אותך, ומי יהיה להאט או להפסיק לגמרי אם אתה שואל אותו. אתה יכול ללמוד קצת יותר על מה אני מתכוון במאמר זה:

10 הסימנים שאתה מוכן לעשות סקס

xo,
הולי

הערה: זו היתה שאלה אמיתית השאיר אדם אמיתי בפורום העשרה Teen! (זה היה מקוצר לצורך מאמר זה.) אם אתה רוצה לתת לה את העצה שלך, להשאיר אותו כאן. או אם אתה רוצה לשאול את הפורום שלך השאלה שלך, לבוא לבקר בפורום.

No Replies to "האם סקס פוגע בפעם הראשונה?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    99 − = 95